Četvrtak 12.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10387Bosna I Hercegovina - Iran - - 0-00-2
10388Engleska - Irska - - 2-03-0
10389Bolivija - Ekvador - - 1-02-3
10390Barcelona - Fenerbahce Ulker - - 0-01-0
10391Argentina - Paragvaj - - 1-11-1
10392Cska Moscow - Salavat Ufa - - 2-15-3

AFRIKA KUP NACIJA KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2141Kamerun - Mozambik domaći381-04-1
2142Cape Verde - Ruanda - - 0-00-0
2145Kongo - Eswatini domaći770-02-0
2146Ghana - Sudan domaći191-02-0
2147Obala Bjelokosti - Madagaskar domaći480-02-1
2150Zambija - Bocvana gosti451-12-1
2151Alzir - Zimbabve domaći312-03-1
2152Burkina Faso - Malavi domaći22-03-1
2153Gabon - Gambija domaći81-02-1
2178Uganda - Juzni Sudan domaći860-01-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2240Vitoria Ba - Figueirense domaći42-03-0

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2299Atletico Mineiro U20 - Goias Go U20 - - 0-00-0

ČEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2197Trinec - Vlasim domaći182-23-3

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Puerto Montt - Melipilla - - 0-00-0
2181San Luis De Quillota - Cobreloa gosti860-00-1
2186Cd Santa Cruz - Barnechea gosti470-00-1
2190Deportes Magallanes - Union San Felipe domaći341-11-1

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9649Kolding - Aarhus Gf domaći32-13-3
9650Hvidovre - Fc Nordsjaelland domaći52-02-0

EURO KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14265Gruzija - Sj. Makedonija gosti560-00-1
14266Madjarska - Island gosti110-12-1
14267Sjeverna Irska - Slovacka gosti170-11-1
14268Srbija - Skotska gosti520-01-1

EUROPA EP 2020 KVALIFIKACIJE DUEL 2020/2021NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2209Gruzija - Sj. Makedonija - - 0-00-1
2210Madjarska - Island - - 0-01-0
2212Sjeverna Irska - Slovacka - - 0-00-1
2214Srbija - Skotska - - 0-00-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11002Juve Stabia - Palermo gosti50-11-2

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2490Guangzhou Evergrande - Jiangsu Suning gosti450-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2268Depotivo Pasto - Once Caldas domaći12-12-1
2273Cucuta Deportivo - America De Cali VVV-VV-V

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2578Adr Jicaral - Ad Municipal Grecia domaći760-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2362Cimarrones De Sonora Fc - Venados domaći590-01-0

MEĐUNARODNE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2204Uae - Tadzikistan gosti101-23-2
5252Engleska - Irska domaći182-03-0
5454Bosna I Hercegovina - Iran gosti460-00-2
5460Moldavija - Rusija - - 0-00-0
5462Wales - Sad - - 0-00-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10667Tauro - Costa Del Este Fc - - 0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8270Nacional Par - Club Guarani Asuncion - - 0-00-0
8271Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno gosti450-11-2

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8277Deportivo Coopsol - Union Comercio gosti900-00-1

PRIJATELJSKE UTAKMICENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2335Abs Fc - Ekiti United Fc gosti201-11-2
2336Kwara United - Niger Tornadoes Fc domaći302-02-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5424Scolar Resita - Concordia Chiajna domaći281-01-0

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2821Znamya Truda - Fk Kolomna gosti440-10-2
2946Zvezda St Petersburg - Zenit St Petersburg Ii - - 0-00-0
2947Dynamo 2 Moscow - Leningradets - - 0-00-0
3019Fc Olimp Dolgoprudny - Fc Tver domaći161-01-0
3061Luki Energiya V.Luki - Fc Smolensk domaći321-02-1
3063Fc Murom - Fc Kazanka Moscow domaći890-01-1
3064Torpedo Vladimir - Rodina Moscow domaći291-12-2

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3066Balestier Khalsa - Tampines Rovers gosti51-22-2
3067Houngang United - Young Lions domaći171-14-1

