Petak 20.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13191Slovan Liberec - Jablonec - - 1-11-3
13192M.Granollers H.Zeballos - J.Melzer E.Roger Vasselin - - V-VV-V
13193Milano - Zalgiris Kaunas - - 0-01-0
13194Barcelona - Crvena Zvezda Beograd - - 0-01-0
13195Frosinone - Cosenza - - 0-00-2
13196Osasuna - Huesca - - 0-11-1
13197Espanyol - Girona - - 1-01-2
13198D.Medvedev - D.Schwartzman - - 0-01-0

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11067Bw Linz - Horn domaći213-03-2
11068Amstetten - Young Violets Austria Wien domaći301-11-2
11069Austria Lustenau - Floridsdorfer Ac gosti261-12-1
11070Fc Liefering - Kapfenberg domaći23-06-1
11071Sv Lafnitz - Vorwarts Steyr domaći172-03-0
11072Austrija Klagenfurt - Wacker Innsbruck gosti530-01-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2171Kaa Gent - Standard Femina De Lige gosti51-21-3
2176Sporting Du Pays De Charleroi - Sc Eendracht Aalst gosti550-00-3

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2142Club Brugge U21 - Lierse Kempenzonen domaći351-02-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10030Comercial Sp - Ae Velo Clube Sp domaći451-02-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2178Bragantino Sp - Bahia Ba domaći43-04-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Avai - Confianca Se domaći411-01-0
2207Vitoria Ba - Ponte Preta - - 0-00-0
2214Guarani Sp - Botafogo Sp gosti41-12-1
2215Juventude - Parana Clube Pr domaći43-05-0
2244Sampaio Correa Ma - Chapecoense Sc domaći351-11-3
2246Cruzeiro - Figueirense gosti111-11-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1947Santos Fc Ap - Sao Raimundo Rr gosti450-10-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1948Atletico Pr U20 - Corinthians U20 domaći183-04-0

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1366Slovan Liberec - Jablonec gosti21-11-3

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11059Vysocina Jihlava - Fk Blansko VVV-VV-V

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1949Deportes Magallanes - Deportes Copiapo domaći301-01-1
1950Deportes Temuco - Union San Felipe domaći610-01-0
1951Puerto Montt - Nublense domaći361-03-2
1958Santiago Morning - Cd Santa Cruz gosti220-12-1
1966Rangers De Talca - Melipilla domaći151-01-0

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1261Lyngby - Horsens gosti111-11-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1490Viborg - Hobro domaći700-02-1
1492Kolding - Fredericia gosti20-21-2

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2321Fc Roskilde - Ab Gladsaxe VVV-VV-V
2322Hik Hellerup - Nykobing Fc gosti260-11-2

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1493Coventry - Birmingham - - 0-00-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3355Mansfield - Colchester domaći670-01-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1969Arsenal U23 - Everton U23 domaći101-01-0
1970Wolves U23 - Middlesbrough U23 gosti190-31-4

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3453Rennes - Bordeaux gosti370-10-1
3455Monaco - Paris St Germain gosti250-23-2

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10111Paris Saint Germain Fc - Lyon domaći101-01-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10187Lyon Duchere - Cholet - - 0-00-0
10188Sete - Red Star Fc 93 domaći570-01-1
10201Stade Lavallois - Boulogne Sur Mer - - 0-00-0
10202Us Quevilly Rouen Metropole - Fc Bourg Peronnas domaći510-02-0
10204Annecy Fc - Villefranche domaći451-01-0

GANA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2101Eleven Wonders Fc - Ebusua Dwarfs domaći311-02-0
2103Accra Great Olympics - Legon Cities Fc domaći441-03-0

HONG KONG PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8849Eastern Sports Club - Resources Capital Fc domaći292-05-0

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2102Lokomotiva Zagreb - Nk Varazdin gosti71-12-2
2109Sibenik - Gorica domaći71-01-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2572Hrvatski Dragovoljac - Rudes gosti520-00-1
2598Inter Zapresic - Gnk Dinamo Zagreb Ii domaći331-02-0
2599Medjimurje - Bijelo Brdo gosti32-42-5

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2543Mes Rafsanjan Fc - Gol Gohar Sirjan Fc gosti610-00-2
2545Machine Sazi Tabriz - Zobahan domaći800-01-1
2550Foolad Khuzestan Fc - Esteghlal Tehran gosti630-02-1

IRSKA FAI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14125Finn Harps - Shamrock Rovers domaći152-02-3
14126Bohemians - Dundalk gosti21-31-4

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10983Frosinone - Cosenza gosti470-00-2

