Subota 21.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8258Newcastle - Chelsea - - 0-10-2
8259Crotone - Lazio - - 0-10-2
8260Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen - - 0-11-2
8261Borussia Monchengladbach - Augsburg - - 1-01-1
8264Spezia - Atalanta - - 0-00-0
8265Olympiakos Piraeus - Panathinaikos - - 1-01-0
8266Sevilla - Celta Vigo - - 2-24-2
8270Juventus - Cagliari - - 2-02-0
8271Manchester Utd - West Brom - - 0-01-0
8272Eintracht Frankfurt - Rb Leipzig - - 1-01-1

ALŽIR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1854Usm Alger - Belouizdad gosti100-21-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8795Alashkert - Ararat gosti220-11-2
8797Fc Pyunik - Fc Van - - 0-00-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8812Peninsula Power Fc - Queensland gosti61-31-4

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10727Hartberg - Lask gosti220-11-1
10744Salzburg - Sturm Graz gosti480-01-3
11075Altach - Wolfsberger Ac gosti730-00-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11073Juniors Oo Fc - Dornbirn gosti700-00-3

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8814Sabah - Sabail Fk domaći112-02-1
8815Qarabag - Sumgayit domaći283-06-1

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4638Seoul - Beijing Guoan gosti80-11-2
8853Ulsan Hyundai - Shanghai Shenhua domaći192-03-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Standard Liege - Eupen domaći351-12-2
1098Oostende - Royal Antwerp domaći800-01-1
1099Waasland - Cercle Brugge gosti430-10-2
1100Club Brugge - Kortrijk domaći600-01-0

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1310Club Brugge Kv - Oud Heverlee Leuven gosti180-20-4
1318Sv Zulte Waregem - Genk gosti370-21-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Deinze - Lommel gosti240-11-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8819Fk Tuzla City - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći181-01-0
8824Zeljeznicar - Sloboda Tuzla gosti21-12-2
8825Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka domaći142-12-1

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8828Portuguesa Santista - Sao Bernardo domaći221-01-1
8829Marilia - Gremio Novorizontino Sp domaći41-03-0

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Atletico Pr - Santos domaći760-01-0
1006Flamengo - Coritiba Pr domaći32-03-1
2184Goias - Palmeiras domaći900-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2277Oeste Sp - Brasil De Pelotas domaći62-02-1
2278Operario Pr - America Mineiro gosti40-10-1
2282Crb - Nautico Pe domaći451-02-1
2285Cuiaba - Csa Al gosti320-10-1

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1350Ituano Sp - Boa domaći500-04-3
1353Imperatriz - Vila Nova domaći391-11-3
1362Santa Cruz Pe - Manaus Fc Am gosti570-01-2

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1946Aa Portuguesa Rj - Ferroviaria - - 0-00-0
1947Ec Pelotas - Gremio Novorizontino Sp domaći500-04-3
1948Tubarao - Caxias domaći211-01-1
1949Nacional Pr - Toledo Pr gosti170-41-4
1950Aparecidense - Vitoria Es domaći153-14-2
1951Brasiliense - Gama Df domaći342-03-0
1968Tupynambas Fc Mg - Palmas domaći570-01-0
1969Uniao Mt - Goiania Ec Go gosti510-01-2
1970Joinville - Marcilio Dias gosti250-12-1
1984Galvez Ec Ac - Independente Pa domaći93-07-1
2023Afogados Ingazeira Pe - Campinense domaći121-02-1
2032Atletico Baleares - Caldense domaći940-01-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Cruzeiro U20 - Sport Recife U20 gosti141-12-2

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2052Slavia Sofia - Veliko Tarnovo - - 0-00-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8831Hebar Pazardzhik - Minyor Pernik domaći72-02-0
8832Sozopol - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa gosti181-23-3
8833Strumska Slava - Litex Lovech gosti131-23-3

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Mlada Boleslav - Pardubice domaći213-04-1
1437Bohemians 1905 - Fk Teplice domaći131-02-0
1438Sigma Olomouc - Mfk Karvina domaći41-03-0
1449Sfc Opava - Slavia Prague gosti340-10-6

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11060Chrudim - 1.Sk Prostejov gosti60-11-2
11061Vysehrad - Trinec gosti390-10-2
11062Fk Mas Taborsko - Slovan Varnsdorf domaći590-01-2
11063Hradec Kralove - Usti Nad Labem domaći231-05-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8834Coquimbo Unido - Union La Calera gosti500-01-2

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Doxa Katokopias - Ermis Aradippou - - 0-00-0
2127Apoel Nicosia - Olympiakos Nicosia gosti280-10-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8905Fk Buducnost - Ofk Petrovac gosti410-12-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1497Hvidovre - Vendsyssel Ff domaći680-02-0
1514Silkeborg - Fc Helsingor domaći32-13-3

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2325Fa 2000 - Bk Roskilde domaći610-01-1
2327Hillerod - Vanlose domaći261-01-4
2330Middelfart - Aarhus Fremad domaći101-33-4
2336Sfb Oure Fa - Frem gosti51-23-5
2337Vsk Aarhus - B93 Kopenhagen domaći102-13-1
2338Holbaek B I - Brabrand gosti162-13-1
2341Bronshoj - Naestved gosti230-23-3

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1011Independiente Del Valle - Tecnico Universitario domaći560-01-0
13176Guayaquil City Fc - Ldu Quito gosti51-11-1

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3335Newcastle - Chelsea gosti100-10-2
3336Aston Villa - Brighton gosti120-11-2
3345Manchester Utd - West Brom domaći560-01-0
3356Tottenham - Manchester City domaći51-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Bournemouth - Reading gosti40-24-2
1509Barnsley - Nottingham Forest domaći850-02-0
1510Bristol City - Derby domaći780-01-0
1511Luton - Blackburn domaći680-01-1
1703Middlesbrough - Norwich gosti730-00-1
1797Millwall - Cardiff domaći351-01-1
1799Preston - Sheffield Wednesday domaći480-01-0
1813Qpr - Watford gosti20-11-1
1825Stoke - Huddersfield gosti243-24-3
1830Swansea - Rotherham domaći281-01-0
1852Wycombe - Brentford - - 0-00-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2247Gillingham - Charlton domaći720-01-1
2250Accrington Stanley - Lincoln City - - 0-00-0
2251Burton Albion - Northampton gosti20-11-3
2252Doncaster - Sunderland gosti430-11-1
2253Fleetwood - Plymouth domaći43-05-1
2254Ipswich - Shrewsbury gosti40-12-1
2260Milton Keynes Dons - Hull gosti71-21-3
2263Peterborough - Blackpool gosti190-11-2
2273Portsmouth - Crewe domaći152-04-1
2283Rochdale - Afc Wimbledon gosti900-00-1
2284Swindon - Bristol Rovers domaći760-01-0
2302Wigan - Oxford United gosti620-01-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3913Barrow - Forest Green gosti520-02-2
3979Cheltenham - Walsall domaći500-03-0
3986Crawley Town - Carlisle gosti430-10-3
3987Exeter - Oldham domaći121-21-2
3988Leyton Orient - Harrogate Town domaći182-03-0
3989Newport County - Port Vale domaći900-01-0
3994Salford - Bradford domaći83-03-0
3995Scunthorpe - Morecambe domaći800-01-1
3996Southend - Cambridge United VVV-VV-V
3997Stevenage - Bolton gosti141-21-2
3998Tranmere - Grimsby domaći104-05-0

