Četvrtak 19.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12524W.Koolhof N.Mektic - L.Kubot M.Melo - - 0-00-1
12525Ak Bars Kazan - Torpedo Nn - - 2-17-5
12526Neftekhimik - Cska Moscow - - 1-12-4
12527Telstar - Dordrecht - - 0-02-0
12528Vardar Skopje - Kielce - - 0-00-1
12529R.Ram J.Salisbury - K.Krawietz A.Mies - - 0-01-0
12530Baskonia - Panathinaikos - - 0-01-0
12531Bayern Munich - Cska Moscow - - 0-00-1

AZERBAJDŽAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Qarabag Lokbatan - Turan Tovuz gosti400-11-3

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9922Sydney - Shanghai Sipg domaći81-01-2

BRAZIL PIAUIENSENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2295Ec Timon Pi - 4 De Julho Pi gosti180-20-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2092Vasco Da Gama - Fortaleza - - 0-00-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2286Criciuma - Ypiranga Rs domaći33-14-4

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2297Vasco De Gama U20 - Avai U20 domaći720-03-0
2298Goias Go U20 - Atletico Mineiro U20 gosti400-21-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2021Antofagasta - Everton De Vina gosti221-11-1
2022Huachipato - Municipal Iquique gosti161-11-1
2023Colo Colo - Audax Italiano domaći900-01-0
2032Santiago Wanderers - Union Espanola domaći890-01-0

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2044Mushuc Runa Sc - Olmedo domaći151-01-1
2047El Nacional - Universidad Catolica gosti320-20-2
2048Ldu Portoviejo - Orense Sc gosti700-01-2

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2537Fc Nassaji Mazandaran - Tractor Sport Club domaći690-01-1
2541Foolad Mobarake Sepahan - Aluminium Arak domaći560-01-0
2542Naft Masjed Soleyman Fc - Saipa domaći391-01-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2146Alianza Petrolera - Millionarios domaći61-12-2
2149Deportes Pereira - Independiente Medellin gosti590-00-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2043Limon - Herediano V-VV-VV-VV-V

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1791Al Shabab Kuwait - Kazma gosti560-00-1
1844Al Arabi Kw - Al Sahel domaći151-12-1
1854Burgan Sc - Al Tadhamon gosti600-00-1

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2456Gintra Universitetas - Valerenga gosti190-30-7
2490Znk 2000 Sarajevo - Zhilstroy 2 Kharkiv gosti90-20-2
2503Skn St. Polten - Cska Moscow domaći600-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2691Zacatepec - Tlaxcala Fc domaći302-03-0
2698Dorados De Sinaloa - Tampico Madero Fc gosti140-10-1

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10053Art Municipal Jalapa - Real Madriz gosti281-02-1
10065Cd Junior De Managua - Juventus Fc gosti170-11-1
10066Cd Walter Ferretti - Chinandega Fc domaći372-04-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11048Telstar - Dordrecht domaći590-02-0
11049De Graafschap - Cambuur gosti420-10-2

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2769Thaqafi Tulkarem - Shabab Al Khaleel gosti450-10-1
2821Markez Balata - Taraji Wadi Al Nes domaći312-04-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2843Costa Del Este Fc - Alianza domaći101-01-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2094General Diaz - Sol De America domaći51-22-5

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2101Alianza Universidad De Huanuco - Academia Cantolao gosti131-11-1
2103Deportivo San Martin - Utc De Cajamarca domaći91-01-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Rapid Bucharest - U Cluj domaći560-01-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3161Biolog Novokubansk - Ska Rostov gosti420-11-6
3208Fc Krasnodar 3 - Fc Kuban Holding Pavlovskaya gosti91-31-5

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3209Al Nahda Fc Ksa - Al Sahel Sc domaći660-01-1

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3320Las Rozas Cf - Sd Leioa domaći830-01-0

ŠVEDSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2020Sollentuna United - Djurgarden gosti370-20-4

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3893Andijon - Mash Al Mubarek domaći11-12-1
3895Buxoro - Qizilqum domaći11-11-1
3896Lokomotiv Tashkent - Agmk gosti450-12-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14135Tachira - Monagas gosti162-13-2
2136Aragua - Metropolitanos Fc gosti370-10-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12655Borac Cacak - Krka 86-90

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9884Obras Sanitarias - Boca Juniors V-V
9885Club Deportivo Hispano Americano - Ca Platense V-V
9889Ca San Lorenzo De Almagro - Gimnasia De Comodoro V-V
9894Penarol Mar Del Plata - Ferro Carril Oeste V-V

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9883Argentino Junin - Bahia Basket V-V

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12653Southside Flyers - Townsville Fire 101-89

BALKAN LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12656Kk Tft - Bc Beroe Sz 80-75

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9895Pato Basquete - Unifacisa 85-76
9896Fortaleza Basquete Cearense - Minas Tenis Clube Mg 67-82
9897Ec Pinheiros Sp - Sao Paulo Fc 73-100
9898Sesi Franca Bc Sp - Mogi Das Cruzes 94-82

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9901Qanto Svitavy - Bk Decin 78-69