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2571H Kfar Shelem - Hapoel Petach Tikva domaći371-02-1
2578Hapoel Akko - Ir Ramat Hasharon domaći451-01-1
2579Hapoel Iksal Fc - Hap Raanana gosti60-23-3
2586Hapoel Ramat Gan - Beitar Tel Aviv Ramla domaći351-01-0
2587Sectzya Nes Ziona - Hapoel Um El Fahem domaći570-02-0

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10075Kashiwa Reysol - Sagan Tosu gosti530-01-2
2400Consadole Sapporo - Shimizu S Pulse gosti53-15-1
2402Oita Trinita - Kawasaki Frontale domaći361-01-0
2406Vegalta Sendai - Kashima Antlers gosti470-01-3
2408Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima gosti240-10-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4195Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata gosti130-11-1
4200Ehime Fc - Thespa Kusatsu gosti830-00-1
4203Jef United - V Varen Nagasaki gosti510-00-1
4210Kanazawa - Albirex Niigata gosti550-01-2
4221Kofu - Jubilo Iwata domaći500-01-1
4226Kyoto Ps - Tokushima Vortis domaći301-02-0
4232Omiya Ardija - Machida Zelvia - - 0-00-0
4233Matsumoto Yamaga - Fagiano Okayama domaći181-01-0
4248Ryukyu - Giravanz Kitakyushu domaći321-11-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2112Fc Gifu - Fujieda Myfc domaći441-02-1

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2296Al Ahli Jordan - Ramtha Sc gosti900-00-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8978Gyeongnam - Daejeon Citizen domaći21-01-0
8979Seoul E Land Fc - Jeonnam Dragons gosti341-11-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2392Shakhter Karagandy - Fc Astana domaći62-03-1

KINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8840Beijing Renhe - Jiangxi Liansheng Fc domaći151-11-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2630Al Fehaheel - Al Jahra gosti440-01-2
2631Yarmouk - Al Kuwait Sc domaći211-21-3
2633Al Qadsia - Al Salmiyah gosti770-00-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2637Fk Jelgava - Valmiera domaći381-02-2
2689Fk Liepaja - Rigas Skola domaći810-01-0

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10213St Lucia Fc - Lija Athletic gosti30-23-2
10214Sirens Fc - Zejtun Corinthians gosti150-30-4

MALTA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8898Qormi - Zebbug Rangers Fc gosti550-01-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9909Varda - Paksi Se domaći182-13-1

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2455Zimbru Chisinau - Dacia Buiucani domaći251-21-3

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11050Excelsior - Jong Az Alkmaar domaći560-04-1
11051Nec Nijmegen - Roda gosti360-11-1
11052Volendam - Fc Oss domaći221-01-1
11053Den Bosch - Jong Ajax gosti30-22-2
11054Jong Utrecht - Helmond domaći11-12-1
11055Maastricht - Jong Psv Eindhoven domaći152-03-3

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8910Wellington - Hawkes Bay United gosti670-02-1
8911Waitakere United - Wellington Phoenix Academy domaći231-11-4

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2100Wolfsburg - Frankfurt domaći91-03-0

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10952Duisburg - Sc Verl gosti160-10-4

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2690Ahli Al Khalil - Mosaset Al Bireh domaći510-01-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14127River Plate Asuncion - Cerro Porteno gosti81-21-2
14128Sportivo San Lorenzo - Club Libertad gosti52-12-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Ayacucho Fc - Real Garcilaso domaći62-03-1
2105Cienciano - Atletico Grau domaći760-01-0
2110Sporting Cristal - Universitario De Deportes gosti231-12-2

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Lechia Gdansk - Slask Wroclaw gosti200-13-2
1691Gornik Zabrze - Piast Gliwice gosti290-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2913Lks Nieciecza - Widzew Lodz domaći91-02-0

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2916Wisla Plock - Pogon Szczecin domaći181-11-1

PORTUGAL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1793Arc Oleiros - Gil Vicente - - 0-00-0
1795Feirense - Amora Fc gosti240-10-1
1844Leiria - Portimonense domaći800-01-0

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2457Csm Studentesc Iasi - Fc Arges domaći401-01-1
2465Dinamo Bucharest - Cs Voluntari domaći600-03-0

