Petak 13.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11298Japan - Panama - - 0-01-0
11299Wales U21 - Moldavija U21 - - 0-03-0
11300Panathinaikos - Anadolu Efes Istanbul - - 0-00-1
11301Asvel Basket - Zenit Saint Petersburg - - 0-00-1
11302Brazil - Venezuela - - 0-01-0
11303A.Mannarino - J.Sinner - - 0-00-1

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2154Niger - Etiopija domaći730-01-0
2157Nigerija - Sijera Leone domaći44-14-4
2165Mali - Namibija domaći331-01-0
2170Maroko - Srednjoafricka Republika domaći103-14-1
2171Juznoafricka Republika - Sveti Toma I Prinsipe domaći550-02-0
2176Tunis - Tanzanija domaći181-01-0

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11548Adelaide Comets Fc - Campbelltown City Sc domaći451-03-0
11549Croydon Kings Fc - Adelaide City Fc gosti181-21-3

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1006Eastern Suburbs Fc - Brisbane Strikers gosti560-03-1

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2263Rsc Anderlecht - Kaa Gent domaći152-05-0
2274Genk - Fc Femina White Star Woluwe gosti420-10-2

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8025Ae Velo Clube Sp - Ec Sao Bernardo Sp domaći31-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2275Ponte Preta - Brasil De Pelotas gosti251-11-1
2282Operario Pr - Nautico Pe domaći451-03-1
2283Avai - Parana Clube Pr gosti11-12-1
2284Oeste Sp - Crb gosti270-11-2

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11528Remo - Santa Cruz Pe gosti460-00-2

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11529Cabofriense Rj - Nacional Pr domaći74-07-0
11530Central Pe - Potiguar gosti450-12-2
11531Coruripe - Itabaiana domaći112-02-0
11532Gama Df - Villanova domaći132-03-0
11533Globo Fc Rn - Afogados Ingazeira Pe gosti70-12-1
11534Moto Club - Aa Altos gosti450-12-1
11535Atletico Cajazeirense Pb - Floresta Ec Ce domaći221-02-2
11536Campinense - Guarany Sc Ce gosti41-11-1
11537Cascavel Pr - Ferroviaria gosti410-11-2
11538Caxias - Ec Pelotas - - 0-00-0
11539Palmas - Atletico Baleares gosti300-11-2
11540Tubarao - Gremio Novorizontino Sp gosti40-20-2
11542Goiania Ec Go - Aparecidense domaći530-02-1
11543Caldense - Tupynambas Fc Mg domaći191-01-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11544Everton De Vina - O Higgins gosti500-00-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8032Deportivo Cuenca - Delfin Sc gosti710-02-1

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3913Bolton - Salford domaći231-02-0

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2319Boulogne Sur Mer - Avranches V-VV-VV-VV-V
2320Red Star Fc 93 - Lyon Duchere domaći421-01-0
2321Sete - Concarneau domaći311-02-0
2322Us Quevilly Rouen Metropole - Cholet gosti351-11-2
2325Villefranche - Stade Lavallois - - 0-00-0
2326Le Mans - Orleans V-VV-VV-VV-V

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2337Fc Kafr Qasim - H Kfar Shelem gosti160-11-1
2338Hapoel Akko - Ir Rishon Lezion - - 0-00-0
2341Hapoel Iksal Fc - Hapoel Petach Tikva gosti20-21-2
2342Hapoel Jerusalem Fc - Beitar Tel Aviv Ramla domaći870-01-0
2343Hapoel Ramat Gan - Hap Raanana gosti71-11-1
2355Ir Ramat Hasharon - Hapoel Afula domaći401-01-0
2356Maccabi Achi Nazareth - Hapoel Um El Fahem domaći900-01-0
2361Sectzya Nes Ziona - Hap Nazareth Illit domaći181-02-1

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10687Consadole Sapporo - Sagan Tosu gosti550-01-1
10688Sanfrecce Hiroshima - Yokohama Fc gosti101-11-1
10689Shimizu S Pulse - Cerezo Osaka domaći490-03-1
10690Gamba Osaka - Vegalta Sendai gosti170-20-4
10691Yokohama Marinos - Urawa Red Diamonds domaći24-16-2

