Srijeda 18.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6811Albanija - Bjelorusija - - 3-13-2
6812Ska St Petersburg - Traktor Chelyabinsk - - 0-00-1
6813Gruzija - Estonija - - 0-00-0
6814Porto Vitalis - Paris Handball - - 0-00-1
6816Milano - Crvena Zvezda Beograd - - 0-00-1
6818Ceska - Slovacka - - 1-02-0
6820Engleska - Island - - 2-04-0
6821Kosovo - Moldavija - - 1-01-0
6823Irska - Bugarska - - 0-00-0
6824Wales - Finska - - 1-03-1

AZIJA AFC LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9921Perth Glory - Shanghai Shenhua gosti70-21-2

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1951Westerlo - Deinze domaći222-03-0

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2110Gremio - Cuiaba domaći102-02-0
2111Ceara - Palmeiras gosti280-22-2
2112America Mineiro - Internacional gosti900-00-1
2117Sao Paulo Sp - Flamengo domaći470-03-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2215Ec Agua Santa Sp - Portuguesa Sp - - 0-00-0
2244Ferroviaria - Sc Atibaia Sp - - 0-00-0
2246Gremio Novorizontino Sp - Botafogo Sp - - 0-00-0
2277Gremio Osasco Audax Ec Sp - Ec Primavera Sp gosti620-00-1
2278Ponte Preta - Sao Bernardo gosti380-11-1
2282Portuguesa Santista - Juventus Sp domaći700-01-0
2295Rio Preto - Marilia domaći312-02-1
2303Aa Internacional Limeira Sp - Xv De Piracicaba domaći51-21-2
2318Ae Velo Clube Sp - Comercial Sp domaći71-12-1

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2091Atletico Mg - Atletico Pr gosti350-20-2

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2382Bahia U20 - Sao Paulo U20 gosti171-13-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2184Curico Unido - Universidad De Concepcion domaći72-12-2
2186Cobresal - Deportes La Serena domaći41-11-2
2197Union La Calera - Universidad De Chile domaći900-01-0
2200Coquimbo Unido - Universidad Catolica domaći371-02-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Aucas - Independiente Del Valle domaći81-13-3
2207Delfin Sc - Guayaquil City Fc domaći470-01-1
2209Tecnico Universitario - Macara gosti580-00-1

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11039Bristol Rovers - Chelsea U21 domaći92-14-3
11040Morecambe - Manchester United Fc U21 domaći243-04-0

EUROPA UEFA LIGA NACIJANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1005Armenija - Sj. Makedonija domaći550-01-0
1006Gruzija - Estonija - - 0-00-0
1009Belgija - Danska domaći31-14-2
1011Bosna I Hercegovina - Italija gosti220-10-2
1087Ceska - Slovacka domaći171-02-0
1091Engleska - Island domaći202-04-0
1117Grcka - Slovenija - - 0-00-0
1129Madjarska - Turska domaći570-02-0
1130Izrael - Skotska domaći441-01-0
1319Kosovo - Moldavija domaći311-01-0
1350Sjeverna Irska - Rumunjska domaći560-01-1
1353Poljska - Nizozemska domaći61-01-2
1365Irska - Bugarska - - 0-00-0
1582Srbija - Rusija domaći104-05-0
1583Wales - Finska domaći291-03-1
1597Albanija - Bjelorusija domaći193-13-2
1634Kazahstan - Litva domaći381-11-2
2916Austrija - Norveska gosti610-01-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3787Antigua Gfc - Fc Santa Lucia Cotzumalguapa V-VV-VV-VV-V
3868Deportivo Iztapa - Coban Imperial domaći830-01-0
3869Cd Guastatoya - Xelaju domaći72-02-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2927Como - Pro Patria domaći540-01-0
2928Olbia - Lucchese - - 0-00-0
2936Pro Vercelli - Giana Erminio domaći152-04-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Avellino - Bisceglie V-VV-VV-VV-V
3067Palermo - Potenza domaći860-01-0
3161Teramo - Foggia domaći480-02-0
3209Catania - Vibonese domaći211-02-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2390Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds gosti830-00-1
2392Kawasaki Frontale - Yokohama Marinos domaći530-03-1
2393Vegalta Sendai - Fc Tokyo gosti150-12-2

