Utorak 10.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6538Avangard Omsk - Sochi - - 2-13-2
6539Jokerit - Ska St Petersburg - - 1-21-4
6551Excelsior - Fc Oss - - 1-03-0
6572Telekom Baskets Bonn - Alba Berlin - - 0-00-1
6591Colchester - Southend - - 2-06-1
6595V.Zvonareva - M.Kostyuk - - 0-01-0

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8217Ferroviaria - Ae Velo Clube Sp gosti431-11-1
8218Gremio Novorizontino Sp - Marilia domaći191-01-2
8222Sc Atibaia Sp - Comercial Sp - - 0-00-0
8225Aa Internacional Limeira Sp - Ec Primavera Sp gosti261-12-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2400Csa Al - Chapecoense Sc gosti530-00-1
2402Confianca Se - Botafogo Sp domaći850-01-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4347Colo Colo - Antofagasta domaći900-01-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5404Aarhus Fremad - Randers Fc gosti171-11-3
5409Asa Aarhus - B93 Kopenhagen gosti231-11-4

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1474Orense Sc - Deportivo Cuenca domaći610-01-1
1475Tecnico Universitario - El Nacional domaći371-01-0
1492Delfin Sc - Macara gosti51-11-2
8247Barcelona Sc - Independiente Del Valle domaći191-02-0

ENGLESKA FOOTBALL LEAGUE TROPHYNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3754Gillingham - Arsenal U21 gosti60-11-1
3755Cheltenham - Norwich City Fc U21 domaći670-01-0
3772Crewe - Shrewsbury gosti172-23-4
3773Barrow - Accrington Stanley gosti30-10-1
3774Blackpool - Leeds United U21 domaći92-03-0
3796Burton Albion - Fulham U21 gosti101-11-1
3806Cambridge United - Peterborough gosti490-01-1
3810Charlton - Leyton Orient domaći121-03-1
3831Colchester - Southend domaći162-06-1
3850Crawley Town - Ipswich domaći171-02-0
3852Doncaster - Wolves U21 gosti151-11-2
3861Forest Green - Swindon gosti900-00-1
3862Grimsby - Leicester City U21 domaći211-01-3
3869Harrogate Town - Hull gosti750-00-2
3870Plymouth - Newport County domaći301-03-1
3893Port Vale - Fc Liverpool U21 gosti112-24-2
3895Portsmouth - West Ham U21 gosti40-10-1
3896Rochdale - Salford domaći81-01-2
3898Scunthorpe - Mansfield gosti340-21-2
3899Walsall - Oxford United gosti870-00-1
3900Bradford - Oldham gosti70-11-3
3901Fleetwood - Sunderland gosti150-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3909Boreham Wood - Dagenham Redbridge gosti580-00-1
3910Halifax - Wealdstone gosti860-00-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4287Chippenham - Slough Town - - - -
4290Concord Rangers - Welling domaći490-01-1
4325Dorking Wanderers - Bath City - - - -
4333Eastbourne Borough - Ebbsfleet United gosti730-01-1
4338Hemel Hampstead Town - Dartford gosti130-31-3
4340Hungerford Town - Hampton Richmond gosti520-00-1
4341St Albans - Braintree Town gosti440-12-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4248Alfreton Town - Brackley Town gosti410-10-2
4249Blyth Spartans - Farsley Celtic gosti280-11-1
4264Darlington - Boston Utd domaći80-1V-V
4265Fylde - Spennymoor domaći880-01-0
4272Gateshead - Curzon Ashton domaći510-01-0
4279Gloucester - Telford gosti21-14-1
4282Southport - York domaći271-02-3

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2025Ipswich U23 - Coventry U23 gosti200-11-1
2026Millwall U23 - Crewe U23 domaći780-01-0
2027Qpr U23 - Hull City U23 domaći12-22-4

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4397Bastia - Sete domaći411-01-0
4425Fc Bourg Peronnas - Red Star Fc 93 gosti30-20-4

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3671Deportivo Iztapa - Coban Imperial VVV-VV-V