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2567Manchester Giants - Cheshire Phoenix 106-64

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2329Morabanc Andorra - Antwerp 82-69
2342Partizan Beograd - Divina Seguros Joventut 78-75
2343Bourg - Uniks Kazan 74-86

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8068Khimki - Anadolu Efes Istanbul 77-105
8087Baskonia - Panathinaikos 93-72
8094Bayern Munich - Cska Moscow 81-89

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11972Vrijednosnice Osijek - Kk Gorica 86-106
12654Split Co - Cibona Zagreb 96-85

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11975Hapoel Haifa Bc - Hapoel Eilat 84-97
11976Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 111-77

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2605Kagawa Five Arrows - Ehime Orange Vikings 81-79

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12657Mobis Phoebus - Incheon Elephants 79-64
12658Wonju Dongbu Priory - Busan Kt Sonicboom 81-88

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9938Fuerza Regia - Aguacateros De Michoacan 91-78

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2613Ammerud Basket - Kongsberg Miners V-V

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11973Bbc Bayreuth - Telekom Baskets Bonn 83-77
11974Brose Baskets Bamberg - Bv Chemnitz 99 93-86

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10627Rosa Radom - Wilki Morskie Szczecin 83-73
10628Starogard Gdanski - Mks Dabrowa Gornicza 91-99

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9928Avenida - Basket Zaragoza 2002 92-73
9929Gipuzkoa Idk - Gernika Kesb 60-50
9930Araski Aes - Valencia Bc 57-60
9931Campus Promete - Uni Girona Cb 70-96
9932Ae Sedis Basquet - Porta Xi Ensino 65-78
9933Cd Zamarat - Cdb Clarinos 99-84
9934Estudiantes - Cb Islas Canarias 71-68

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11988Red Bull Hockey Juniors - Ec Die Adler Kitzbuhel 1-03-1
2702Ec Kac Ii - Ehc Bregenzerwald V-VV-V
2703Wsv Broncos - Cortina 1-03-5

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11986Innsbruck - Vsv 2-34-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2636Hc Dinamo Molodechno - Hk Gomel 1-01-0

ČEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6142Pardubice - Mountfield Hk 0-12-5

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2690Sport - Kookoo 0-10-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10877Gruner Ishockey - Frisk Asker 0-31-10
10879Sparta Sarpsborg - Manglerud Star 0-25-5
10887Storhamar - Stjernen 1-06-2
10948Stavanger - Valerenga 0-03-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7642Amur Khabarovsk - M Magnitogorsk 1-01-1
7649Barys Astana - Avangard Omsk 1-32-5
7655Ak Bars Kazan - Torpedo Nn 2-17-5
7656Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 0-21-4
7657Neftekhimik - Cska Moscow 1-12-4
7659Dinamo Minsk - Sochi 1-12-2
7665Dynamo Moscow - Dinamo Riga 2-06-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10009Rubin Tyumen - Zvezda Moscow 0-10-2
10013Yugra - Hk Dynamo Mo 0-04-1
10014Khimik Voskresensk - Yuzhny Ural Orsk 0-13-2
10015Hk Ryazan - Gornyak Uchaly 2-05-2
10016Hk Dinamo St Petersburg - Zauralye Kurgan 0-02-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2704Ladja Togliatti U20 - Belye Medvedi U20 1-22-5
2709Sarmaty Orenburg U20 - Stalnye Lisy U20 2-13-1
2712Mhk Dynamo U20 - Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 1-05-1
2735Ska 1946 U20 - Spartak Moscow U20 2-09-1
2767Vityaz U20 - Kapitan Stupino U20 1-02-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11989Brynas - Vaxjo 0-21-3
11990Frolunda - Oskarshamn 1-04-1
11991Leksand - Linkopings 0-11-1
11992Lulea - Orebro 2-03-3
11993Skelleftea - Djurgardens If 2-13-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
12691Bodens Hf - Pitea 1-05-1
12692Tegs Sk - Sk Lejon 3-18-1
2768Kiruna Aif - Vannas Hc 1-22-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10642Langenthal - Olten 0-02-1

ATP LONDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1707D.Thiem - A.Rublev 7-132-65-70-2
1790R.Nadal - S.Tsitsipas 16-126-44-62-1

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1318R.Ram J.Salisbury - K.Krawietz A.Mies 23-177-66-72-1

ATP MASTERS LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1310W.Koolhof N.Mektic - L.Kubot M.Melo 19-224-67-61-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1966J.De Jong - A.Tabilo 12-46-26-22-0
2099P.Sousa - V.Kopriva 13-131-66-32-1
2100R.Olivo - R.Carballes Baena 8-124-64-60-2
8526O.Roca Batalla - G.Escobar 12-76-46-32-0

CHALLENGER ORLANDOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2107A.Ritschard - N.Chappell 12-76-36-42-0
2116B.Fratangelo - M.Krueger 10-156-32-61-2
2145E.Ymer - M.Mcdonald 6-123-63-60-2
2153T.Monteiro - B.Nakashima 7-124-63-60-2