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4180Fujieda Myfc - Azul Claro Numazu domaći900-01-0
4182Ac Nagano Parceiro - Gainare Tottori gosti940-00-1
4184Fc Gifu - Cerezo Osaka U23 domaći540-03-0
4192Gamba Osaka U23 - Blaublitz Akita gosti340-10-2
4197Kamatamare Sanuki - Kagoshima United gosti91-11-2
4201Roasso Kumamoto - Fc Imabari gosti340-21-2

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2147Cd Real San Andres - Depotivo Pasto V-VV-VV-VV-V
2150Deportes Quindio - Deportivo Cali domaći191-01-1
2151Envigado - Atletico Junior gosti82-13-3
2154Independiente Santa Fe - America De Cali - - 0-00-0
2155Rionegro Aguilas - Atletico Nacional gosti181-12-2

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2421Santos Dg - Deportivo Saprissa - - 0-00-0

LIGA PRVAKA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3870Nsa Sofia - Zfk Spartak gosti100-30-7
3891Znk Pomurje - Ferencvarosi Tc domaći272-04-1
3893Valur - Glasgow City Lfc gosti510-01-1
3895Gornik Leczna - Apollon Limassol gosti30-12-1
3896Rsc Anderlecht - Sl Benfica domaći550-01-2

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4523Cd Tapatio - Pumas De Tabasco gosti202-14-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10950Grorud - Strommen gosti61-12-1
10951Sandnes Ulf - Stordals Blink domaći63-04-1
3344Lillestrom - Jerv domaći81-01-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Aachen - Fortuna Koln gosti320-10-1
2843Borussia Monchengladbach Am - Rw Essen gosti720-00-2
2913Sv Rodinghausen - Sc Wiedenbruck 2000 domaći122-02-0
2914Vfb Homberg - Bergisch Gladbach gosti720-00-1
2915Wuppertaler - Straelen V-VV-VV-VV-V

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4538Ca Independiente De La Chorrera - Cd Universitario domaći151-04-0
4542Af Sporting San Miguelito - San Francisco gosti440-11-2
4544Plaza Amador - Tauro gosti590-00-1

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10949Fbc Melgar - Sport Huancayo domaći381-04-0

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4545Union Huaral - Deportivo Coopsol domaći401-02-0
4546Pirata Fc - Alianza Atletico domaći111-01-2
4547Santos Fc - Union Comercio gosti112-13-4

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3849Resovia Rzeszow - Sandecja Nowy Sacz - - 0-00-0
3850Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna domaći401-01-0
3852Chrobry Glogow - Odra Opole domaći181-02-3
3861Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec domaći431-02-0
3862Korona Kielce - Stomil Olsztyn gosti230-21-3
3866Radomiak Radom - Lks Lodz domaći860-01-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3671Slask Wroclaw Ii - Katowice gosti240-10-3
3774Blekitni Stargard - Lech Ii Poznan domaći391-01-0
3781Sokol Ostroda - Garbarnia Krakow domaći820-01-1
3783Motor Lublin - Bytovia Bytow domaći560-02-1

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5251Gornik Zabrze Ii - Zaglebie Lubin Ii gosti30-20-2
5259Sleza Wroclaw - Ks Polonia Nysa domaći242-04-2
5425Sokol Sieniawa - Orleta Radzyn Podlaski gosti311-14-3
5429Wisla Sandomierz - Biala Podlaska domaći332-02-2

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5487Cf Canelas 2010 - Anadia gosti170-10-1
5488Leca - Gondomar domaći520-02-0
5489Mondinense - Tirsense gosti470-01-2

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10793Unirea Slobozia - Csm Slatina V-VV-VV-VV-V
4175Gloria Buzau - Asf Comuna Recea domaći272-02-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11046Zvezda St Petersburg - Luki Energiya V.Luki domaći241-03-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11035Club Recreativo Granada - Sevilla Atletico gosti22-22-2
11036Tudelano - Club Haro Deportivo domaći580-01-1
11037Alcoyano - Ud Ibiza Eivissa gosti11-21-2
11038Real Union De Irun - Deportivo Alaves B gosti190-21-2