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2579Sc Sagamihara - Cerezo Osaka U23 - - 0-00-0
2586Blaublitz Akita - Fc Gifu domaći660-01-0
2587Fc Imabari - Yscc Yokohama domaći172-13-1
2589Gainare Tottori - Grulla Morioka domaći251-01-0
2610Kataller Toyama - Fukushima United gosti241-02-3
2611Roasso Kumamoto - Fujieda Myfc domaći331-12-3

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11550Gyor - Budaorsi domaći351-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5464Japan - Panama domaći610-01-0
5466Kostarika - Katar gosti420-11-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10748Helmond - Excelsior domaći271-02-1
10749Fc Oss - Eindhoven gosti730-00-1

NOVI ZELAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8230Wellington Phoenix Academy - Wellington gosti890-00-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2330Frankfurt - Turbine Potsdam gosti760-00-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2053Viktoria Koln - Saarbrucken gosti240-10-2

PERU 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2155Utc De Cajamarca - Alianza Universidad De Huanuco gosti620-01-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10755Arka Gdynia - Gks Belchatow gosti200-11-2
10756Chrobry Glogow - Stomil Olsztyn domaći331-03-0

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1597Hradec Kralove - Bohemians 1905 gosti340-10-2
1634Banik Ostrava - Lisen gosti190-10-2
7734Ried - Vorwarts Steyr gosti21-11-1
7735Hartberg - Kapfenberg gosti110-22-3
7736Horn - St Polten domaći282-03-1
7737Guingamp - Brest gosti450-10-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5425Fc Dunarea Calarasi - Afc Turris Oltul Turnu Magurele V-VV-VV-VV-V

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11552Anzhi Makhachkala - Fc Tuapse domaći800-01-0

SP KVALIFIKACIJE CONMEBOLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4433Kolumbija - Urugvaj gosti50-10-3
4434Cile - Peru domaći202-02-0
5472Brazil - Venezuela domaći670-01-0

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11551Gfk Jagodina - Fk Radnicki Pirot domaći292-04-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3020Real Zaragoza - Real Oviedo domaći261-11-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2379Qviding - Utsiktens domaći411-02-1
2380Skovde - Motala domaći253-05-1

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10681Al Dhafra - Al Ahli Uae gosti110-20-3
10682Khor Fakkan Club - Al Ain - - 0-00-0
10683Al Wasl - Al Wahda domaći261-02-0

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10950Malta U21 - Ukrajina U21 gosti40-21-4
10951Litva U21 - San Marino U21 domaći311-03-0
10952Grcka U21 - Ceska U21 gosti680-00-2
10953Turska U21 - Austrija U21 gosti360-13-2
10954Wales U21 - Moldavija U21 domaći610-03-0
10955Kosovo U21 - Albanija U21 gosti350-10-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11546Portuguesa - Tachira gosti900-00-1
11547Gran Valencia Maracay Fc - Monagas domaći331-02-1

WALES 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2381Caernarfon Town - Connahs Quay Nomads domaći550-01-2
2382Uwic Cardiff - Aberystwyth gosti550-01-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
7827Bendigo Spirit - Sydney Uni Flames 63-100
7828Melbourne Boomers - Southside Flyers 89-72

AUSTRIJA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5558Jennersdorf Blackbirds - Kos Posojilnica Bank Celovec Klagenfurt 84-57

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7683Mogi Das Cruzes - Bauru Basket Sp 85-90

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7686Bk Pardubice - Bk Decin 87-75

ENGLESKA BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9585London Lions - Sheffield Sharks 88-73
9586Bristol Flyers - Plymouth Raiders 54-69
9588Newcastle Eagles - Leicester Riders 82-88

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2054Ceska - Danska 84-64
2102Rumunjska - Italija 68-90

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7694Kalev - Kk Rapla 76-74

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2052Herbalife Gran Canaria - Trento 71-61

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4545Crvena Zvezda Beograd - Real Madrid 67-73
4546Panathinaikos - Anadolu Efes Istanbul 77-80
4547Bayern Munich - Valencia Basket 90-79
4550Asvel Basket - Zenit Saint Petersburg 53-66

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5262Bc Nokia - Salon Vilpas Vikings 84-66
5264Helsinki Seagulls If - Ktp Kotka 94-68

FRANCUSKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5559Le Mans - Union Tours Basket Metropole 110-54