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3021Boreham Wood - Altrincham gosti870-00-1
3022Chesterfield - Notts County gosti221-12-3
3025Halifax - Torquay gosti170-11-2
3036Kings Lynn - Dover Athletic domaći431-02-0
3068Maidenhead United - Bromley domaći311-02-2
3162Woking - Barnet domaći82-04-1
3203Wrexham - Aldershot domaći640-01-0
3220Yeovil - Hartlepool gosti21-31-3
3221Wealdstone - Sutton United gosti40-23-3

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3222Chelmsford City - Chippenham gosti260-10-2
3224Concord Rangers - Dorking Wanderers gosti70-11-3
3227Dartford - Slough Town domaći460-02-0
3309Ebbsfleet United - Tonbridge gosti450-10-1
3310Hampton Richmond - Bath City domaći860-01-0
3329Hemel Hampstead Town - Dulwich Hamlet gosti451-11-1
3331Maidstone United - Billericay Town domaći71-01-1
3332Oxford City - Eastbourne Borough gosti130-11-1
3333St Albans - Hungerford Town - - 0-00-0
3334Welling - Havant Waterlooville VVV-VV-V

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10091Alfreton Town - Darlington gosti120-10-2
10093Brackley Town - Chester gosti510-01-1
10094Bradford Park Avenue - Telford gosti260-11-2
10099Curzon Ashton - Leamington gosti150-20-3
10103Farsley Celtic - Kidderminster domaći181-22-2
10106Gateshead - Southport domaći451-04-1
10107Guiseley - Gloucester gosti500-01-2
10108Hereford - Chorley domaći600-02-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8843Liverpool U23 - Southampton U23 - - 0-00-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3348Tallinna Kalev - Legion Tallinn gosti10-20-2

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3456Brest - St Etienne domaći74-14-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8845Fc Fleury - Dijon Fco domaći401-02-0
8846Gpso 92 Issy - Ea Guingamp gosti470-01-6
8847Montpellier - Le Havre Ac gosti171-13-1

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10794Le Havre - Caen domaći451-01-2
10795Amiens - Clermont Foot domaći451-01-1
10806Chateauroux - Sochaux gosti180-12-1
10807Fc Chambly Oise - Toulouse gosti560-01-1
10808Nancy - Troyes VVV-VV-V
10809Niort - Dunkerque gosti11-21-2
10810Paris Fc - Auxerre gosti50-30-3
10811Pau - Grenoble gosti240-20-2
10812Valenciennes - Rodez Af domaći391-01-1

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2210Bechem United - Sogakope Wafa domaći251-01-0

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2160Lamia 1964 - Asteras Tripolis gosti410-12-2
2164Atromitos Athens - Apollon Smyrnis gosti41-12-2
2165Olympiakos Piraeus - Panathinaikos domaći221-01-0

GRUZIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2362Fc Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi domaći580-01-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2550Fc Santa Lucia Cotzumalguapa - Csd Sacachispas domaći500-02-0
8848Xelaju - Coban Imperial - - 0-00-0

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Cd Vida - Real Cd Espana domaći331-12-2

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13081Hong Kong Rangers - Happy Valley Aa gosti221-12-2
8850Hong Kong Pegasus Fc - Southern District Football Club gosti550-00-4

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2120Nk Osijek - Dinamo Zagreb domaći540-02-0
2125Slaven Belupo - Hajduk Split gosti450-10-2

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2603Nk Dugopolje - Hnk Hajduk Ii domaći530-01-0
2610Nk Kustosija - Opatija domaći102-02-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Paykan Fc - Shahr Khodro Fc - - 0-00-0
2566Perspolis - Sanat Naft Abadan Fc domaći431-01-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3747Crotone - Lazio gosti210-10-2
3748Spezia - Atalanta - - 0-00-0
3775Juventus - Cagliari domaći382-02-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10984Brescia - Venezia domaći141-12-2
10985Cittadella - Empoli domaći301-02-2
10986Lecce - Reggiana domaći43-07-1
10987Pordenone Calcio - Monza domaći11-01-1
10988Spal - Pescara domaći281-02-0
10989Vicenza - Chievo V-VV-VV-VV-V

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2937Grosseto - Livorno domaći900-01-0
2938Piacenza - Novara V-VV-VV-VV-V
2939Renate - Alessandria domaći181-02-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2956Perugia - Gubbio - - 0-00-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3210Juve Stabia - Viterbese domaći41-02-0

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8855Hapoel Tel Aviv - Maccabi Pet Tikva - - 0-00-0
8856Kiryat Shmona - Bnei Yehuda domaći12-02-0
8857Ashdod - Hapoel Beer Sheva domaći212-02-0
8861Hap Kfar Saba - Bnei Sakhnin gosti160-10-1
8862Hapoel Haifa - Maccabi Haifa domaći690-02-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2427Nagoya Grampus - Shonan Bellmare domaći111-13-1
2432Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka domaći620-01-2

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4249Tochigi Sc - Mito Hollyhock gosti31-11-3
4265Tokyo Verdy - Renofa Yamaguchi domaći191-02-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2116Azul Claro Numazu - Ac Nagano Parceiro domaći870-01-0
2117Blaublitz Akita - Kataller Toyama gosti290-10-1
2141Fc Imabari - Fukushima United gosti420-11-2
2145Gainare Tottori - Vanraure Hachnohe Fc gosti450-11-2
2149Kagoshima United - Sc Sagamihara gosti900-00-1
2151Yscc Yokohama - Kamatamare Sanuki gosti900-00-1
2153Cerezo Osaka U23 - Roasso Kumamoto gosti360-11-1
2154Gamba Osaka U23 - Grulla Morioka gosti80-10-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2297Al Faisaly - Shabab Al Ordun domaći41-21-3
2329Al Salt - Al Wihdat - - 0-00-0

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7737Black Leopards - Maritzburg United domaći560-01-0
7738Golden Arrows - Kaizer Chiefs domaći490-02-2
7739Stellenbosch Fc - Chippa United domaći211-02-0
7741Orlando Pirates - Supersport United gosti60-12-1
7742Moroka Swallows - Ts Galaxy Fc - - 0-00-0

KATAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7649Umm Salal - Al Ahli Doha Sc gosti300-20-2
7655Al Khor - Al Sailiya Sc - - 0-00-0
7656Katar - Al Wakra domaći171-01-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2393Zhetysu Taldykorgan - Taraz gosti280-10-1
2421Kaspyi Aktau - Okzhetpes Kokshetau domaći121-02-1
2614Kairat Almaty - Fc Petropavlovsk domaći162-22-3
2617Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda gosti510-00-3

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2299La Equidad - Deportivo Cali gosti20-11-1
2303America De Cali - Atletico Nacional domaći381-11-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8841Llaneros - Union Magdalena gosti390-11-2
8842Club Cortulua - Bogota Fc domaći191-13-2

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3215Kf Feronikeli - Kf Arberia domaći441-01-0
3223Sc Gjilani - Kf Drenica Skenderaj domaći121-01-0