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11014Llagostera - Ucam Murcia domaći302-02-1

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7791Chiangrai United - Muang Thong United domaći51-12-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10355Italija U21 - Svedska U21 domaći271-04-1
10356Luksemburg U21 - Irska U21 gosti350-11-2
10357Portugal U21 - Nizozemska U21 domaći21-12-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2210Deportivo Lara - Atletico Venezuela domaći181-04-0

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2337Bendigo Spirit - Perth Lynx 65-78

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11963Ca Paulistano Sp - Sc Corinthians Paulista 75-74

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11964Nh Ostrava - Bk Opava 94-106
11965Bc Kolin - Bk Olomoucko 98-85
11966Sokol Hradec Kralove - Bk Pardubice 75-73

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11431Plymouth Raiders - Bristol Flyers 65-78

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10872Tartu Rock - Rsk Rakvere Tarvas 72-93
10874Ttu Kk - Kalev 67-81

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2320Lokomotiv Kuban - Bc Lietkabelis 94-90
2321Buducnost Podgorica - Unicaja Malaga 66-90
2322Trento - Nanterre 75-75 / 102-104
2325Brescia - Mornar 77-75
2327Herbalife Gran Canaria - Cedevita Olimpija 90-82

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10612Milano - Crvena Zvezda Beograd 79-87
7749Real Madrid - Maccabi Tel Aviv 79-63
7751Alba Berlin - Asvel Basket 76-75

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10866Kataja Joensuu - Helsinki Seagulls If 101-102
10867Kauhajoen Karhu - Bc Nokia 77-67
10868Korihait Uusikaupunki - Ura Basket 90-94
10869Ktp Kotka - Lahti Basketball 85-91
10870Pyrinto Tampere - Lapuan Korikobrat 95-93
10871Salon Vilpas Vikings - Korikouvot Kouvola 105-72

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11967Asvel Feminin - Charnay Basket Bourgogne Sud 107-71
11968Tango Bourges Basket - Roche Vendee Basket Club 92-75

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2338Paok - Gs Lavriou 83-65
2341Iraklis - Kolossos 66-65

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2214Zabok - Dubrava 92-82

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10613Treviso - Cantu 89-82

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11442Maccabi Rishon - Ironi Naharia V-V
11443Hapoel Galil Gilboa - Hapoel Beer Sheva 86-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10875Seoul Thunders - Seoul Sk Knights 84-65

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11433Tofas Bursa - Dijon 68-68 / 81-87
11434Cb Miraflores - Brindisi 93-71
11439Cez Nymburk - Keravnos 96-69
11441Bakken Bears - Sassari 84-91

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11977Fuerza Regia - Aguacateros De Michoacan 86-69

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11969Bk Levicki Patrioti - Bk Iskra Svit V-V
11970Bkm Lucenec - Mbk Handlova V-V
11971Inter Bratislava - Bc Prievidza V-V

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10876Alvik Bbk - Ik Eos 85-73

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11985Bolzano - Iclinic Bratislava Capitals 1-26-5
9687Dornbirn - Black Wings Linz 3-15-3
9688Sapa Fehervar - Vienna Capitals 0-23-3

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5493Hk Lida - Pinskie Jastreby 1-14-2
5494Hk Vitebsk - Hc Aviator Baranovichi 0-03-2
6133Khimik Ska - Hk Brest 0-12-1

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10636Assat - Pelicans 1-13-5
10637Hifk - Jukurit 3-011-1
10638Hpk - Jyp 0-01-1
10639Ilves - Kookoo 3-16-1
10640Tps - Kalpa 0-12-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7074Fps - Tuto 0-10-2
7301Heki - Keupa Ht 2-13-4
7303Hermes - Ipk 1-14-3
7437Hokki - Roki 0-02-2
7438Kettera - Jokipojat 1-03-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9716Narvik Ishockeyklubb - Lillehammer 0-21-4