JAPAN 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7831Koshigaya Alphas - Fukushima Firebonds 62-67
9582Earthfriends Tokyo Z - Ibaraki Robots 61-85
9583Koshigaya Alphas - Fukushima Firebonds 90-91

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10560Busan Kt Sonicboom - Lg Sakers 91-75
10561Seoul Thunders - Goyang Orions 83-86
9584Mobis Phoebus - Seoul Sk Knights 87-94

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11757Guangzhou Loong Lions - Jilin Northeast Tigers 94-101
11758Qingdao Eagles - Liaoning Flying Leopards 99-105
11837Zhejiang Golden Bulls - Fujian Sturgeons 143-90
11838Nanjing Monkey Kings - Xinjiang Flying Tigers 108-112

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9580Rasta Vechta - S.Oliver Baskets Wurzburg 80-88

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9581Eisbaren Bremerhaven - Artland Dragons -

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4523Asseco Prokom Gdynia - Spojnia Stargard 82-92
4525Wroclawek - Rosa Radom 97-86

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7709Fc Porto - Cp Esgueira 91-78

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4479Cb Tizona - Club Ourense Baloncesto Sad 69-80
4521Real Canoe Nc - Cb Granada 68-94
4522Lucentum Alicante - Cb Penas Huesca 84-50

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5259Kfum Nassjo - Jamtland 87-78
5260Norrkoping - Sodertelje 88-106

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2251Graz 99ers - Iclinic Bratislava Capitals 2-25-4

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2178Hc Aviator Baranovichi - Bjelorusija U18 0-23-3
2180Hk Brest - Hk Lida 0-03-5
2181Hk Vitebsk - Pinskie Jastreby 1-01-0

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2295Aalborg - Esbjerg 2-44-5
2296Odense - Roedovre 2-36-4
2297Rungsted - Herlev 0-02-1
2298Sonderjyske - Herning 0-00-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10613Tappara - Ilves 2-34-5
2182Hifk - Kalpa 1-04-2
2183Sport - Karpat 0-12-3
2302Hpk - Assat 0-02-2
2303Jukurit - Saipa 1-03-2
2318Pelicans - Kookoo 0-12-5

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2184Heki - Kettera 1-22-5
2186Hermes - Roki 0-01-3
2189Ipk - Hokki 2-02-2
2190K Espoo - Fps 3-14-3
2191K Vantaa - Tuto 2-25-4
2194Sapko - Keupa Ht 2-12-6

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2390Chamonix Mont Blanc Pionieers - Nice Aigles V-VV-V
2392Gap - Rouen V-VV-V
2393Scorpions De Mulhouse - Angers V-VV-V
2400Anglet Hormadi Elite - Grenoble V-VV-V
2402Bordeaux Ghc - Cergy Pontoise V-VV-V

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6217Fehervari Titanok - Debreceni Egyetem Ac 1-01-4

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2197Bad Nauheim - Bayreuth Tigers V-VV-V
2204Bad Tolz - Bietigheim Steelers 1-22-2
2207Esv Kaufbeuren - Landshut Cannibals 0-05-5
2209Lausitzer Fuchse - Kassel Huskies 1-14-3
2210Lowen Frankfurt - Heilbronner Falken 0-02-2
2212Wolfe Freiburg - Revensburg Towerstars 1-02-2
2214Crimmitschau - Dresdner Eislowen 0-11-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2215Jasterzebie - Podhale Nowy Targ 1-07-1
2216Sanok - Katowice 0-20-5
2331Gks Tychy - Torun 1-04-1
2334Unia Oswiecim - Cracovia 1-34-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4542Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 1-11-2
4544Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 0-01-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2387Zauralye Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 0-00-0

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2260Kuznetskie Medvedi U20 - Chaika U20 0-10-5
2276Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sputnik Almetievsk U20 1-02-3
2277Spartak Moscow U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-03-2
2278Kapitan Stupino U20 - Riga U20 3-17-3
2335Mhk Dynamo U20 - Loko Yaroslavl U20 0-14-1
2336Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 - Taifun U20 0-21-3
2364Ska 1946 U20 - Almaz U20 1-03-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2388Kosice - Zvolen 1-04-1
2421Detva - Liptovsky Mikulas V-VV-V
2427Nitra - Poprad 1-12-4
2429Nove Zamky - Banska Bystrica 0-03-2
2431Trencin - Dvtk Jegesmedvek 0-13-6