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2176Ad Guanacasteca - Ad Cofutpa - - 0-00-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10215Gudja United - Valletta - - 0-00-0
10216Gzira United - Sliema Wanderers domaći71-03-2
10217Hibernians - Hamrun Spartans gosti201-22-2

MALTA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8903Fgura United - Vittoriosa Stars domaći121-11-3
8904Marsa - San Gwann domaći362-03-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9910Puskas Akademia - Ujbuda domaći401-03-0
9917Mezokovesd Zsory - Mtk Budapest gosti210-10-1
9918Honved - Ferencvaros gosti260-10-1

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Chivas - Necaxa domaći540-01-0
2182Santos Laguna - Pachuca gosti360-10-3

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2310Willem - Vvv Venlo domaći72-12-1
2312Groningen - Vitesse domaći291-11-1
2313Fc Zwolle - Utrecht domaći321-01-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11056Eindhoven - Nac Breda domaći11-22-4
11057Almere - Go Ahead Eagles domaći401-03-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2357Stabaek - Molde gosti450-10-3
2358Aalesund - Valerenga domaći321-01-1

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2537Strommen - Ullensakerkisa domaći292-13-1
2541Jerv - Asane VVV-VV-V
2542Kongsvinger - Stordals Blink gosti141-13-2
2567Oeygarden Fk - Sandnes Ulf gosti120-12-1
2574Ranheim - Ham Kam domaći301-01-1
2605Sogndal - Grorud gosti181-12-1

NORVEŠKA KUP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8915Kvinner - Sandviken domaći162-02-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8912Hamilton Wanderers Afc - Auckland domaći332-02-0
8913Eastern Suburbs Afc - Canterbury domaći382-03-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3557Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen gosti270-11-2
3558Bayern Munich - Werder Bremen gosti450-11-1
3578Borussia Monchengladbach - Augsburg domaći51-01-1
3652Hoffenheim - Stuttgart domaći161-23-3
3702Schalke - Wolfsburg gosti30-20-2
3711Eintracht Frankfurt - Rb Leipzig domaći431-01-1
3743Hertha Berlin - Borussia Dortmund domaći331-02-5

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2031E. Braunschweig - Karlsruher gosti141-21-3
2033Fortuna Dusseldorf - Sandhausen domaći590-01-0
2034Holstein Kiel - Heidenheim domaći451-02-2
2035Paderborn - St Pauli domaći391-02-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
109531860 Munich - Uerdingen - - 0-00-0
10954Hallescher - Kaiserslautern gosti120-11-1
10955Hansa Rostock - Dynamo Dresden gosti141-31-3
10956Meppen - Turkgucu Munchen VVV-VV-V
10981Saarbrucken - Wehen domaći132-23-3
10982Zwickau - Waldhof Mannheim - - 0-00-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1972Schalke Am - Borussia Dortmund Amateurs domaći221-21-5
1995Aachen - Koln Am - - 0-00-0
2020Borussia Monchengladbach Am - Sv Lippstadt 08 - - 0-00-0
2021Fortuna Koln - Wegberg Beeck domaći121-02-2
2022Preussen Munster - Fortuna Dusseldorf Am domaći232-02-1
2044Rw Oberhausen - Rot Weiss Ahlen domaći291-01-1
2047Straelen - Sc Wiedenbruck 2000 gosti110-20-4
2091Vfb Homberg - Rw Essen gosti30-30-4
2099Wuppertaler - Sportfreunde Lotte domaći212-02-0

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2704Sh. Al Dhahiriya - Jabal El Mokaber - - 0-00-0
2709Shabab Al Amari - Hilal Al Quds domaći251-01-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3453Cd Universitario - Tauro gosti101-21-4
3455Af Sporting San Miguelito - Plaza Amador gosti500-00-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1412912 De Octubre - Club Guarani Asuncion domaći510-01-0

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1087Deportivo Llacuabamba - Fbc Melgar gosti230-20-6
1091Carlos Mannucci - Sport Huancayo domaći141-02-1
2712Fc Carlos Stein - Em Deportivo Binacional domaći261-01-3
2714Cesar Vallejo - Deportivo Municipal gosti900-00-1
2735Alianza Lima - Sport Boys gosti90-20-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1692Zaglebie Lubin - Stal Mielec domaći172-12-2
1693Warta Poznan - Wisla Krakow gosti90-12-1

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7606Resovia Rzeszow - Arka Gdynia gosti430-11-2
7607Stomil Olsztyn - Jastrzebie gosti90-10-1
7608Gks Belchatow - Korona Kielce gosti860-00-1
7609Gks Tychy - Miedz Legnica gosti340-10-2
7610Zaglebie Sosnowiec - Chrobry Glogow gosti91-11-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10218Mks Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow gosti311-12-1
10220Kks 1925 Kalisz - Lech Ii Poznan domaći102-02-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3869Bron Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie gosti31-12-2
3893Ks Ursus Warszawa - Rks Radomsko domaći101-03-1
3895Ks Wasilkow - Olimpia Zambrow domaći540-03-0
3896Pogon Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Lowicz VVV-VV-V
4523Concordia Elblag - Lechia Tomaszow Mazowiecki - - 0-00-0
4538Ks Blonianka Blonie - Polonia Warszawa domaći331-01-2
4542Mlks Znicz Biala Piska - Unia Skierniewice domaći22-12-2
4544Sokol Aleksandrow Lodzki - Kutno gosti70-10-2
4547Radunia Stezyca - Elana Torun gosti221-12-1
6142Foto Higiena Gac - Rekord Bielsko Biala domaći490-02-0
7551Gwarek Tarnowskie Gory - Mks Piast Zmigrod - - 0-00-0
7552Ks Row 1964 Rybnik - Polonia Bytom gosti240-20-2
7595Miedz Legnica Ii - Kluczbork domaći182-12-2
7596Pniowek Pawlowice Slaskie - Warta Gorzow Wielkopolski domaći23-03-1
7597Jutrzenka Giebultow - Krasnik gosti31-21-3
7601Korona Kielce Ii - Ks Wiazownica domaći22-23-4
7602Avia Swidnik - Orleta Radzyn Podlaski domaći570-01-1
7603Avia Swidnik - Orleta Radzyn Podlaski domaći570-01-1
7604Ostrowiec - Pulawy domaći870-01-0

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8916Oriental Dragon Fc - Leixoes - - 0-00-0
8917Oriental - Famalicao gosti510-00-3
8918Cdc Montalegre - Ac Viseu gosti390-22-3
8919Gd Fabril Do Barreiro - Porto gosti450-10-2
8920Ac Marinhense - Cova Piedade domaći560-01-1
8921Fc Arouca - Vitoria Guimaraes - - 0-00-0
8932Trofense - Braga gosti440-11-2
8977Paredes - Benfica gosti260-10-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2469Fc Clinceni - Viitorul Constanta domaći301-01-0
2485Fc Botosani - Universitatea Craiova - - 0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1365Afc Turris Oltul Turnu Magurele - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - - 0-00-0
1489Concordia Chiajna - Fc Dunarea Calarasi domaći282-02-1
1582Dacia Mioveni - Fk Csikszereda Miercurea Ciuc gosti71-11-1
1583Farul Constanta - Scolar Resita domaći730-01-0
1586Metaloglobus Bucuresti - Asf Comuna Recea domaći231-02-0
1597Pandurii Tg.Jiu - Csm Slatina domaći21-02-1
1634Unirea Slobozia - U Craiova 1948 Sa - - 0-00-0
1701Politehnica Timisoara - Petrolul Ploiesti domaći321-01-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2834Fk Krasnodar - Tambov domaći171-01-0
2941Akhmat Grozny - Zenit St Petersburg gosti161-12-2
2944Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula domaći720-01-0
2945Spartak Moscow - Dynamo Moscow gosti790-01-1