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7441Lorenskog - Hasle Loren Ishockey 0-04-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2689Katowice - Torun 0-00-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2574Jokerit - Red Star Kunlun V-VV-V
2578Ska St Petersburg - Traktor Chelyabinsk 0-00-1
2586Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 2-13-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11979Molot Perm - Hc Rostov 0-00-1
11980Csk Vvs Samara - Ermak Angarsk 0-23-4
11981Izhstal Izhevsk - Hc Tambov 0-12-4
11982Lada Togliatti - Sokol Krasnoyarsk 1-01-2
11983Bars Kazan - M Novokuznetsk 2-23-3
11984Neftjanik Almetjevsk - Buran Voronezh 0-03-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7696Riga U20 - Loko Yaroslavl U20 0-01-3
7717Tolpar U20 - Tyumenskiy Legion U20 3-23-2
7718Avto U20 - Mamonty Yugry U20 1-06-2
7731Dinamo St Petersburg U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-01-1
7732Ska Varyagi U20 - Taifun U20 1-05-0
7733Vityaz U20 - Kapitan Stupino U20 1-14-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7736Zvolen - Liptovsky Mikulas 0-02-2

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2690Modo Hockey - Lulea Hf 0-11-6

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9726Bofors - Tingsryd 1-27-5
9731Vasby - Vastervik 0-12-2

ATP LONDONTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2142A.Zverev - D.Schwartzman 16-126-34-62-1
2152N.Djokovic - D.Medvedev 6-123-63-60-2

ATP LONDON PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2136M.Pavic B.Soares - M.Granollers H.Zeballos 21-236-77-61-2
2141J.Peers M.Venus - J.Melzer E.Roger Vasselin 22-216-26-71-2

CHALLENGER GUAYAQUILTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1891A.Martin - M.Barrios Vera 12-56-46-12-0
1946C.Lindell - J.Munar 10-160-66-41-2
1950S.Baez - F.Mena 13-87-66-22-0
2178J.Varillas - F.Cerundolo 14-191-67-61-2

CHALLENGER GUAYAQUIL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1792F.Cerundolo T.M.Etcheverry - R.Ortega Olmedo A.Zederbauer 12-76-36-42-0
1793I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla - G.Escobar D.Hidalgo 20-174-66-42-1
1795L.Martinez F.Meligeni Rodrigues Alves - C.Lindell P.Sakamoto 12-46-06-42-0
1844R.Matos J.L.Magalhaes Hueb De Menezes - C.Gomez Herrera R.Quiroz 20-193-66-42-1
1883R.Olivo F.Romboli - M.Vervoort M.Vilella Martinez 6-123-63-60-2
2286A.Diaz Jalil A.C.March - M.T.Barrios Vera A.Tabilo 13-186-22-61-2
2296G.Duran R.Dutra Silva - S.Martos Gornes J.Munar 4-123-61-60-2

CHALLENGER ORLANDOTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2103P.Kypson - D.Kudla 8-124-64-60-2
2104D.Popko - Z.Svajda 15-167-51-62-1
2105T.Wu - P.Gunneswaran V-V7-55-7V-V
2194H.Moriya - C.Eubanks 3-122-61-60-2

CHALLENGER ORLANDO PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2101D.E.Galan C.Harrison - B.Holt K.Smith 21-177-64-62-1
2190H.Hach Verdugo M.Reyes Varela - B.Fratangelo P.Kypson 22-195-77-62-1
2191T.Gabashvili D.Novikov - A.Golubev A.Nedovyesov 14-227-62-61-2
7435R.Galloway N.Lammons - M.Krueger J.Withrow 15-227-62-61-2
7436S.Doumbia F.Reboul - H.Reese S.Verbeek 20-176-44-62-1

CHALLENGER ORTISEITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10365A.Muller - J.Clarke 19-167-66-72-1
10382F.Gaio - A.Celikbilek 13-96-47-52-0
10383I.Marchenko - H.Grenier V-VV-VV-VV-V
2157P.Kotov - A.Hoang 6-122-64-60-2
7658L.Nardi - T.Machac 12-146-76-70-2
7660M.Marterer - A.Karatsev 8-136-72-60-2