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl gosti261-11-2
2928Ska Khabarovsk - Kryliya Sovetov gosti130-10-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10266Fc Inter Cherkessk - Fc Makhachkala - - 0-00-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1976New England Revolution - Montreal Impact domaći381-02-1
2024Nashville Sc - Inter Miami Cf domaći142-03-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3223Fk Radnik Surdulica - Fk Macva Sabac domaći232-03-0
3225Javor Ivanjica - Spartak Subotica domaći141-31-3
3229Mladost Lucani - Cukaricki Belgrade gosti510-01-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3212Fk Imt Novi Beograd - Gfk Dubocica domaći143-03-1
3215Radnicki - Fk Buducnost Dobanovci domaći91-02-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2554Dunfermline - Hearts domaći490-02-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3865Osasuna - Huesca gosti50-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11017Alcorcon - Lugo domaći820-01-0
11024Espanyol - Girona domaći401-01-2

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14132Stade Ls Ouchy - Schaffhausen domaći630-02-2
14133Winterthur - Kriens domaći171-11-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3835Port - Suphanburi domaći91-04-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3868Al Wasl - Al Ain domaći281-11-2
3870Baniyas - Al Ittihad Kalba gosti270-10-2
3888Fujairah Fc - Hatta Sc domaći600-01-0
3891Sharjah - Al Nasr Dubai domaći201-02-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3901Fc Rukh Lviv - Illichivec Mariupol - - 0-00-0

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3847Agrobiznes Volochisk - Niva Ternopol domaći262-04-0
3848Avangard Kramatorsk - Veres Rivne gosti580-01-2
3849Fc Polissya - Mykolaiv gosti160-21-3
3850Girnik Sport - Obolon Kiev gosti140-12-3
3852Krystal Kherson - Fc Vpk Agro Shevchenkivka gosti61-11-2
3861Fc Alians Lypova Dolyna - Chernomorets Odessa - - 0-00-0
3862Fc Metalist 1925 - Kremin Kreminchuh gosti640-00-1
3866Volyn Lutsk - Prykarpattya VVV-VV-V

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7700Rocha Fc - Cerrito gosti41-11-2
7701Ca Atenas De San Carlos - Juventud Piedras gosti291-12-3
7702Rampla Juniors - Sud America domaći51-21-3
7703Villa Espanola - Racing Club Montevideo gosti370-20-2
7704Albion Fc - Tacuarembo Fc gosti231-12-1
9005Central Espanol - Villa Teresa domaći72-03-0

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7762Metallurg Bekabad - Bunyodkor gosti50-22-3
7763Sogdiana Jizzax - Nasaf Karshi domaći71-13-1
7764Navbahor Namangan - Surkhon Termez domaći191-01-0
7765Pakhtakor Tashkent - Kokand 1912 domaći61-02-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14136Zamora - Caracas gosti50-21-3
9006Gran Valencia Maracay Fc - Portuguesa gosti660-00-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7792Aberystwyth - Bala Town VVV-VV-V
7793Connahs Quay Nomads - Newi Cefn Druids domaći142-02-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2456Townsville Fire - Bendigo Spirit 91-81

BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14102Sheffield Sharks - Leicester Riders 64-85
14103Surrey Scorchers - Plymouth Raiders 73-84
14104Newcastle Eagles - London Lions 79-99

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7785Ca Paulistano Sp - Cerrado Basquete 72-61
7800Flamengo Rj - Campo Mourao 78-63

CESKA 1.LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
14075Dsk Levharti Chomutov - Kp Brno 61-88

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13949Apoel Nicosia - Enosis Neon Paralimni 67-38

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14076Copenhagen Basketball - Team Fog Naestved 57-83

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9936Rsk Rakvere Tarvas - Kk Parnu 72-76
9937Ventspils - Vef Riga 84-97

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2364Virtus Bologna - Bc Lietkabelis 82-73
2377Brescia - Buducnost Podgorica 66-75

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8120Alba Berlin - Zenit Saint Petersburg 66-73
8122Asvel Basket - Olympiakos Piraeus V-V
8148Milano - Zalgiris Kaunas 98-92
8152Barcelona - Crvena Zvezda Beograd 76-65
8153Real Madrid - Fenerbahce Ulker 94-74
8173Valencia Basket - Maccabi Tel Aviv 82-80

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9935Korikouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu 78-83

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13078Le Portel - Ada Blois Basket 41 90-92

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8241Rizing Fukuoka Bb - Aomori Wats 86-74

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9939Legia Warszawa - Gtk Gliwice 95-85

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13079Club Melilla Baloncesto - Leche Rio Breogan 74-67
13080Cd Maristas Palencia - Cb Tizona 71-85

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13081Kfum Fryshuset Basket - Jamtland 75-101
13082Norrkoping - Koping Stars 87-79

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
14105Union Neuchatel Basket - Starwings Basket V-V

