Petak 06.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8589Jablonec - Brno - - 0-00-1
8598Gaziantep Bb - Besiktas - - 1-03-1
8599Brighton - Burnley - - 0-00-0
8600Zalgiris Kaunas - Real Madrid - - 0-00-1
8601Elche - Celta Vigo - - 1-11-1
8602D.Schwartzman - D.Medvedev - - 0-00-1

AUSTRALIJA NPL JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9713North Eastern Metrostars Sc - Adelaide City Fc gosti50-21-4
9714Croydon Kings Fc - Adelaide Croatia Raiders Sc domaći690-02-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9706Capalaba - Peninsula Power Fc gosti150-20-5

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9760Fc Liefering - Amstetten gosti80-20-3
9768Floridsdorfer Ac - Juniors Oo Fc domaći61-02-1
9769Horn - Rapid Vienna Ii gosti81-23-2
9771Kapfenberg - Austria Lustenau VVV-VV-V
9772Grazer Ak - Austrija Klagenfurt gosti130-11-1

AZERBAJDŽAN 1.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Sabah - Zira Fk gosti580-00-1

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2312Mechelen - Charleroi domaći92-13-3

BELGIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9720Sporting Du Pays De Charleroi - Standard Femina De Lige gosti360-20-6
9722Fc Femina White Star Woluwe - Sc Eendracht Aalst - - 0-00-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9715Rwd Molenbeek 47 - Westerlo gosti141-13-1

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2631Isloch - Fc Minsk gosti152-13-4
2636Fc Vitebsk - Fc Ruh Brest - - 0-00-0

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Botafogo Sp - Cruzeiro gosti710-00-1
1310Guarani Sp - Csa Al domaći51-12-1
1351Nautico Pe - Avai gosti190-12-2
1352Parana Clube Pr - Confianca Se domaći570-01-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Fc Tsarsko Selo Sofia - Beroe Stara Zagora VVV-VV-V

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9731Lokomotiv Sofia - Hebar Pazardzhik gosti51-11-3

ČEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Jablonec - Brno gosti540-00-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10349Apollon Limassol - Karmiotissa domaći291-11-2

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Randers Fc - Aalborg gosti210-11-2

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10356Fredericia - Viborg gosti220-11-1

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9824Fc Roskilde - Bk Roskilde domaći670-01-0
9825Hik Hellerup - Fa 2000 gosti400-12-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9901El Nacional - Delfin Sc domaći580-01-3
9903Ldu Quito - Orense Sc domaći151-04-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2402Brighton - Burnley - - 0-00-0
2403Southampton - Newcastle domaći71-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11281Cardiff - Bristol City gosti20-10-1

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2181Harrogate Town - Skelmersdale United domaći12-04-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14053Blackburn U23 - Arsenal U23 gosti440-10-6
14055Fulham U23 - Stoke U23 domaći171-11-2

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9904Watford U23 - Sheffield United U23 gosti160-30-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3412Strasbourg - Marseille gosti720-00-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2024Concarneau - Villefranche domaći201-01-0
2036Creteil - Le Mans domaći301-01-1
2037Fc Bastia Borgo - Sete domaći490-01-0
2042Lyon Duchere - Us Quevilly Rouen Metropole VVV-VV-V
2043Avranches - Bastia gosti61-21-2
2044Stade Briochin - Red Star Fc 93 domaći281-01-0
2047Stade Lavallois - Fc Bourg Peronnas gosti300-10-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9758Nk Sesvete - Nk Osijek Ii gosti310-11-5

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Saipa - Perspolis - - 0-00-0
2105Zobahan - Foolad Khuzestan Fc gosti100-12-2
2111Aluminium Arak - Fc Nassaji Mazandaran gosti440-10-3
2112Tractor Sport Club - Naft Masjed Soleyman Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3755Sassuolo - Udinese - - 0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Spal - Salernitana domaći62-02-0

ITALIJA SERIE B DUEL 2020/2021NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5432Ascoli - Entella - - - -
5433Chievo - Pordenone - - - -
5434Frosinone - Empoli - - - -
5435Salernitana - Reggina - - - -
5436Venezia - Cosenza - - - -

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2142Beitar Tel Aviv Ramla - Ir Ramat Hasharon domaći142-03-0
2146Fc Kafr Qasim - Hapoel Akko gosti50-11-1
2155H Kfar Shelem - Hapoel Iksal Fc gosti20-21-2
2186Hap Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan gosti21-11-1
2190Hapoel Afula - Ir Rishon Lezion gosti900-00-1

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2567Tokyo Verdy - Tokushima Vortis gosti181-11-2

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10392Kagoshima United - Roasso Kumamoto domaći122-04-1

JAPAN LIGA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3230Kashiwa Reysol - Fc Tokyo V-VV-VV-VV-V

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14422Ansan Greeners - Bucheon Fc - H1-0412-0
14423Chungnam Asan Fc - Jeju United gosti900-00-1
14424Fc Anyang - Suwon City gosti210-11-2

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10340Envigado - La Equidad gosti250-11-1
10341Rionegro Aguilas - Cucuta Deportivo domaći680-02-1

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10414Al Fehaheel - Al Shabab Kuwait gosti10-10-2
10415Al Sahel - Khaitan Sc domaći560-03-0
10416Al Qadsia - Al Jahra domaći21-12-1

LIBANON 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10421Al Ansar - Safa Beirut domaći193-16-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4274Diosgyor - Ujpest VVV-VV-V