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2936Yenisey - Neftekhimik Nizhnekamsk domaći800-01-0
2989Fk Akron Tolyatti - Torpedo Moscow gosti890-00-1
3017Fk Veles Moscow - Volgar domaći401-01-0
3020Spartak 2 Moscow - Tom Tomsk gosti10-21-2
3024Chayka Peschanokopskoye - Tekstilshchik gosti381-11-3
3030Fc Alania Vladikavkaz - Orenburg gosti510-02-1
3032Nizhny Novgorod - Dynamo Bryansk domaći191-03-0
3064Chertanovo Moscow - Irtysh Omsk gosti380-10-1
3067Baltika Kaliningrad - Fakel Worenesch - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3891Fc Tuapse - Dinamo Stavropol gosti310-12-4
3901Mashuk Kmv - Anzhi Makhachkala domaći391-01-1
3911Druzhba Maikop - Chernomorets Novorossijsk gosti370-10-3
4157Fc Forte Taganrog - Spartak Nalchik - - 0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2025Orlando City Sc - New York City Fc domaći51-11-1
2026Columbus Crew - New York Red Bull gosti231-13-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8980Balestier Khalsa - Young Lions gosti450-11-2
8981Geylang United - Houngang United domaći421-02-0

SJ. MAKEDONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8914Fk Borec - Vardar Skopje gosti800-00-2

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10267Zilina - As Trencin domaći151-02-0
1709Pohronie Ziar - Trnava domaći171-03-3
1719Sered - Ruzomberok - - 0-00-0
1720Zemplin Michalovce - Senica gosti320-10-1
1738Nitra - Dac 1904 gosti500-00-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7657Nk Bravo - Maribor domaći121-21-2
7659Mura - Olimpija Ljubljana gosti450-10-1
7665Koper - Nd Gorica gosti370-11-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3230Indija - Radniki Nis domaći840-01-0
3235Fk Rad - Metalac Milanovac VVV-VV-V
3247Napredak - Fk Tsc Backa Topola domaći202-12-1
3311Vozdovac - Novi Pazar domaći81-01-1
3315Partizan Belgrade - Proleter Novi Sad domaći900-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7671Borac Cacak - Kolubara Lazarevac gosti30-11-2
7672Fk Graficar Beograd - Sloga Kraljevo domaći92-05-1
7673Fk Radnicki Pirot - Fk Zeleznicar Pancevo gosti260-10-1
7675Zemun - Fk Loznica domaći451-01-2

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1117Livingston - St Mirren gosti560-00-1
11559Dundee United - Hamilton gosti650-02-1
11560Hibernian - Celtic domaći530-02-2
11561Kilmarnock - Ross County domaći141-13-1
11562St Johnstone - Motherwell gosti171-11-1

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2555Arbroath - Morton - - 0-00-0
2558Ayr United - Dundee domaći32-02-0
2559Inverness Caledonian Thistle - Raith domaći191-02-0
2565Queen Of The South - Alloa domaći391-02-0

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4272Clyde - Montrose domaći81-13-2
4279Falkirk - Cove Rangers domaći490-01-0
4287Forfar - Airdrie United gosti61-31-3
4325Partick Thistle - East Fife domaći171-02-0
4431Peterhead - Dumbarton domaći51-01-0

ŠKOTSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4433Cowdenbeath - Albion Rovers VVV-VV-V
4434Edinburgh City - Stranraer gosti260-10-1
4522Queen Apos S Park - Brechin domaći62-03-0
4537Stenhousemuir - Annan Athletic gosti450-11-2
4541Stirling Albion - Elgin gosti380-11-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3871Levante - Elche domaći121-01-1
3914Villarreal - Real Madrid gosti20-11-1
3915Sevilla - Celta Vigo domaći52-24-2
3916Atletico Madrid - Barcelona domaći451-01-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7676Fc Barcelona - Real Sociedad De Futbol domaći152-15-1
7677Real Betis Balompie - Real Madrid Cf gosti320-30-3
7681Sevilla Fc - Valencia Cf - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11025Malaga - Leganes gosti330-11-2
11027Mirandes - Cartagena domaći81-04-1
11028Rayo Vallecano - Castellon domaći142-02-1
11029Real Oviedo - Fuenlabrada domaći431-01-1

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3326Cd Ebro - Tudelano domaći91-12-1
3330Real Valladolid B - Cultural Leonesa gosti380-11-1
3338Real Oviedo B - Numancia - - 0-00-0
3339Sporting Gijon B - Cd Lealtad De Villaviciosa gosti11-12-2
3343Cordoba - Sevilla Atletico gosti220-11-2
3344Real Betis B - Ucam Murcia domaći451-01-1
3354Atzeneta Ue - Villarreal B domaći580-01-1
3412Fc Andorra - Olot domaći191-01-0
3415Lleida - Ud Cornella domaći321-02-3
3416Racing Ferrol - Compostela domaći161-01-1
3454Real Murcia - Linares domaći660-03-0
3462Ud Mutilvera - Osasuna B gosti10-33-3
3482Burgos - Marino Luanco domaći131-02-0
3489Cd Laredo - Racing Santander - - 0-00-0
3490Real Madrid Castilla - Navalcarnero gosti620-03-1

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3163Athletic Fc - Degerfors domaći172-02-0
3164Dalkurd - Trelleborgs Ff gosti900-00-1
3181Gais - Osters gosti680-00-1
3182Ljungskile - Jonkopings Sodra gosti170-10-1
3183Norrby - Umea domaći13-06-0
3184Sundsvall - Halmstad gosti130-30-6

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8992Lindome Gif - Varnamo domaći241-11-1
8994Tvaakers - Qviding gosti270-12-1
8995Torns If - Fk Karlskrona gosti430-10-3

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8982Frej - Ifk Haninge gosti280-10-1
8983Sandvikens - Orebro Syrianska Bk domaći470-03-0
8990Sylvia - Taby Fk domaći321-13-1
8991Brommapojkarna - Nykoping domaći292-17-1

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3069Luzern - Vaduz domaći311-01-1
3071Young Boys - Basel gosti221-12-1

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14134Thun - Wil domaći341-03-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7762Bg Pathum United - Chonburi domaći142-02-1
7763Pt Prachuap - Rayong Fc gosti230-11-1
7764Trat Fc - Bangkok United gosti120-22-3

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7793Mof Customs United Fc - Navy domaći152-02-0
7886Chainat - Ranong United domaći342-04-1
7887Khon Kaen United Fc - Phrae United gosti70-11-2
7888Lampang Fc - Chiangmai Fc domaći131-01-0
7889Udon Thani Fc - Nongbua Pitchaya Fc domaći121-01-1

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1800Karagumruk - Sivasspor gosti440-11-1
1809Denizlispor - Gaziantep Bb gosti260-10-1
1821Besiktas - Basaksehir domaći442-03-2
5514Genclerbirligi - Fenerbahce gosti141-21-5