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7773Jesenice - Ehc Bregenzerwald 0-01-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10031Black Wings Linz - Bolzano 0-21-3
10048Dornbirn - Kac 0-03-1
11987Iclinic Bratislava Capitals - Graz 99ers 2-23-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14074Hc Lokomotiv Orsha - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-02-3
7774Bjelorusija U18 - Pinskie Jastreby 1-03-2
7775Hk Vitebsk - Hk Brest 0-13-6
7776Khimik Ska - Hc Aviator Baranovichi 0-10-1

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6144Trinec - Plzen 2-13-1
6145Karlovy Vary - Kometa Brno 0-04-2
6146Vitkovice - Ceske Budejovice 0-10-7
6148Zlin - Mlada Boleslav 1-33-7
6984Liberec - Litvinov 0-01-1
7073Olomouc - Sparta Prague 1-14-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10050Aalborg - Herlev V-VV-V
10051Rungsted - Roedovre 0-14-3
10052Sonderjyske - Esbjerg 1-14-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10067Hifk - Tappara 0-12-2
10068Kalpa - Assat 0-10-4
10069Lukko - Hpk 4-07-2
10073Pelicans - Saipa 0-01-0

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14112Fps - K Vantaa 1-33-3
14113Ipk - Hokki 3-15-2
14114Jokipojat - Kettera 2-03-1
14115Keupa Ht - Sapko 0-17-1
14116Roki - Hermes 1-02-2
14117Tuto - Koovee 2-23-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14118Bad Nauheim - Landshut Cannibals V-VV-V
14119Kassel Huskies - Dresdner Eislowen 2-14-1
14120Lowen Frankfurt - Revensburg Towerstars 0-15-2
14121Bietigheim Steelers - Lausitzer Fuchse 1-23-5
14122Crimmitschau - Bad Tolz 0-04-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14123Jasterzebie - Torun 2-16-5
14124Katowice - Cracovia 1-03-4

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7683Salavat Ufa - Spartak Moscow 0-01-1
7684Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovets 0-04-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7669Toros Neftekamsk - Buran Voronezh 2-14-2
7670Molot Perm - Hc Tambov 0-01-3
7671Izhstal Izhevsk - Hc Rostov 0-01-0
7672Lada Togliatti - M Novokuznetsk 1-13-3
7673Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 1-01-2
7675Dizel Penza - Ermak Angarsk 1-05-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2767Ladja Togliatti U20 - Belye Medvedi U20 2-03-0
2768Avto U20 - Tyumenskiy Legion U20 0-11-3
2769Sarmaty Orenburg U20 - Stalnye Lisy U20 0-12-4
2821Chaika U20 - Omskie Yastreby U20 3-04-2
2917Irbis Kazan U20 - Sibirskie Snaipery U20 0-14-2
3161Krasnaya Armiya U20 - Amurskie Tigry U20 2-16-3
3208Sputnik Almetievsk U20 - Kuznetskie Medvedi U20 3-07-0
3209Mhk Dynamo U20 - Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 1-03-2
3320Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10076Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 3-06-0
10080Detva - Slovan Bratislava 0-11-3
10084Dvtk Jegesmedvek - Banska Bystrica 0-01-4
10085Kosice - Nitra 0-33-4
10088Poprad - Dukla Michalovce 0-01-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10017Bofors - Vasby 0-00-3
10018Vasteras - Sodertalje 1-12-5
10021Vastervik - Bjorkloven 1-13-3
7777Tingsryd - Hc Vita Hasten 0-01-1

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7727Fr. Gotteron - Biel 2-14-1
7740Rapperswil - Ambri 1-04-1
7744Scl Tigers - Davos V-VV-V
7748Servette - Zsc Lions 0-23-3
7752Zug - Lugano V-VV-V

ATP LONDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1011N.Djokovic - A.Zverev 13-96-37-62-0
1087D.Medvedev - D.Schwartzman 12-66-36-32-0

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006M.Pavic B.Soares - J.Peers M.Venus 22-186-76-32-1
1009M.Granollers H.Zeballos - J.Melzer E.Roger Vasselin V-VV-VV-VV-V

CHALLENGER 2020 ATP CHALLENGER ORLANDO USA MEN DOUBLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2179S.Doumbia F.Reboul - A.Golubev A.Nedovyesov 8-133-65-70-2
2197H.Hach Verdugo M.Reyes Varela - M.Krueger J.Withrow 15-166-01-61-2

CHALLENGER 2020 ATP CHALLENGER ORTISEI ITALY MEN DOUBLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2200I.Sabanov M.Sabanov - M.Cressy A.Rinderknech 20-173-67-62-1
2209A.Begemann A.Olivetti - F.Forti F.Gaio 13-77-66-12-0