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5414H Kfar Shelem - Ir Rishon Lezion domaći810-01-1

KATAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2542Al Wakra - Al Sadd domaći43-05-0
2566Al Khor - Al Duhail Sc domaći222-06-0
2605Katar - Al Sailiya Sc gosti950-00-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2244La Equidad - Boyaca Patriotas domaći411-01-0
2246Independiente Medellin - Atletico Bucaramanga domaći900-01-0
2247Deportes Pereira - Millionarios gosti570-00-2
2250Independiente Santa Fe - Deportes Tolima domaći490-01-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2240Kf Drenica Skenderaj - Kf Feronikeli domaći900-01-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2274Universidad Guadalajara - Correcaminos Uat domaći113-13-1
2275Pumas De Tabasco - Tepatitlan Fc domaći261-02-2
5325Club Celaya - Zacatepec domaći600-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8261Pachuca U20 - Necaxa U20 gosti300-12-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10544Excelsior - Fc Oss domaći21-03-0
10546Telstar - Go Ahead Eagles domaći560-01-2

NORVEŠKA KUP (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5369Avaldsnes - Arna Bjornar domaći131-01-0

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2465Jabal El Mokaber - Shabab Alsamu gosti410-11-1
2492Shabab Al Amari - Mosaset Al Bireh gosti61-12-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4429General Diaz - Club Libertad gosti281-33-4
4438River Plate Asuncion - Guairena Fc domaći331-11-2

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5417Widzew Lodz - Gks Belchatow - - 0-00-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5415Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow gosti870-01-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200U Cluj - Farul Constanta - - - -

RUSIJA PFLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Fc Ural 2 Yekaterinburg - Chelyabinsk gosti870-00-1
2768Fc Orenburg 2 - Nosta Novotroitsk - - 0-00-0
2769Tyumen - Zvezda Perm gosti200-21-2
2821Fc Volna Nizhny Novgorod Oblast - Volga Ulyanovsk gosti790-00-1

ŠKOTSKA LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2571Stenhousemuir - Livingston gosti10-30-4
2572Albion Rovers - Annan Athletic gosti160-41-5
2578Clyde - Kilmarnock gosti440-10-2
2579Dumbarton - Falkirk gosti120-10-4
2586Dundee - Cove Rangers domaći61-03-0
2587East Fife - Hearts gosti11-22-3
2589Elgin - Ross County gosti50-21-4
2610Forfar - Brora Rangers domaći331-13-3
2611Kelty Hearts Fc - Peterhead gosti490-01-1
2613Queen S Park - Queen Of The South domaći21-21-3
2614Raith - Inverness Caledonian Thistle domaći111-13-3
2617St Johnstone - Dundee United - - 0-00-0
2622Stirling Albion - Montrose gosti192-12-1

UKRAJINA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3164Avangard Kramatorsk - Girnik Sport gosti440-10-3
3181Fc Polissya - Niva Ternopol gosti370-10-1
3182Krystal Kherson - Chernomorets Odessa gosti40-10-4
3183Fc Alians Lypova Dolyna - Veres Rivne gosti100-12-1
3184Fc Metalist 1925 - Prykarpattya domaći41-01-0
3186Fc Vpk Agro Shevchenkivka - Mykolaiv gosti230-10-4
3203Volyn Lutsk - Obolon Kiev domaći41-02-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3212Progreso - Rentistas - - 0-00-0
3215Montevideo Wanderers - Cerro Largo domaći540-01-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2361Albion Fc - Racing Club Montevideo gosti150-21-2
2362Villa Espanola - Villa Teresa domaći431-03-0
8406Tacuarembo Fc - Cerrito domaći401-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3216Yaracuyanos - Deportivo Lara gosti520-01-1
8408Atletico Venezuela - Dep. La Guaira gosti32-22-3

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8175Gimnasia De Comodoro - Bahia Basket 84-66
8176Obras Sanitarias - Ca Platense 73-58
8177Ferro Carril Oeste - Boca Juniors 60-76

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8174Penarol Mar Del Plata - Argentino Junin 92-71

AUSTRALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9079Adelaide Lightning - Canberra Capitals 70-70 / 85-73

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8178Flamengo Rj - Minas Tenis Clube Mg 102-68

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5282Bahcesehir Koleji - Uniks Kazan 67-70
5283Ratiopharm Ulm - Brescia 88-76

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6731Rain Or Shine - Tnt Katropa 80-74
6733San Miguel Beermen - Northport Batang Pier 120-99
9083Terrafirma Dyip - Nlex Road Warriors 101-127
9084Meralco Bolts - Northport Batang Pier 80-73

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5301Helsinki Seagulls If - Lahti Basketball 87-74

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5300Aris - Iraklis 81-75

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8179Kk Hermes Analitica - Cibona Zagreb 76-116

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5302Anyang Kgc - Goyang Orions 81-73

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6743Shanxi Loongs - Sichuan Blue Whales 103-108
7086Zhejiang Guangsha Lions - Beijing Ducks 99-101
9555Jiangsu Dragons - Xinjiang Flying Tigers 97-109
9577Tianjin Pioneers - Shandong Heroes 102-120
9578Fujian Sturgeons - Shenzhen Aviators 94-115
9579Guangzhou Loong Lions - Beijing Royal Fighters 92-80

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5284Pinar Karsiyaka - Bologna V-V
5285Strasbourg - Lietuvos Rytas Vilnius 81-83
5286Tofas Bursa - Cez Nymburk 81-81 / 93-96
5287Peristeri - Vef Riga 81-84
5288Bilbao Basket - Brose Baskets Bamberg 71-77
5289Hapoel Holon Bc - Cholet 73-63
5295Telindus Oostende - Cb Miraflores 99-98

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5310Telekom Baskets Bonn - Alba Berlin 82-90

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5304Trefel Sopot - Slask Wroclaw 79-60

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7082Jamtland - Koping Stars 89-82
7083Kfum Umea - Norrkoping 94-94 / 108-107
7084Lf Basket - Kfum Fryshuset Basket 92-78

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5413Vsv - Dornbirn 3-15-5

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7333Yunost Minsk - Hk Mogilev 0-03-1
7334Hk Gomel - Hk Neman Grodno 1-03-2

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4142Hifk - Kookoo 0-02-2
4157Saipa - Kalpa 0-14-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7327Dunaujvarosi Acelbikak - Debreceni Egyetem Ac 0-13-5
7328Ferencvaros Esmtk - Fehervari Titanok 2-04-4

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4106Storhamar - Lillehammer 2-13-3

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2052Bietigheim Steelers - Dresdner Eislowen 0-04-1

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2126Katowice - Podhale Nowy Targ 2-02-0

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13174Traktor Chelyabinsk - M Magnitogorsk 1-11-1
13175Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 3-17-2
13176Neftekhimik - Red Star Kunlun 2-16-3
13177Torpedo Nn - Ak Bars Kazan 1-22-6
13178Avangard Omsk - Sochi 2-13-2
13179Cska Moscow - Spartak Moscow 1-13-3
13180Jokerit - Ska St Petersburg 1-21-4
13181Vityaz Podolsk - Dynamo Moscow 0-21-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7329M Novokuznetsk - Toros Neftekamsk 1-14-2
7330Sokol Krasnoyarsk - Molot Perm 0-12-1
7331Buran Voronezh - Hk Ryazan 3-05-1
7332Hc Rostov - Khimik Voskresensk 0-01-1

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2170Spartak Moscow U20 - Taifun U20 2-13-5
2171Kuznetskie Medvedi U20 - Irbis Kazan U20 0-01-2
2176Dinamo St Petersburg U20 - Krylia Sovetov U20 0-13-1
2177Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 - Sahalinskie Akuly U20 1-12-5
2179Mytishchinskie Atlanty U20 - Krasnaya Armiya U20 1-11-7
2180Ska Varyagi U20 - Amurskie Tigry U20 3-04-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4159Dvtk Jegesmedvek - Liptovsky Mikulas 4-17-2
4162Kosice - Nove Zamky 1-13-3
4163Nitra - Dukla Michalovce 2-15-3
4170Slovan Bratislava - Banska Bystrica 2-27-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11238Brynas - Hv 71 V-VV-V
11239Farjestads - Leksand 0-12-2
11240Linkopings - Skelleftea 0-12-1
11241Lulea - Frolunda 0-10-2
11242Malmo - Rogle 0-00-2
11243Oskarshamn - Djurgardens If 0-14-2
11244Vaxjo - Orebro 1-12-2