CHALLENGER ORTISEI PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3208M.Geerts J.Lenz - P.Kotov A.Vatutin 21-154-67-62-1
7680A.Begemann A.Olivetti - E.Ejupovic H.Rieder 12-76-36-42-0
7685K.Drzewiecki S.Walkow - D.Masur S.Ofner 21-207-64-62-1

ČEŠKA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
11444Karvina - Dukla Prague 29-26

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11445Herning Ikast - Skanderborg 34-18
11446Randers - Team Esbjerg 25-33
11447Aarhus United - Nykobing Falster Hb 23-20
11448Copenhagen Haandbold - Ajax Copenhagen 25-18
11449Silkeborg - Horsens Hk 23-24
11450Viborg Hk - Odense 23-32

FINSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11451Grifk - Bk 46 28-29

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11452Paris 92 - Nantes Atlantique Hb 30-28
11453Bourg De Peage - Toulon Saint Cyr 28-29
11454Chambray Touraine - Cjf Fleury Les Aubrais 36-24
11455Merignac - Hbc St Amand Les Eaux Porte Du Hainaut 26-26
11456Ogc Nice Handball - Besancon 31-25
11457Hb Plan De Cuques - Brest Bretagne Hb V-V

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11458Billere Hb Pau Pyrenees - Pontault Combault 26-32

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
9759Aab Handbold - Veszprem 27-33
9760Flensburg Handewitt - Brest 29-29
9761Porto Vitalis - Paris Handball 31-34
9762Hbc Nantes - Celje Pivovarna Lasko V-V
9763Zagreb Ppd - Motor Zaporoshye 23-24

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2442Sandejford - Drammen 28-36

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2456Byasen Elite - Storhamar 20-35
2537Tertnes - Flint 33-26
2542Vag Handball - Raelingen Hk 45-19

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11469Vikhammer - Fold Hk 28-31
11470Charlottenlund Sk - Sk Falk 29-36
11471Stavanger If - Hk Herulf 30-30

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11472Follo Hk - Fjellhamar 32-20
11473Nordstrand - Grane Arendal 27-26
11474Aalgaard - Randesund Il 31-21

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11466Bayer Leverkusen - Bbm Bietigheim V-V
11468Tus Metzingen - Thuringer 34-32

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11459Hc Elbflorenz 2006 - Grosswallstadt 30-33
11460Bietigheim Metterzimmern - Bad Schwartau V-V
11461Dessau Rosslauer - Wilhelmshavener 32-26
11462Dormagen Rhineland - Hsg Konstanz 31-25
11463Eisenach - Emsdetten 24-23
11464Ferndorf - Asv Hamm 27-21
11465Hamburg - Furstenfeldbruck 27-26

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12064Piotrkowiann - Chrobry Glogow 28-29
2566Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 30-32
2567Powen Zabrze - Spr Tarnow 28-19

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12057Zvezda Zvenigorod - Ksk Luch Moscow 46-26
12058Hbc Cska Moscow - Agu Adyif 39-24

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10643Naturhouse La Rioja - Cisne Bm 34-23
12088Bm Nava - Bm Benidorm 25-27
12089Encantada - Scdr Anaitasuna 28-24

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10647Ystads If - Ov Helsingborg 29-24

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10644H65 Hoor - Skuru 22-25
10645Heid - Boden Handball If 27-19

ŠVICARSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12091Bern - Winterthur 24-23

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4176Um Itapetininga - Apan Blumenau 1-02-03-0

CEV CUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10649Legionovia Legionowo - Beziers Volley 0-10-20-3

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11978Dukla Liberec - Sk Zadruga Aich Dob 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4178Polkky Kuusamo - Puijo Wolley 1-02-03-0

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12532Busto Arsizio - San Casciano 0-10-20-3
12533Cuneo Granda Volley - Bergamo 0-11-11-3
12534Trentino - Novara 1-01-11-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5250Suwon Vixtorm - Kb Insurance Stars 0-11-13-2

KINA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4177Shangdong Ls Bank - Beijing Auto 0-10-21-3

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4552Netzhoppers - Wwk Volleys Herrsching 1-01-12-3