CHALLENGER ORLANDO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129P.Polansky D.Popko - A.Golubev A.Nedovyesov 15-186-24-61-2
1130D.E.Galan C.Harrison - S.Doumbia F.Reboul 8-124-64-60-2
1137H.Hach Verdugo M.Reyes Varela - C.H.Tseng Wu T L 12-76-36-42-0
1194M.Krueger J.Withrow - T.Huey M.Redlicki 12-56-36-22-0

CHALLENGER ORTISEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10383I.Marchenko - H.Grenier V-VV-VV-VV-V
1353M.Klizan - T.Machac 6-124-62-60-2
2177J.Haerteis - I.Ivashka 9-136-73-60-2
2179R.Marcora - J.Lenz 9-133-66-70-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1304I.Sabanov M.Sabanov - J.Cerretani L.Margaroli 20-154-66-32-1
1319K.Drzewiecki S.Walkow - F.Forti F.Gaio 17-227-64-61-2
1350A.Begemann A.Olivetti - M.Geerts J.Lenz 12-66-36-32-0
8999M.Cressy A.Rinderknech - L.Glasspool A.Lawson 13-106-47-62-0

EGZIBICIJA EASTERN EUROPEAN CHAMPIONSHIPTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12659T.Brkic - S.Agabigun 12-56-36-22-0
12660B.Stevens - D.Kekez 13-97-66-32-0
12661M.Hermans - R.Cungu 1-121-60-60-2
12662Y.Erel - L.Pavlovic V-V6-0V-VV-V

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12681Aarhus Gf - Skanderborg 28-21
12682Tvis Holstebro - Ribe Esbjerg Hh 30-24
12685Tms Ringsted - Mors Thy Handbold 30-27
12686Skjern - Sonderjyske 22-26

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
9764Kiel - Barcelona Borges 26-32
9766Vardar Skopje - Kielce 29-33

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12063Csm Bucuresti - Rostov Don 22-27

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2455Bsk Nif - Haslum Hk 27-25

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12059Erlangen - Balingen Weilstetten 32-34
12060Magdeburg - Tusem Essen V-V
12061Nordhorn Lingen - Frisch Auf Goppingen 20-29
12062Wetzlar - De Ludwigshafen 29-11

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12687Kpr Gminy Kobierzyce - Zaglebie Lubin V-V
12688Start Elblag - Ruch Chorzow V-V

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12087Belenenses - Madeira Sad 32-32

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12090Bidasoa - Ademar Leon 28-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10185Alingsas - Aranas 18-29
10648Lugi - If Hallby 29-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10646Skovde Hf - Skara Hf 22-26

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12689Oriveden Orivesi - Lp Salo 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12690Daejeon Bluefangs - Incheon Jumbos 0-11-12-3

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2629Dinamo Bucharest - U Jolidon Cluj 1-02-03-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10006Lions - Tornado 1-01-13-2

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10008Sport Kosice - Vk Spartak Ujs Komarno 0-10-23-2

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
12663As Beziers Herault - Montauban 36-9
12664Rugby Club Vannes - Perpignan 19-21

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
9756Wigan Warriors - Hull Fc 29-2

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3911Otago - Northland 19-32

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
2216(-3.5)Seattle Seahawks - Arizona Cardinals 28-21

PIKADO GRAND SLAMOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12818J.De Sousa - L.Ashton 1-0
12819M.Smith - K.Ratajski 1-0
12820J.Clayton - M.Suzuki 1-0
12821G.Price - R.Joyce 1-0
12822I.White - D.Van Duijvenbode 1-0
12823P.Wright - D.Petersen 0-1
12824G.Clemens - A.Hunt 0-1
12825M.Van Gerwen - J.Cullen 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 1332377475
arrow BL Belgija Keno 20/70 616263233353638444546495155586162656768
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 49192231
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 626293032
arrow DA Multi-Daily A 6/99 151726556876
arrow DB Multi-Daily B 6/99 215759656884
arrow DC Multi-Daily C 6/99 82737515660
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 420212326273233343538424750576062636470
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 123415171827303134434751535457586366
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 26133435
arrow FK Finska Keno D 20/70 513151920293033343536444647535966676970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1314171923313233344346474953586061626769
arrow FT Finska Keno T 20/70 1491113151821303336394448545761666870
arrow GO Njemačka Keno 20/70 37122021222328293235384546535458616368
arrow HO Hong Kong 6/49 222530333443
arrow IL Illinois 6/52 61119254552
arrow IT Italija 6/90 61347496986
arrow LD Latvija Keno D 20/62 7891012141518213239404246515254596062
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4781114161718222526272831334648505962
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2491015202223252729303136374344455358
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1112223437
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 272835363744
arrow NP New York Pick 10 20/80 1361419222627283443495054556061647273
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 2681014172935384142434648546366697174
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 146910111516222834353640454650636775
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 29171826
arrow PO Poljska 6/49 5816173237
arrow RO Rumunjska 6/49 32327343942
arrow SB Španjolska Bono 6/49 81421273642
arrow SI Singapur 6/49 31222233442
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 3612304446
arrow TS Turska Super 6/60 61029535455
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 28121623
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 135721222830333637414353565859686975