ŠVEDSKA 3. LIGA ISTOKHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2181Tegs Sk - Vannas Hc 2-05-2

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3742Bern - Davos 1-22-6
3749Biel - Zug 2-14-4
3750Fr. Gotteron - Ambri 1-04-2
3752Lausanne - Rapperswil V-VV-V
3753Zsc Lions - Scl Tigers V-VV-V

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4200Hc Biasca - Gck Lions 0-12-5
4201Langenthal - Ajoie V-VV-V
4203Sierre - Visp 1-03-0

ATP SOFIATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1009V.Pospisil - J.Struff 12-76-36-42-0
1367D.Shapovalov - R.Albot 6-122-64-60-2
1438G.Simon - A.Martin 12-46-26-22-0
6709M.Fucsovics - J.Sinner 6-122-64-60-2
6710R.Carballes Baena - R.Gasquet 7-123-64-60-2

ATP SOFIA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1707M.Purcell L.Saville - T.Brkic M.Cilic 8-136-72-60-2
2946J.Melzer E.Roger Vasselin - D.Kuzmanov V.Troicki 12-66-26-42-0
2947N.Cacic A.Qureshi - F.Nielsen T.Puetz 20-173-66-22-1
7080J.Erlich A.Vasilevski - F.Martin H.Nys 7-124-63-60-2
7081M.Arevalo M.Middelkoop - S.Gille J.Vliegen 12-76-36-42-0

CHALLENGER BRATISLAVATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1583T.Bellucci - M.Safwat 19-146-76-12-1
5176A.Galarneau - M.Mcdonald 16-96-24-62-1
5177B.Fratangelo - J.Sock 9-136-73-60-2
5178E.Ymer - M.Krueger 3-121-62-60-2
5183M.Torpegaard - W.Blumberg 15-133-66-32-1
5199P.Gunneswaran - P.Polansky 12-46-26-22-0
5220T.Monteiro - G.Clezar V-V7-6V-VV-V

CHALLENGER BRATISLAVA KVALIFIKACIJETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5219T.Kwiatkowski - B.Nakashima 15-176-44-61-2

CHALLENGER BRATISLAVA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4394T.Liska V.Ursu - K.Drzewiecki S.Walkow 18-203-66-31-2

CHALLENGER CARRY PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114R.Galloway T.Huey - A.Golubev A.Nedovyesov 14-201-66-41-2

CHALLENGER CARYTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1490M.Novansky L.Palovic - M.Guinard A.Rinderknech 7-132-65-70-2
1497M.Bourgue - S.Ofner 13-77-66-12-0
4444A.Arnaboldi - N.Milojevic 11-145-76-70-2
4607E.Ruusuvuori - S.Diez 12-66-36-32-0
4657F.Horansky - L.Klein 8-124-64-60-2
4696J.Lehecka - M.Viola 16-156-24-61-2
4740K.Majchrzak - A.Molcan 12-36-26-12-0
4867L.Lacko - S.Stakhovsky 11-145-76-70-2
4868M.Cressy - R.Marcora 16-156-24-61-2
4869Q.Halys - A.Hoang 6-123-63-60-2
5172Y.Maden - L.Giustino 15-165-76-31-2

WTA LINZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2044A.Rus - T.Zidansek 12-86-46-42-0
2045A.Sabalenka - J.Paolini 12-86-46-42-0
2046C.Giorgi - S.Sorribes Tormo 17-146-35-72-1
2047H.Tan - B.Krejcikova 12-173-67-51-2
2048J.Fett - T.Martincova V-V6-2V-VV-V
2104S.Cirstea - J.Grabher V-VV-VV-VV-V
2111V.Kuzmova - S.Voegele 9-136-73-60-2
2112V.Zvonareva - M.Kostyuk 12-66-46-22-0