SP KVALIFIKACIJE CONMEBOLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2054Bolivija - Ekvador domaći371-02-3
4431Argentina - Paragvaj gosti221-11-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10814Sevilla Fc - Sd Eibar VVV-VV-V

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10674Ajman Club - Fujairah Fc domaći500-01-2
10679Baniyas - Hatta Sc domaći361-01-1
10680Al Jazeera Uae - Al Ittihad Kalba domaći451-01-1

UEFA U21 KVALIFIKACIJENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10887Izrael U21 - North Macedonia U21 domaći11-01-1
10948Spanjolska U21 - Farski Otoci U21 domaći670-02-0
10949Svicarska U21 - Azerbajdzan U21 gosti220-12-1
5220Island U21 - Italija U21 gosti350-11-2
5282Skotska U21 - Hrvatska U21 gosti200-22-2
5283Portugal U21 - Bjelorusija U21 domaći32-03-0

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10668Plaza Colonia - Cerro domaći381-03-0
10672Liverpool Montevideo - Montevideo City Torque domaći81-22-2
10673Atletico River Plate - Nacional De Football gosti520-00-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11545Metropolitanos Fc - Zamora - - 0-00-0
2179Caracas - Aragua gosti210-10-1

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9081Melbourne Boomers - Sydney Uni Flames 85-70
9082Bendigo Spirit - Southside Flyers 60-102

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10520Basketclubs Vienna - Oberwart Gunners 71-85
10521Bk Dukes Klosterneuburg - Vienna D.C. Timberwolves 110-76
10522Ubsc Graz - Swans Gmunden 87-88

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5265Sc Corinthians Paulista - Sesi Franca Bc Sp 109-86
5266Fortaleza Basquete Cearense - Flamengo Rj 69-82
5325Minas Tenis Clube Mg - Pato Basquete 76-54

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10549Apoel Nicosia - Apop Paphos 83-68
10550Omonia Bc - Intercollege Engomis 78-78 / 83-90

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10541Team Fog Naestved - Bk Amager 72-63

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4333Crna Gora - Izrael 73-66
4341Litva - Srbija 71-82
4344Ukrajina - Finska 84-66
4347Island - Slovenija 58-94
4348Svicarska - Rusija 42-98
4349Slovacka - Nizozemska 84-64
4359Njemacka - Latvija 73-67
4367Grcka - Bugarska 73-66
4373Portugal - Belgija 49-59
4387Bosna I Hercegovina - Estonija 92-54

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9546Cska Moscow - Baskonia 89-86
9547Olympiakos Piraeus - Alba Berlin 75-71
9551Maccabi Tel Aviv - Zalgiris Kaunas 85-57
9552Barcelona - Fenerbahce Ulker 97-55

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3849Zadar - Split 88-61

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10567Bnei Hasharon - Hapoel Eilat 78-103
10568Hapoel Tel Aviv - Ironi Ness Ziona 82-80
10569Ironi Naharia - Hapoel Haifa Bc 84-92

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10580Earthfriends Tokyo Z - Ibaraki Robots 77-87

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10582Busan Kt Sonicboom - Anyang Kgc 82-79

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11756Sichuan Blue Whales - Shenzhen Aviators 100-92
2135Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha Lions 97-97 / 104-109
2136Shanxi Loongs - Shanghai Sharks 121-118

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2134Bbc Bayreuth - Crailsheim Merlins 77-81

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10608Cb Miraflores - Ucam Murcia 89-84
10609Icl Manresa - Iberostar Tenerife 80-88

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8527Kac - Sapa Fehervar 2-05-0

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2215Hk Gomel - Hc Dinamo Molodechno 0-02-2
2244Yunost Minsk - Hc Lokomotiv Orsha 1-03-1

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10611Esbjerg - Aalborg 1-25-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10612Kalpa - Lukko 2-13-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2246Keupa Ht - Jokipojat 1-02-2
2247Koovee - K Vantaa 3-03-3
2250Tuto - K Espoo 1-12-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10788Gruner Ishockey - Manglerud Star 2-13-6
10789Narvik Ishockeyklubb - Stavanger 0-22-6
10790Sparta Sarpsborg - Stjernen 1-05-2
10791Valerenga - Frisk Asker 0-22-5