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4552Bjorkloven - Mora 0-16-2
4554Sodertalje - Modo 0-16-2
4570Timra - Vasby 0-13-1
4596Vasteras - Vastervik 0-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2363Ambri - Bern 0-13-3
2365Biel - Davos 0-12-1
2376Rapperswil - Fr. Gotteron 0-04-1
2377Scl Tigers - Lausanne 1-12-4
2378Servette - Zug 0-04-0
2403Scl Tigers - Lugano 1-12-4

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4537Hc Biasca - Sierre V-VV-V
4538Visp - Langenthal 1-12-4
4541Ehc Winterthur - Chaux De Fonds V-VV-V

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11408A.Mannarino - J.Sinner 8-133-65-70-2
11759V.Pospisil - R.Gasquet 18-96-76-22-1

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2043J.Melzer E.Roger Vasselin - T.Brkic M.Cilic 13-97-56-42-0

CHALLENGER BRATISLAVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11409E.Ruusuvuori - L.Klein 9-134-65-70-2
2044S.Stakhovsky - M.Marterer V-VV-VV-VV-V
5437M.Bourgue - A.Hoang V-VV-VV-VV-V
5438T.Machac - M.Viola 12-66-26-42-0

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11760L.Klein A.Molcan - K.Drzewiecki S.Walkow 13-97-66-32-0
11761H.Heliovaara E.Ruusuvuori - M.Guinard A.Rinderknech 14-127-67-62-0

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1319M.Torpegaard - B.Nakashima 16-136-23-62-1
1350P.Gunneswaran - T.Bellucci 17-173-67-52-1
2032C.Eubanks - D.Galan 8-124-64-60-2
5395D.Popko - D.Kudla 5-124-61-60-2

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198L.Bambridge N.Lammons - N.Pasha M.Redlicki V-VV-VV-VV-V
1304T.Gabashvili D.Novikov - H.Reese S.Verbeek 23-207-56-72-1

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11242B.Krejcikova - A.Sasnovich 12-46-36-12-0
11410N.Podoroska - E.Alexandrova 3-122-61-60-2
2047V.Kudermetova - E.Mertens 5-124-61-60-2
2048A.Sabalenka - O.Dodin V-V6-3V-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9879Ulz Schwaz - Krems 30-27

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
10361Mors Thy Handbold - Aarhus Gf 28-36
9880Ribe Esbjerg Hh - Skjern 36-23
9960Fredericia Hk - Lemvig 31-23

FRANCUSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5418Chartres Metropole Handball - Ivry 32-28
5419Limoges Hand 87 - Toulouse 30-26

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7740Grand Nancy Metropole Hb - Valence Handball 34-28

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5397Bad Schwartau - Djk Rimpar Wolfe 23-21
5398Emsdetten - Dessau Rosslauer 25-23
5399Hsg Konstanz - Lubbecke 24-33

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7776Ad Sanjoanense - Benfica 21-32

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7741Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 25-27

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
5422Lugi - Onnereds Hk 20-23

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5421Rimbo Hk - Hammarby 37-34

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2109Sao Jose Dos Pinhais - Sao Paulo Barueri Vc 0-11-11-3

BUGARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7715Slavia Su Sofia - Perun Varna 1-02-03-0
7716Kazanlak Volley - Cska Sofia 1-02-03-1

CEV CUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11755Asterix Beveren - Tent Obrenovac 0-11-11-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5160Fonte Bastardo Azores - Ziraat Ankara 1-01-13-2

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5124Kove - Karelian Hurmos 1-02-03-1

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7728Fc Tokyo - Wolfdogs Nagoya 0-10-21-3
7861Kurobe Aqua Fairies - Hisamitsu Springs 1-01-13-2
7864Airybees - Toray Arrows 0-10-22-3
7865Red Rockets - Queenseis 0-10-20-3
7866Okayama Seagulls - Blue Cats 1-01-13-1
7867Saitama Ageo Medics - Hitachi Rivale 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5122Kb Insurance Stars - Ansan Volleyball Team 0-11-13-1
7730Cheonan Skywalkers - Daejeon Bluefangs 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5123Ibk Altos - Daejeon Kgc 1-02-03-2
7731Seoul Kixx - Suwon Hyundai 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11404Vco Berlin - Giesen Hildesheim 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5161Resovia Rzeszow - Olsztyn 1-01-13-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11405Chemik Police - Impel Gwardia Wroclaw 1-02-03-0
11406Bielsko Biala - Radomka Radom 1-02-02-3