WTA LINZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2024J.Teichmann R.Voracova - B.Haas X.Knoll V-V6-0V-VV-V
2032L.Hradecka K.Siniakova - N.Dzalamidze E.Silva 12-46-16-32-0
5313G.Minnen R.Van Der Hoek - Jani R L E.Webley Smith 12-26-26-02-0

DANSKA KUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
6518Ribe Esbjerg Hh - Gog 29-29
6519Skjern - Skanderborg 38-25

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2502Wisla Plock - Piotrkowiann 30-23

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2536Sporting Clube - Ad Sanjoanense 36-22

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
3333Barcelona Borges - Villa De Aranda 39-22
3334Bm Atletico Valladolid - Cisne Bm 29-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
6162Onnereds Hk - Skuru 21-34

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3019Fluminense Fc - Sao Paulo Barueri Vc 0-10-20-3

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8029Giesen Hildesheim - Sporting Cp 1-01-13-2

IRAN SUPER LEAGUEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3064Khatam Ardakan - Shahrdari Urmia 1-02-02-3
3066Shahdab Yazd - Foolad Sepahan 0-11-11-3
3067Azarbattery Urmia - Saipa Tehran Vc 1-01-11-3
3068Hoorsun Ramsar - Shrdari Verami 0-10-22-3

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3161Cuneo Sport - Reggio Emilia 0-10-23-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3163Ansan Volleyball Team - Kb Insurance Stars 0-11-13-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3209Payp - Titans 1-01-12-3
3210Plamya Pro - Eagles Pro 1-01-13-1
3211Enerdzhi - Alliance 1-01-11-3

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
6735Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0-4
6736Tokyo Yakult Swallows - Hiroshima Toyo Carp 3-7

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
6737Kt Wiz - Doosan Bears 1-4

EP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
6738Grcka - Turska V-V

SP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
6740Finska - Srbija V-V
6742Ceska - Hrvatska 2-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGAFUTSAL

Br. Susret Kraj
6706Elpozo Murcia - Jaen Fs V-V
6707Marfil Santa Coloma - Uma Antequera 2-2
6711O Parrulo Ferrol - Real Betis Futsal 2-5
6721Levante Ud Dm - Deportivo Burela 4-2
6724Zaragoza - Peniscola Fs 3-3

INTERNATIONAL GRAND PRIX BOWLSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3236L.Gillett - K.Rands -
3245K.Rands - N.Smith -
3246N.Smith - L.Gillett -

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 581920243238
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 814355672
arrow BL Belgija Keno 20/70 456912182123242628303334444749505260
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 217182830
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 2471620
arrow CO Connecticut 6/44 91123243034
arrow DA Multi-Daily A 6/99 142538479199
arrow DB Multi-Daily B 6/99 121845748198
arrow DC Multi-Daily C 6/99 233547778596
arrow EM Euro Millions 5/50 319293238
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 256728293136424650555657585964666869
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 3681416222527303536384950535557596163
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 211142433
arrow FK Finska Keno D 20/70 3451521272937404243444548555960646568
arrow FQ Finska Keno V 20/70 123710131721252637404550525455616467
arrow FT Finska Keno T 20/70 212151617192528293031324449525558606365
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2461012161722272930333639474950545661
arrow HO Hong Kong 6/49 131525284549
arrow IT Italija 6/90 133438417688
arrow LD Latvija Keno D 20/62 56111314202124272933343945464849525460
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1381015222425303334363840424546515262
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1461416283233343739414249505158596162
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1926273038
arrow NP New York Pick 10 20/80 4571820212528323637434461697173747677
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 49111523262942484954586465687176777880
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1112131922272829313335363738464849506468
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 213141921
arrow PO Poljska 6/49 101923253346
arrow SB Španjolska Bono 6/49 122325273444
arrow TS Turska Super 6/60 101420354860
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 2345535862
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1017182228
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 27101220222325263238434454606466676973