NJEMAČKA DVV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5173Aachen - Schweriner 0-10-20-3
5221Suhl - Dresdner 1-01-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9674Gks Katowice - Cuprum Lubin Sa 0-10-22-3
9675Olsztyn - Banimex Bedzin 1-02-03-0

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2691Impel Gwardia Wroclaw - Lks Lodz 1-01-11-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5466Barca Voleibol - Boiro Vb 0-10-21-3
5470Cai Teruel - Cv Guaguas 1-01-13-1
5471Ibiza - Rio Duero 1-02-02-3
5483Palma Portol - Cv Melilla 0-11-13-2
5484Santanderina - Emeve 0-11-11-3
5485Cv Almoradi - Cv Manacor 0-10-20-3
5486Ube Lilla Grau - Unicaja Almeria 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10652Belediye Plevne - Halkabank Ankara 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10653Turk Hava Yollari - Galatasaray 1-01-12-3
10654Nilufer Belediye Bursa - Yesilyurt 1-02-03-0

TURSKA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10650Solhan Spor - Ziraat Ankara 1-01-12-3
10651Beledyesi - Galatasaray 1-02-02-3

LEAGUE STATE OF ORIGINRAGBI

Br. Susret Kraj
4158Queensland - New South Wales 20-14

JUZNA KOREJA KBOBASEBALL

Br. Susret Kraj
11059Nc Dinos - Doosan Bears 4-5

NCAAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
11062(-14.5)Ball State Cardinals - Northern Illinois Huskies 31-25
11063(-1.5)Central Michigan Chippewas - Western Michigan Broncos 44-52
11064(+6.5)Eastern Michigan Eagles - Toledo Rockets 28-45

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 81218283139
arrow AU Austrija 6/45 71625303339
arrow BC British Colombia BC49 6/49 21317263449
arrow BE Belgija 6/45 21624252738
arrow BL Belgija Keno 20/70 2391215162124273233364249525663656668
arrow CA Kanada 6/49 71421283032
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1114172530
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 921232829
arrow CL Colorado 6/40 479141518
arrow DA Multi-Daily A 6/99 172647607076
arrow DB Multi-Daily B 6/99 334446515684
arrow DC Multi-Daily C 6/99 363849658081
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 267921222324313334424547525354566570
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 2671013162226333941444752596164666768
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1361327
arrow FK Finska Keno D 20/70 2781012151820242530353947505255596162
arrow FL Florida 6/53 23842454750
arrow FQ Finska Keno V 20/70 123612152023252628323540424950545962
arrow FR Francuska 5/49 1114284143
arrow FT Finska Keno T 20/70 1451316182227303537394041464854616269
arrow GE Njemačka 6/49 81929354149
arrow GO Njemačka Keno 20/70 23589101522273035384347525357596870
arrow GR Grčka 6/49 142836424346
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 3910162835
arrow IR Irska 6/47 11417233135
arrow LD Latvija Keno D 20/62 134510192023252630343638424449565960
arrow LE Latvija Keno E 20/62 467813192124252634364449505356586061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 678910121314171829323839424352555758
arrow LU Louisiana 6/42 2723243340
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 1315161748
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 24102031
arrow MI Michigan Classic 6/47 81016353640
arrow MS Missouri 6/44 4510133839
arrow NP New York Pick 10 20/80 3451114161821284243535659626768737780
arrow NY New York 6/59 6931364349
arrow OH Ohio Classic 6/49 152021283335
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 101219232835
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1318202327323336373941434751555964727374
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 17182025333738404445474959626870727375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 410111621
arrow QU Quebec 6/49 212831374749
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 1820274244
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131724274047
arrow SK Slovačka 5/35 68172224
arrow SL Slovenija 7/39 4151623273239
arrow SW Švicarska 6/42 11011161838
arrow TE Texas 6/54 192227363946
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1517192131
arrow TU Turska Sayisal 6/90 82250557187
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 182627284154
arrow UW SAD Powerball 5/69 45174352
arrow VK Viking Lotto 6/48 91521323637
arrow WA Washington 6/49 33538434849
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 5681927
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 258394647
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 47101415242527283137515354585964667277