PORTUGAL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7732Castelo Maia Gc - Esmoriz Gc 1-02-02-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11407Krasnodar - Sparta Nizhniy Novgorod 1-02-03-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10956Eagles Pro - Vityaz 1-01-11-3
10981Plamya Pro - Empire 0-11-11-3
2150Payp - Enerdzhi 1-01-13-2
2151Alliance - Titans 0-11-11-3
2153Tornado - Legion 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
2406Colomiers Rugby - Rouen Normandy 26-12
2408Montauban - Provence Rugby 30-15
2430Stade Aurillacois - Biarritz 10-23

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3212Catalans Dragons - Leeds Rhinos 26-14

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
3330Castres - Begles Bordeaux 29-30

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
6420Novi Zeland - Argentina 15-25

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3220Northland - Waikato 28-17
3221Wellington - Manawatu 31-5
3222Otago - Tasman 20-26

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
3230Griquas - The Sharks 33-34

ITALIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7807Meta Catania Calcio A 5 - Lido Di Ostia 4-0
7813Cmb Futsal Matera - Came Dosson C5 2-2
7815Pesaro Calcio A 5 - Cdm Futsal Genova 4-1

RUSIJA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7824Dinamo Samara - Mfk Sinara 0-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
7816Fc Barcelona - Marfil Santa Coloma 1-2
7817Fisiomedia Manacor - Zaragoza 5-2

VN TURSKA 1. TRENING DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4210R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4221L.Hamilton - V.Bottas 0-1
4226D.Kvyat - P.Gasly 0-1
4232C.Leclerc - S.Vettel 1-0
4233E.Ocon - D.Ricciardo 1-0
4248S.Perez - L.Stroll 1-0
4249K.Raikkonen - A.Giovinazzi 0-1
4265G.Russell - N.Latifi 0-1
4272C.Sainz - L.Norris 0-1
4279M.Verstappen - A.Albon 1-0

VN TURSKA DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4159R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
4162L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4163D.Kvyat - P.Gasly 1-0
4164C.Leclerc - S.Vettel 0-1
4165E.Ocon - D.Ricciardo 0-1
4169S.Perez - L.Stroll 1-0
4170K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4171G.Russell - N.Latifi 1-0
4172C.Sainz - L.Norris 1-0

VN TURSKA POLE POSITION DUELFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
4173R.Grosjean - K.Magnussen 0-1
4176L.Hamilton - V.Bottas 1-0
4177D.Kvyat - P.Gasly 0-1
4178C.Leclerc - S.Vettel 0-1
4180E.Ocon - D.Ricciardo 0-1
4184S.Perez - L.Stroll 0-1
4192K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
4195G.Russell - N.Latifi 1-0
4200C.Sainz - L.Norris 0-1
4203M.Verstappen - A.Albon 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 2391516182225303336444649505359636468
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1617212330
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 29151622
arrow CO Connecticut 6/44 91214253441
arrow DA Multi-Daily A 6/99 144749547196
arrow DB Multi-Daily B 6/99 2620233758
arrow DC Multi-Daily C 6/99 91827596694
arrow EM Euro Millions 5/50 15172831
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 368910131520242631333435394458656668
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 210151922232534353942475154565761636667
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 25182028
arrow FK Finska Keno D 20/70 238910131517273142434752546065676970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 110131618232425293134363739414454565867
arrow FT Finska Keno T 20/70 347910162425262832364346485060616268
arrow GO Njemačka Keno 20/70 110182122272931323940485253555661626465
arrow HO Hong Kong 6/49 61517182847
arrow LD Latvija Keno D 20/62 310161721252627283236394142434446496061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2491014172122232532353943495256585960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 69101112131619233031343840454750575861
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 79132230
arrow NP New York Pick 10 20/80 25121725262731374447495154555760627175
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 1019212224252629353746636569707273747576
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3681112192224252932354041465570717279
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2681416
arrow SB Španjolska Bono 6/49 131731333538
arrow TK Tennessee Cash 5/35 1516222335
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 67142859
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1516172122
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2471620262728303140475161636970727475