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10657Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 0-02-1
10658Neftekhimik - Barys Astana 1-11-2
10659Torpedo Nn - Red Star Kunlun 1-02-0
10660Cska Moscow - Salavat Ufa 2-15-3
10662Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets 1-12-2
10663Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 0-01-2
10664Vityaz Podolsk - Ska St Petersburg 1-21-8
10665Dinamo Riga - Sochi 0-01-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4657M Novokuznetsk - Molot Perm 2-05-1
5009Ska Neva - Hk Dinamo St Petersburg 2-03-1
5010Hc Rostov - Hk Ryazan 1-16-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10956Kuznetskie Medvedi U20 - Chaika U20 0-01-1
10981Mhk Dynamo U20 - Loko Yaroslavl U20 2-14-3
10982Ska 1946 U20 - Almaz U20 1-04-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10837Slovan Bratislava - Dukla Michalovce 4-17-4

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10864Djurgardens If - Linkopings 2-06-2
10865Frolunda - Farjestads 3-14-3
10866Leksand - Oskarshamn 3-04-2
10867Orebro - Malmo 1-16-2
10868Rogle - Brynas 1-04-1
10869Skelleftea - Vaxjo 2-14-2

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10850Vannas Hc - Tegs Sk 0-01-1

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11232R.Albot - A.Mannarino 11-132-66-11-2
11233A.De Minaur - J.Sinner 12-187-64-61-2
11234J.Millman - V.Pospisil 5-123-62-60-2
2027R.Gasquet - S.Caruso 14-117-67-52-0

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2025F.Martin H.Nys - J.Murray N.Skupski 17-236-77-61-2

CHALLENGER BRATISLAVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11235E.Ruusuvuori - A.Rinderknech 12-56-16-42-0
1489L.Klein - L.Giustino 12-76-46-32-0
1490M.Viola - N.Milojevic 17-157-64-62-1
1497R.Marcora - A.Hoang 7-123-64-60-2

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10383B.Nakashima - A.Galarneau 12-56-36-22-0
10384P.Gunneswaran - J.Sock 19-156-76-22-1
10385T.Monteiro - M.Torpegaard 13-166-43-61-2
2132T.Gabashvili - T.Bellucci 9-133-66-70-2

CHALLENGER CARY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5382P.Polansky D.Popko - H.Reese S.Verbeek 11-146-75-70-2
5390W.Blumberg B.Cernoch - N.Pasha M.Redlicki 5-123-62-60-2
5391L.Bambridge N.Lammons - S.Doumbia F.Reboul 20-197-63-62-1
5392T.Gabashvili D.Novikov - A.Golubev A.Nedovyesov 20-134-66-42-1

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11236N.Podoroska - C.Giorgi 18-126-76-12-1
11239S.Cirstea - O.Dodin 8-124-64-60-2
11240V.Kudermetova - A.Rus 13-136-41-62-1
11241V.Zvonareva - E.Mertens 13-174-67-51-2
2026A.Sabalenka - S.Voegele 12-36-06-32-0

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10386L.Hradecka K.Siniakova - Begu I C N.Podoroska 13-66-17-52-0
1707I.M.Bara S.Sorribes Tormo - J.Teichmann R.Voracova 13-96-37-62-0
5317I.M.Bara S.Sorribes Tormo - M.Kostyuk D.Yastremska V-VV-VV-VV-V

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8260Team Esbjerg - Viborg Hk 28-30

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6154Hannover Burgdorf - Frisch Auf Goppingen V-V
6155Kiel - Fuchse Berlin V-V
6156Minden - Bergischer V-V
6158Wetzlar - Coburg 31-22

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
8412U Cluj - Zalau 24-35
8413Oltchim Rm Valcea - Cs Gloria 2018 Bistrita Nasaud V-V
8424Cs Magura Cisnadie - Rapid Bucharest 19-19

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6135Aranas - Skovde 23-31
6137Ov Helsingborg - If Hallby 27-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6181Skara Hf - Vasterasirsta Hf 27-20

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5095Sparkasse Hartberg - Klagenfurt 0-10-20-3