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7699Boluspor - Osmanlispor Fk domaći870-02-0
8996Altinordu Fk - Istanbulspor domaći41-01-0
8997Bursaspor - Adanaspor domaći900-01-0
8998Giresunspor - Samsunspor - - 0-00-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Al Dhafra - Khor Fakkan Club domaći590-02-0
1130Al Wahda - Ajman Club domaći232-03-0
1137Al Ahli Uae - Al Jazeera Uae gosti81-33-5

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3902Fc Ingulets - Dinamo Kiev gosti150-10-2
3905Shakhtar Donetsk - Olexandria domaći470-01-1
3906Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk VVV-VV-V

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1194Deportivo Maldonado - Atletico River Plate domaći141-02-1
1198Nacional De Football - Danubio gosti440-10-2
14187Defensor Sporting - Fenix gosti390-10-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Academia Puerto Cabello - Deportivo Lara - - 0-00-0
14116Trujillanos - Dep. La Guaira gosti380-10-2

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7794Barry Town - Newtown - - 0-00-0
7795Haverfordwest County - Flint Town gosti210-10-3
7873Uwic Cardiff - The New Saints gosti550-00-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1366Primorska - Mega Bemax 63-63 / 69-71
7819Split Co - Mornar 87-95

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2490Southside Flyers - Perth Lynx 117-71
2503Sydney Uni Flames - Canberra Capitals 63-68
9661Melbourne Boomers - Townsville Fire 75-87

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7836Vienna D.C. Timberwolves - Arkadia Traiskirchen 78-70
7837Wbc Kraftwerk Wels - Basketclubs Vienna 72-90
7838Oberwart Gunners - Bk Dukes Klosterneuburg 70-67

AUSTRIJA 1. LIGA ZENEKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2048Vienna D.C. Timberwolves - Kos Celovec 79-70
2092Vienna United Post Sv - Ubi Holding Graz 61-63

BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8213Bristol Flyers - Worcester Wolves 64-69

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7801Sao Paulo Fc - Sesi Franca Bc Sp 90-96
7802Minas Tenis Clube Mg - Unifacisa 108-99
7803Brasilia Basquete - Ec Pinheiros Sp 84-78

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1490Sokol Hradec Kralove - Cez Nymburk 52-102
1492Usti Nad Labem - Qanto Svitavy 90-88
1493Bk Decin - Bk Opava 68-77
7842Bc Kolin - Nh Ostrava 74-72

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13949Apoel Nicosia - Enosis Neon Paralimni 67-38
7826Intercollege Engomis - Apop Paphos V-V
7827Omonia Bc - Proteas Eka Ael V-V

CROATIA PREMIJER LIGA WOMEN GROUP SOUTHKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1707Ka Zana Lelas - Pula 59-76
1790Osijek - Medvescak Zagreb 55-69
1791Plamen Pozega - Zkk Zagreb 55-72
1792Zadar - Zkk Split 56-67

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7834Horsens Ic - Bms Herlev Wolfpack 83-63
7835Bk Amager - Svendborg Rabbits 69-119

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2107Kalev - Ttu Kk 113-59
2109Bk Ogre - Latvijas Universitate 83-58
8233Liepajas Lauvas - Valmiera Glass Via 79-72
8234Tallinna Kalev Tlu - Kk Rapla 83-89

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8094Helsinki Seagulls If - Korihait Uusikaupunki 105-68
8098Lapuan Korikobrat - Ktp Kotka 105-100
8104Ura Basket - Salon Vilpas Vikings 59-81

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7832As Monaco - Limoges 86-59

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2100Tango Bourges Basket - Nantes Reze 69-50
2101Roche Vendee Basket Club - Esb Villeneuve 71-76
2102Tarbes Gespe Bigorre - Asvel Feminin 77-91
2103Landerneau Bretagne Basket - Basket Lattes Montpellier 80-75

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7831Asc Denain Voltaire Ph - Gravelines Dunkerque 92-92 / 100-107

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8222Asp Promitheas - Paok 83-80
9029Mesolongi Baxi - Aek Athens 66-87

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7839Kk Hermes Analitica - Alkar Sinj 75-88
7840Kk Skrljevo - Gkk Sibenik 88-77
7841Zabok - Zadar 66-80

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9904Trieste - Treviso V-V

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8240Dinamo Sassari - Venezia 57-97
9030Magnolia Basket - Virtus Pallacanestro Bologna 52-80

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8090Maccabi Rishon - Bnei Hasharon 93-85
9909Hapoel Beer Sheva - Ironi Naharia 104-80

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13085Sendai 89ers - Fighting Eagles Nagoya 76-58
13086Fukushima Firebonds - Bambitious Nara 92-65
13087Gunma Crane Thunders - Ibaraki Robots 76-76 / 86-81
13088Nishinomiya Storks - Kumamoto Volters 94-81
13164Saga Ballooners - Koshigaya Alphas 89-82
13165Earthfriends Tokyo Z - Yamagata Wyverns 63-89
8242Earthfriends Tokyo Z - Yamagata Wyverns 71-79
8243Nishinomiya Storks - Kumamoto Volters 78-75
8244Fukushima Firebonds - Bambitious Nara 92-71
8247Saga Ballooners - Koshigaya Alphas 89-79

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7824Lietuvos Rytas Vilnius - Bc Neptunas Klaipeda V-V
7825Prienai - Pieno Zvaigzdes 96-99

LITVA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2105Suduva Mantinga Marijampole - Ereliai Mazeikiai 98-60
9031Bc Zalgiris Kaunas Ii - Bc Vilkaviskio Perlas 84-98

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7820Centrum Tigers Oslo - Nidaros Jets 60-78
7821Fyllingen Bk - Tromso Storm 94-78
7822Asker Aliens - Baerums Defenders 62-78

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8106Ewe Baskets Oldenburg - Skyliners Frankfurt 86-69
8107Phantoms Braunschweig - Rasta Vechta 96-78
8108Bv Chemnitz 99 - Bg Gottingen 92-92 / 99-103
8109Giessen 46ers - Ratiopharm Ulm 81-106

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8217Science City Jena - Post Sudstadt Karlsruhe 78-52
8218Giants Leverkusen - Ehingen Urspringschule 97-82
9764Tbb Trier - Vfl Kirchheim Knights 97-89

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9940Zielona Gora - Stal Ostrow Wielkopolski 105-85
9942Wroclawek - Asseco Prokom Gdynia 86-78

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2179Politechnika Gdansk - Ccc Polkowice 57-89
2200Arka Gdynia - Enea Azs Poznan 99-62
2204Zaglebie Sosnowiec - Energa Torun 106-35
2207Azs Ajp Gorzow Wielkopolski - Gtk Arka Gdynia 93-66

SLOVAČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2136Young Angels Kosice - Sbk Samorin 58-58 / 68-64
2142Scp Ruzomberok - Piestanske Cajky 64-65
2383Skbd Spisska Nova Ves - Skp 08 Banska Bystrica V-V

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
1671Kk Sentjur - Kd Hopsi Polzela 65-65 / 81-74
1691Kk Sencur Kranj - Kk Triglav Kranj V-V

SRBIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2146Hemofarm Vrsac - Okk Belgrade 91-86
2155Kk Zlatibor - Kk Dunav Stari Banovci 97-77
2171Tamis Petrohemija Pancevo - Kk Pirot 71-65

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9944Ucam Murcia - Montakit Fuenlabrada 84-81
9945Herbalife Gran Canaria - Morabanc Andorra 62-79
9946Rio Natura Monbus - Cb Miraflores 63-78

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7815Cb Granada - Basquet Girona 83-60
7816Cb Almansa - Lucentum Alicante 93-99
7817Club Ourense Baloncesto Sad - Leyma Basquet Coruna 71-88
7818Real Murcia Baloncesto - Real Canoe Nc 76-67

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7833Boras - Kfum Nassjo 86-75

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7806Lugano Tigers - Benetton Fribourg 65-74
7807Bbc Monthey - Sam Basket Massagno V-V
7813Bbc Nyon - Lions De Geneve 44-91

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7828Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor 96-82
7829Galatasaray Sk - Turk Telekom 94-89
7830Fethiye Belediye - Socar Petkim Spor 75-74

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
1793Elazig Il Ozel Idare - Kayseri Basketbol V-V
1795Cukurova Basketbol - Hatay Bsb 86-67
1883Izmit Belediyespor - Galatasaray 62-80
1884Fenerbahce Sk - Botas Sk 79-51

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7778Innsbruck - Sapa Fehervar 0-23-4
7779Vsv - Vienna Capitals 1-04-1

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9013Hc Dinamo Molodechno - Metallurg Zhlobin 1-03-1
9014Hk Neman Grodno - Hk Gomel 0-11-3

ČEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8290Benatky Nad Jizerou - Vrchlabi 0-12-1
8291Dukla Jihlava - Hc Havirov Panthers 0-01-1
8292Hc Banik Sokolov - Horacky Fk Trebic 0-11-3
8293Hc Frydek Mistek - Hc Zubr Prerov 0-12-3
8295Vhk Vsetin - Stadion Litomerice 2-15-4

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8120Hpk - Tps 1-12-2
8133Jukurit - Ilves 0-25-3
8135Karpat - Assat 1-24-4
8148Kookoo - Pelicans 1-12-3
8152Saipa - Sport 0-02-2
8153Tappara - Kalpa 1-01-1
8173Jyp - Lukko 0-31-6

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8287Hermes - Hokki 1-02-1
8898K Espoo - Tuto 1-03-7
9007K Vantaa - Koovee V-VV-V
9008Kettera - Heki 3-07-0
9009Sapko - Jokipojat 0-02-2

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9015Corona Brasov - Ferencvaros Esmtk 0-00-0

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8363Gruner Ishockey - Stavanger 1-12-4
8379Narvik Ishockeyklubb - Stjernen 2-14-6
8381Valerenga - Storhamar 0-04-2
8398Frisk Asker - Sparta Sarpsborg V-VV-V

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9010Furuset - Haugesund 0-13-7
9012Hasle Loren Ishockey - Lorenskog 0-42-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8497Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nn 0-02-2
8501Jokerit - Sochi 0-03-0
8502Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 0-03-1
8503Red Star Kunlun - Ak Bars Kazan 0-12-5
8504Dinamo Minsk - Cska Moscow 1-01-5

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3862Rubin Tyumen - Hk Dynamo Mo 0-01-3
3865Hk Dinamo St Petersburg - Gornyak Uchaly 0-00-2
3868Hk Ryazan - Zauralye Kurgan 0-13-2
3870Khimik Voskresensk - Chelyabinsk 1-02-2
3888Ska Neva - Yuzhny Ural Orsk 0-02-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6144Tolpar U20 - Mamonty Yugry U20 1-02-1
6145Mytishchinskie Atlanty U20 - Krylia Sovetov U20 0-03-2
6146Chaika U20 - Omskie Yastreby U20 0-05-2
6148Dinamo St Petersburg U20 - Taifun U20 1-01-1
6984Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 2-06-1
7073Krasnaya Armiya U20 - Amurskie Tigry U20 1-17-1
7669Ska Varyagi U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-03-0
7670Sputnik Almetievsk U20 - Kuznetskie Medvedi U20 2-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7766Brynas - Frolunda 1-17-1
7767Djurgardens If - Vaxjo 1-03-2
7768Linkopings - Lulea 0-12-3
7769Rogle - Leksand V-VV-V
7770Farjestads - Hv 71 0-13-2
7771Orebro - Oskarshamn 0-12-1
7772Skelleftea - Malmo 1-33-4

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13171Goteborg Hc 1 - Sde Hockey 0-11-4
13172Linkopings Hc - Leksands If 2-05-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7753Ambri - Servette 1-02-1
7757Bern - Zug V-VV-V
7760Biel - Scl Tigers 0-04-1
7761Zsc Lions - Rapperswil 1-15-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7774Thurgau - Hc Biasca 2-04-0
7775Sierre - Olten 0-30-5
7776Ev Zug Academy - Langenthal 0-10-3
7780Chaux De Fonds - Gck Lions 3-06-1
7784Kloten - Ajoie 2-17-1
7785Ehc Winterthur - Visp 0-14-2

ATP LONDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7843D.Medvedev - R.Nadal 16-153-67-62-1
8515D.Thiem - N.Djokovic 20-187-56-72-1

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2640W.Koolhof N.Mektic - M.Granollers H.Zeballos 12-76-36-42-0
2689J.Melzer E.Roger Vasselin - R.Ram J.Salisbury 23-196-76-32-1

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3320J.De Jong - A.Martin 12-143-66-21-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2637L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - S.Martos Gornes J.Munar 20-96-04-62-1

CHALLENGER ORLANDOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3208P.Gunneswaran - C.Eubanks 13-106-47-62-0
3209B.Nakashima - M.Krueger 12-46-16-32-0

CHALLENGER ORLANDO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13083M.Krueger J.Withrow - A.Golubev A.Nedovyesov 9-135-74-60-2

CHALLENGER ORTISEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3225A.Muller - A.Hoang 10-156-32-61-2
3229A.Karatsev - I.Ivashka 8-124-64-60-2

CHALLENGER SAO PAULO BRAZIL QUALIFIERSTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2768M.Pucinelli De Almeida - M.Cuevas 13-96-47-52-0
2769P.Saraiva Dos Santos - M.Kestelboim 5-121-64-60-2
2821G.Olivieri - E.Ribeiro 13-187-62-61-2
2843P.Boscardin Dias - A.Gonzalez 7-123-64-60-2
2913B.Lock - J.Nusdeo 13-67-56-12-0
2916P.Knippling - J.Reis Da Silva 1-120-61-60-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7844Krems - Barnbach Koflach V-V
7845Ferlach - Alpha Hard V-V
7846Sg Westwien - Aon Fivers 35-28

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9046Eggenburg - Mga Fivers 29-34
9048Sg Graz - Atzgersdorf 24-33

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
7848Hranice - Kralovo Pole Brno 22-22
7849Shc Malomerice - Karvina 27-42
7850Jicin - Plzen 27-34
7851Koprivnice - Lovosice 29-36
7852Zubri - Frydek Mistek 27-25

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7853Lemvig - Gog 26-28
7854Kif Kolding - Aab Handbold 32-39

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9051Grindsted Gif - Hoj Elitehandbold 31-23
9052Tonder - Ik Skovbakken 27-28

DANSKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9053Eh Aalborg - Ringkobing 21-25
9054Gudme Hk - Lyngby 23-18
9063Tms Ringsted - Roskilde 27-16
9064Dhg Odense - Hadsten Sports K. 28-27

EUROPSKA LIGA KVALIFIKACIJE (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8505Dunarea Braila - Viborg Hk 26-24
8506Blomberg Lippe - Thuringer 20-30

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7855Tremblay - Montpellier 30-31
7856Istres - Chambery 24-30
7857Paris Handball - Chartres Metropole Handball V-V
7858Ivry - Nimes 25-33

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9065Besancon - Bourg De Peage 28-26

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7859Billere Hb Pau Pyrenees - Saran Loiret Handball 24-30
7860Dijon Bourgogne - Esshb Strasbourg 31-29
7861Valence Handball - Massy Essonne 22-24
7864Cavigal Nice - Angers 31-25

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7847Porec - Varazdin V-V

INTERNATIONAL EHF EUROPEAN LEAGUE WOMEN 20 21RUKOMET

Br. Susret Kraj
9085Dhk Banik Most - Vaci 41-42

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7876Krim Mercator - Ftc 26-32
7877Gyori Audi Eto - Buducnost T Mobile 34-29

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9484Fold Hk - Sandnes Hk 29-32

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7869Bergischer - Fuchse Berlin 29-31
7870Kiel - Coburg 41-26

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7871Buxtehuder Sv - Mainz 37-12
7872Neckarsulmer Sport Union - Hsg Bensheim Auerbach 25-23
7874Rosengarten - Frisch Auf Goppingen 30-26
7875Sv Union Halle Neustadt - Bad Wildungen 19-32

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7865Gummersbach - Dessau Rosslauer 34-26
7866Asv Hamm - Hc Elbflorenz 2006 19-25
7867Furstenfeldbruck - Bietigheim Metterzimmern V-V
7868Wilhelmshavener - Djk Rimpar Wolfe 24-23

NJEMACKA 2. LIGA ZENERUKOMET

Br. Susret Kraj
9073Bsv Sachsen Zwickau - Nord Harrislee 35-24
9074Grafrath - Hc Rodertal 29-24
9075Werder Bremen - Tus Lintfort 20-27
9077Hsg Freiburg - Leipzig 20-26
9078Sg H2ku Herrenberg - Tg Nurtingen 33-31

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8507Kwidzyn - Opole 21-21
8508Pogon Szczecin - Piotrkowiann 19-30

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7878Sporting Clube - Porto Vitalis 27-33
7879Aa Aguas Santas - Ad Sanjoanense 33-27
7880Belenenses - Sc Horta 31-28
7881Fc Gaia - Boa Hora Fc 28-24
7882Maia Ismai - Aa Avanca 24-23

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
9491Don Cossacks Sfedu - Hc Cska Moscow 29-37
9492Hc Victor Stavropol - Kaustik Vuor 26-21

SLOVAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9527Nove Zamke - Msk Povazska Bystrica 22-33
9528Tj Slovan Modra - Skp Bratislava 18-23
9529Hkm Sala - Kosice Crows 35-31

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8036Bm Atletico Valladolid - Ximenez Puente 29-28
8037Bm Benidorm - Cisne Bm 34-25
8068Bm Huesca - Puerto Sagunto 23-19
8087Naturhouse La Rioja - Cangas 30-25
8088Barcelona Borges - Encantada 38-26

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8016Hk Varberg - Alingsas 30-28
8017Kristianstad - Skovde 23-24
8018Ov Helsingborg - Malmo 27-35

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8002Heid - Lugi 22-20
8006Kungalvs Hk - Boden Handball If 29-19
8010Vasterasirsta Hf - Kristianstad Hk 28-23

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
8512Thun - Tv Endingen 32-32

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8426Vbc Weiz - Klagenfurt V-VV-VV-V
9953Sokol - Hypo Niederoesterreich 0-10-20-3
9957Sparkasse Hartberg - Gigasport Ried Innkreis 0-11-12-3

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12667Salzburg - Atsc Klagenfurt 1-02-03-0
12668Sg Union Bisamberg Hollabrunn - Post Schwechat 0-10-20-3
12675Linz - Wesser Graz 1-02-03-0

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12657Euphony Asse Lennik - Noliko Maaseik 0-11-11-3
12658Knack Roselaere - Tectum Achel 1-02-03-0

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12664Volei Ribeirao - Ems Taubate Funvic 0-10-20-3
9938Brasilia Volei - Sao Caetano Ec V-VV-VV-V
9939America Volei - Volei Guarulhos 1-02-03-1
9951Um Itapetininga - Sada Cruzeiro 0-10-20-3
9956Rio De Janeiro Vc - Curitiba Volei V-VV-VV-V

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8273Perun Varna - Kazanlak Volley 0-10-20-3

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFFODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11460Fatra Zlin - Pribram 0-10-23-2
11466Ceske Budejovice - Brno 1-02-03-0
11781Praha - Ostrava 1-02-03-0
11963Black Volley Beskydy - Usti Nad Labem 1-01-13-2

ČEŠKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11068Tj Sokol Frydek Mistek - Volejbal Brno 0-10-21-3
11069Pvk Olymp Praha - Vk Dukla Liberec 0-10-23-2
11070Tj Ostrava - Tj Sokol Sternberk 1-02-03-0
11071Vk Up Olomouc - Volejbal Prerov 1-02-03-0
11072Kralovo Pole Brno - Prostejov 0-11-13-1

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12530Etta - Karelian Hurmos 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12531Puijo Wolley - Hameenlinna 1-01-11-3
12653Liigaploki - Nurmon Jymy 1-02-03-0
12654Lp Kangasala - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14108Narbonne - Montpellier 0-10-20-3
14109Arago De Sete - Tourcoing 1-02-03-0
14110Volley Club De Cambrai - Nantes 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11972Rocheville Le Cannet - France Avenir 2024 1-02-03-0
11973Istres Ouest Provence - Beziers Volley 0-11-12-3
11974Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Mo Mougins Vb 1-02-03-0
11975Volley Club Marcq Baroeul - Vbc Chamalieres 0-11-12-3

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8474Milano - Gas Sales Piacenza 1-01-11-3

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12655Busto Arsizio - Novara 0-10-20-3
12656Wealth Planet Perugia Volley - San Casciano 1-01-13-1
8448Casalmaggiore - Cuneo Granda Volley 1-02-03-0
8449Brescia - Monza 0-10-20-3
8450Trentino - Scandicci 0-10-20-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12666Brescia - Reggio Emilia 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11988Daejeon Bluefangs - Suwon Vixtorm 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11987Incheon Pink Spiders - Suwon Hyundai 1-02-03-0

NORVEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12087Asker - Bk Tromso 0-10-20-3
12090Randaberg Volleyball - Koll 0-10-20-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8427Friedrichshafen - Scc Berlin 1-02-03-0
8444Svg Luneburg - Evivo Duren 0-10-21-3
8446Tv Buhl - Giesen Hildesheim 1-02-02-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8447Wiesbaden - Schweriner 1-02-03-2
9930Aachen - Dresdner 0-10-20-3
9931Swe Volley Team - Rote Raben Vilsbiburg 0-10-20-3
9932Nawaro Straubing - Suhl 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9960Kedzierzyn Kozle - Stal Nysa Sa 1-02-03-0
9961Belchatow - Cuprum Lubin Sa 0-10-20-3
9962Gks Katowice - Mks Slepsk Suwalki 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10003Ks Rzeszow - Gcb Centrostal Bydgoszcz 1-01-13-1
9996Legionovia Legionowo - Mks Kalisz 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8483Proton Saratov - Zarechie Odintsovo 1-01-11-3
8484Sparta Nizhniy Novgorod - Tulitsa Tula 0-10-21-3
8485Lokomotiv Kaliningrad Region - Yenisey Krasnoyarsk 0-11-13-1

RUSIJA 1.LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8489Schaffhausen - Neuchatel 0-10-23-2
8490Volley Lugano - Geneve Volley 0-10-23-2
8491Volley Toggenburg - Franches Montagnes 1-02-03-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8478Molot - Lions 0-10-21-3
8482Legion - Tornado 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10879Slavia Svidnik - Vkp Bratislava 1-02-03-1
10887Sport Kosice - Vk Prievidza 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9934Emeve - Cv Almoradi 1-02-03-0
9935Unicaja Almeria - Barca Voleibol 1-01-13-1
9936Boiro Vb - Palma Portol 1-01-12-3
9937Cv Guaguas - Santanderina 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12527Haro Rioja Voley - Valeriano Alles Menorca Volei 0-10-20-3
12528Cv Madrid Chamberi - Cv Sayre Mayser Gc 1-02-03-0
12529Cv Emeve - Feel Volley Alcobendas 0-11-12-3

ŠVEDSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12060Floby Vk - Falkenberg 1-01-11-3
12061Uppsala Vbs - Hylte 0-10-20-3
12062Sollentuna Vk - Sodertalje 1-02-03-0
12063Lunds - Orkelljunga 0-10-20-3

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10006Sollentuna Vk - Falkoping 1-02-03-0
10008Lunds Vk - Linkopings 1-02-03-0
10009Orebro - Varnamo Fk V-VV-VV-V
9958Gislaved - Lindesberg 1-01-13-1
9995Iksu - Hylte 0-10-20-3

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8487Chenois Geneve - Amriswil 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8492Bursa B.Sehir Bld - Beledyesi 1-01-13-1
8493Sorgun Bld - Fenerbahce 0-10-20-3
8494Arhavi Bld - Belediye Plevne 1-01-12-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9929Besiktas - Nilufer Belediye Bursa 0-11-11-3

AUTUMN NATIONS KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3926Engleska - Irska 18-7
3927Wales - Gruzija 18-0

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
12811Bath - Newcastle Falcons 12-19
12812Leicester Tigers - Gloucester 38-15
12813Worcester - London Irish 11-10

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
12676Colomiers Rugby - Us Oyonnax 16-16

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
12805Stade Francais - Begles Bordeaux 26-16
12806Bayonne - Toulon 35-29
12807Clermont - Lyon Olympique V-V

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
3961Argentina - Australija 15-15

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
12815Cheetahs - Griquas 28-9
12816Bulls - Pumas 21-5
12817The Sharks - Cape Town Stormers V-V

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
8513Yomiuri Giants - Fukuoka Softbank Hawks 1-5

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
9658Asd Sandro Abate - Cdm Futsal Genova 5-3
9659Came Dosson C5 - Feldi Eboli 2-2

PORTUGAL 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
9044Dinamo Sanjoanense - Sc Braga Aaum 5-3
9045Futsal Clube Azemeis - Ad Fundao 2-5

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
9033Cordoba Futsal - Zaragoza 2-0
9039Navarra Ribera - Real Betis Futsal 0-0
9040Peniscola Fs - Levante Ud Dm 3-3
9041Deportivo Burela - Jaen Fs 3-3

ALPSKO SKIJANJE SVJETSKI KUP LEVI DUEL ZENEZIMSKI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
6818E.Wikstroem - L.Duerr 0-1
6819L.St Germain - K.Gallhuber 1-0
6820M.Shiffrin - P.Vlhova 0-1
6821K.Lysdahl - I.Curtoni 0-1
6823K.Liensberger - K.Truppe 1-0
6824W.Holdener - A.Swenn Larsson V-V
6981F.Gritsch - M.Hrovat 1-0
6982M.Gisin - C.Mair 1-0
6983M.Fuerst Holtmann - K.Huber 0-1
7074M.Fjallstrom - R.Remme V-V

DARTS GRAND SLAM OF DARTS 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
8516D.Petersen - D.Heta 0-1
8517G.Price - N.Aspinall 0-1
8519M.Smith - R.Cross 1-0
8520M.Van Gerwen - G.Anderson 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 91326333638
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2025364760
arrow BC British Colombia BC49 6/49 31229313449
arrow BE Belgija 6/45 4810324144
arrow BL Belgija Keno 20/70 125811151936404146474951545560626670
arrow CA Kanada 6/49 161921343747
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 314182032
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2791121
arrow CL Colorado 6/40 11318253740
arrow DA Multi-Daily A 6/99 354954697993
arrow DB Multi-Daily B 6/99 303664668198
arrow DC Multi-Daily C 6/99 51638398899
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 89111418192022232833374154555661626369
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 13468132122242528293338425359646566
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 16102034
arrow FK Finska Keno D 20/70 3781314172324263032374044475052555768
arrow FL Florida 6/53 52130324852
arrow FQ Finska Keno V 20/70 46101112161921253145495153575961626368
arrow FR Francuska 5/49 517444649
arrow FT Finska Keno T 20/70 89101112142426273035383941434551526066
arrow GE Njemačka 6/49 11314212539
arrow GO Njemačka Keno 20/70 19121617181928414548495259616364666768
arrow GR Grčka 6/49 32232434447
arrow HO Hong Kong 6/49 7 12 16 22 45 47 - - - - -
arrow HU Mađarska 5/90 1532425475
arrow IL Illinois 6/52 11726285152
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 2414212730
arrow IR Irska 6/47 61921272836
arrow IT Italija 6/90 62437557682
arrow LD Latvija Keno D 20/62 711121417192022232832363746484950535861
arrow LE Latvija Keno E 20/62 810111620273031333539404353545556586162
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1451015161720253436384749505153545659
arrow LU Louisiana 6/42 61013152642
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 2512283135
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 118253536
arrow MI Michigan Classic 6/47 121315162128
arrow MS Missouri 6/44 136103134
arrow NP New York Pick 10 20/80 457815222327353942435154555658677279
arrow NY New York 6/59 273640434553
arrow OH Ohio Classic 6/49 42530344349
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 61314162230
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1351013161723262733364452576163666777
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 5791213161725344855586169707172757678
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1011141522
arrow PO Poljska 6/49 21015283940
arrow QU Quebec 6/49 21524284446
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 3912142252
arrow SB Španjolska Bono 6/49 101415183441
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 81517323645
arrow SW Švicarska 6/42 1322293342
arrow TE Texas 6/54 21036424753
arrow TU Turska Sayisal 6/90 174661667883
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 233237495457
arrow UW SAD Powerball 5/69 5154576069
arrow WA Washington 6/49 6811142537
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 34151830
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 5812172426
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 29152426283236373839414650525669707276