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1091A.Martin - S.Baez 12-86-46-42-0
1117F.Cerundolo - J.Munar 16-124-66-42-1
2210O.Roca Batalla - J.De Jong 4-122-62-60-2
2295P.Sousa - R.Carballes Baena 6-124-62-60-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2155L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - R.Matos J.L.Magalhaes Hueb De Menezes 19-143-66-32-1
2177S.Martos Gornes J.Munar - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 12-76-46-32-0

CHALLENGER ORLANDOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198C.Eubanks - D.Kudla 18-165-77-62-1
2342D.Popko - P.Gunneswaran 3-120-63-60-2
2343B.Nakashima - M.Mcdonald 13-96-37-62-0
2390M.Krueger - A.Ritschard 18-126-46-72-1

CHALLENGER ORTISEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1362A.Muller - I.Marchenko 20-186-77-62-1
14071F.Gaio - A.Karatsev 9-136-73-60-2
14072J.Lenz - A.Hoang 14-187-64-61-2
14073T.Machac - I.Ivashka 12-146-76-70-2

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13083Bregenz - Ulz Schwaz 28-30

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13084Skive - Hei Skaering 34-27

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10089Dunkerque - Limoges Hand 87 32-28
10090Toulouse - Creteil 30-29

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13085Huttenberg - Lubbecke 24-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10112Abc - Povoa De Varzim Ac 25-25
10134Benfica - Vitoria Fc 28-20

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13087Ifk Ystad - Onnereds Hk 31-23

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13086Onnereds Hk - Ik Savehof 21-37

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9953Sao Jose Dos Pinhais - Sollys Osasco 0-10-20-3
9954Concilig Volei Bauru - Sao Paulo Barueri Vc V-VV-VV-V
9955Minas - Fluminense Fc 1-02-03-0

ČEŠKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9951Odolena Voda - Pribram 1-01-13-1
9952Praha - Kladno V-VV-VV-V

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14106Stade Poitevin Poitiers - Cannes 0-10-22-3
14107Nice - Ajaccio 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8288Cheonan Skywalkers - Kb Insurance Stars 0-10-20-3
9957Woori Card Wibee - Ansan Volleyball Team 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8289Seoul Kixx - Ibk Altos 1-02-03-0
9958Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9959Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie V-VV-VV-V

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9995Budowlani Lodz - Chemik Police 0-11-13-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8475Orly Pro - Vityaz 0-11-11-3
8477Plamya Pro - Empire 1-02-03-1

ENGLESKA AVIVA PREMIERSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
12809Harlequins - Exeter Chiefs 3-33
12810Sale Sharks - Northampton Saints 32-23

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
12665Fc Grenoble Rugby - Rouen Normandy 21-15
12666Stade Aurillacois - Mont De Marsan 32-11
12667Uson Nevers - Us Carcassonne 34-22
12668Valence Romans Drome - Provence Rugby 13-14
12675Biarritz - Soyaux Angouleme 15-6

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
4157St Helens - Catalans Dragons 48-2

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
12804Montpellier - Castres V-V

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3912Auckland - Waikato 23-18
3918Hawkes Bay - Taranaki 59-23
3925Tasman - Bay Of Plenty 19-10

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13088Doosan Bears - Nc Dinos 7-6
8514Doosan Bears - Nc Dinos 0-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
14137Palma Futsal - Industrias Santa Coloma 1-2

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 36121819202223252628323335363945545566
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1012243238
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2462327
arrow CO Connecticut 6/44 12224273544
arrow DA Multi-Daily A 6/99 142944577087
arrow DB Multi-Daily B 6/99 63738597393
arrow DC Multi-Daily C 6/99 73136669195
arrow EM Euro Millions 5/50 2829394850
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 711121718202223293132333738424856576470
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2671215181923273134404146515459666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 19222629
arrow FK Finska Keno D 20/70 1481012131415212526464751575862666769
arrow FQ Finska Keno V 20/70 410111415202425323639404146484957596167
arrow FT Finska Keno T 20/70 2592627323335363945464953596264666770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 27101215182732343640455152576163646566
arrow HO Hong Kong 6/49 222530333443
arrow LD Latvija Keno D 20/62 347815172026313234394243495356575961
arrow LE Latvija Keno E 20/62 711141920222526363839424549515253545859
arrow LM Latvija Keno M 20/62 210121318212223242530323334383943445861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 110111928
arrow NP New York Pick 10 20/80 916181920303237414344525758596063717679
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1791119202123253438454749535962676977
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1271011131517232627293031364059657376
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 920242829
arrow SB Španjolska Bono 6/49 121920263040
arrow TK Tennessee Cash 5/35 314172122
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2633456168
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 913172023
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 49151620242527304447505156576165727879