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9610Um Itapetininga - Volei Guarulhos 1-02-03-1
9613Volei Ribeirao - Caramuru Volei 0-11-11-3
9614Minas - Sada Cruzeiro 1-02-03-2

CEV KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5014Haok Mladost - Montpellier 0-11-11-3

CEV KUP (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5011Khimik Yuzhny - Galatasaray 0-10-20-3
5012Tent Obrenovac - Asterix Beveren 1-02-03-0
5013Pvk Olymp Praha - Mladost Zagreb 0-11-11-3

DANSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5091Aalborg Hik - Asv Arhus 0-11-11-3

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5163Gajastrzebski Wegiel - Arcada Galati 1-02-03-0

SLOVAČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5121Sport Kosice - Slavia Svidnik 0-10-20-3

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3211Warrington Wolves - Hull Fc 14-27

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
3215Counties Manukau - Southland 25-17

JUZNA KOREJA KBOBASEBALL

Br. Susret Kraj
10452Doosan Bears - Kt Wiz 2-5

INTERNATIONAL TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4106V.Nechyporuk - A.Kotik 0-1
4107A.Gordiy - A.Gaponov 0-1
4110M.Rikun - V.Petukhov 1-0
4126S.Kubrak - P.Cherednichenko 1-0
4131V.Melnik - A.Grebeniuk 0-1
4134V.Kovalenko - I.Kozyr 0-1
4135D.Drobov - V.Kushnyr 1-0
4136S.Zazymko - M.Uchen 1-0
4140V.Didukh - V.Nechyporuk 0-1
4141V.Verbyany - A.Gordiy 0-1
4142A.Bugay - M.Rikun 1-0
4153I.Kuznetsov - S.Kubrak 1-0
4154A.Tuzhylin - I.May 0-1
4155A.Metla - V.Kovalenko 0-1
4157A.Molochko - O.Tkachenko 0-1
4158V.Aksyonin - V.Sereda 0-1
4175N.Hrytsyienko - D.Vahta 1-0
4196D.Pesternikov - O.Bindas 0-1
4197A.Zhuravlev - D.Derevinskiy 0-1
4217M.Oprysk - P.Zaderei 0-1
4220A.Gorbanenko - V.Melnik 1-0
4264I.Kozyr - V.Smetenko 0-1
4282D.Drobov - A.Molochko 1-0
4290S.Zazymko - V.Aksyonin 1-0

STOLNI TENIS INTERNATIONAL TT KUP ZENEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
1958G.Telnaya - M.Vasileva 1-0
2024U.Palamarchuk - V.Pryshchepa 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 2136597687
arrow BL Belgija Keno 20/70 613151620232530323439404445505159646570
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 79132639
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 219202327
arrow DA Multi-Daily A 6/99 82543545972
arrow DB Multi-Daily B 6/99 284956657187
arrow DC Multi-Daily C 6/99 234961738498
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 18131920212931464748495560636465666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3591012161720212427293241495455576364
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 56101727
arrow FK Finska Keno D 20/70 1361113212427283338444548596061626668
arrow FQ Finska Keno V 20/70 516181921262829323436374244454650616668
arrow FT Finska Keno T 20/70 78111317212224273538434547485157616465
arrow GO Njemačka Keno 20/70 58121617202326283942465052535758626367
arrow IL Illinois 6/52 162026283536
arrow IT Italija 6/90 133537586088
arrow LD Latvija Keno D 20/62 137813161821252627293641424647505153
arrow LE Latvija Keno E 20/62 125811121317243032333436414450565758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 4781620222324373840414344454749586061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 38252837
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91724294649
arrow NP New York Pick 10 20/80 6781116192627293031323839404149627176
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 26131820323640515457585962646669707580
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 458919222729313945505155566973767879
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 514162630
arrow PO Poljska 6/49 358152228
arrow RO Rumunjska 6/49 51214213138
arrow SB Španjolska Bono 6/49 51720232932
arrow SI Singapur 6/49 91114222635
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 32127363746
arrow TS Turska Super 6/60 22041425860
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 515161931
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 19101319212428313337414853566065667274