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10437Puebla - San Luis domaći261-01-0
10438Fc Juarez - America Mexico domaći91-01-1

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3910Fortuna Sittard - Fc Zwolle domaći62-12-2

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10524Den Bosch - Jong Psv Eindhoven gosti90-11-2
10537Maastricht - Nac Breda domaći221-21-4
10538Almere - Jong Az Alkmaar domaći730-02-0
10539Nec Nijmegen - Helmond gosti31-12-2

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3549Werder Bremen - Fc Koln gosti670-01-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10014Turbine Potsdam - Wolfsburg gosti80-30-5

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3489Heidenheim - Wurzburger Kickers domaći411-04-1
3490Sandhausen - E. Braunschweig domaći42-02-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2768Ingolstadt - Wehen domaći133-14-1

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10432Mosaset Al Bireh - Tubas domaći161-02-0
10436Hilal Al Quds - Jabal El Mokaber gosti370-10-1

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10452Af Sporting San Miguelito - Atletico Chiriqui - - 0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1047012 De Octubre - Sportivo San Lorenzo gosti900-00-1
10473Club Guarani Asuncion - General Diaz domaći242-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2633Miedz Legnica - Widzew Lodz gosti830-01-1
2640Stomil Olsztyn - Radomiak Radom gosti590-00-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10582Belenenses - Rio Ave - - 0-00-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10474Feirense - Fc Arouca gosti730-00-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3979Astra Giurgiu - Fc Clinceni gosti860-00-2
3986Universitatea Craiova - Chindia Targoviste gosti300-10-1

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12141Petrolul Ploiesti - Rapid Bucharest domaći71-02-0

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12164Pfc Sochi - Fc Ufa domaći530-01-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10550Fc Inter Cherkessk - Anzhi Makhachkala gosti30-10-4
10551Ska Rostov - Fc Kuban Holding Pavlovskaya gosti30-10-1

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10553Damac Fc - Al Faisaly Ksa - - 0-00-0
10554Al Ittifaq - Al Hilal gosti250-10-2
10555Al Batin - Abha Club domaći810-03-0
10556Al Ittihad Ksa - Al Taawoun Fc domaći590-01-1

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10562Nk Celje - Aluminij domaći71-04-0

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10559Metalac Milanovac - Vojvodina Novi Sad gosti171-13-3

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2767Fk Dinamo Vranje - Sloga Kraljevo domaći123-03-1
3022Fk Imt Novi Beograd - Gfk Jagodina domaći441-02-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14018St Mirren - Dundee United - - 0-00-0
4155Aberdeen - Hibernian domaći52-02-0
4158Ross County - Livingston domaći281-01-1
4159St Johnstone - Kilmarnock domaći700-01-0

ŠKOTSKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4004Alloa - Dundee domaći311-03-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3711Elche - Celta Vigo domaći41-11-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3753Albacete - Leganes - - 0-00-0

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10754Sollentuna United - Sandvikens domaći241-02-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3030Aarau - Grasshoppers VVV-VV-V

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4157Gaziantep Bb - Besiktas domaći441-03-1

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10755Altay Izmir - Balikesirspor gosti350-11-3

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3048Sc Dnipro 1 - Kolos Kovalivka gosti250-10-2

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10756Rentistas - Cerro Largo - - 0-00-0
10757Cerro - Progreso domaći341-12-2

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10809Gran Valencia Maracay Fc - Metropolitanos Fc domaći61-01-1
14517Tachira - Caracas domaći241-01-1

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6983Borac Cacak - Mega Bemax 83-97

ARGENTINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11232Ferro Carril Oeste - Club Deportivo Hispano Americano 77-85
11233Ca San Lorenzo De Almagro - Obras Sanitarias 82-83

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11229Penarol Mar Del Plata - Ca Platense 96-90
11230Boca Juniors - Bahia Basket 96-95
11231Gimnasia De Comodoro - Argentino Junin 82-71

BBL KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8828Sheffield Sharks - London Lions 70-61

BELGIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11881Phoenix Brussels - Antwerp 86-91

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6984Vaerlose - Team Fog Naestved 71-75

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11857Fenerbahce Ulker - Khimki 83-71
11858Zalgiris Kaunas - Real Madrid 90-93
11859Bayern Munich - Crvena Zvezda Beograd 74-59
11860Panathinaikos - Cska Moscow 83-89
11861Valencia Basket - Milano 86-81

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7053Barangay Ginebra San Miguel - Tnt Katropa 85-79
8849Nlex Road Warriors - San Miguel Beermen 124-90

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6986Ktp Kotka - Ura Basket 100-71
6987Lapuan Korikobrat - Helsinki Seagulls If 84-93

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8826Split Co - Zabok 102-69

JAPAN 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4337Hiroshima Dragonflies - Toyama Grouses 80-89

JAPAN B2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12856Ehime Orange Vikings - Earthfriends Tokyo Z 67-57
12857Fukushima Firebonds - Sendai 89ers 75-59

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13665Goyang Orions - Busan Kt Sonicboom 100-80
13666Seoul Thunders - Incheon Elephants 76-79
7014Seoul Sk Knights - Jeonju Kcc Egis 70-80

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11886Beijing Royal Fighters - Xinjiang Flying Tigers 109-78
11887Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha Lions 98-102

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11234Aguacateros De Michoacan - Libertadores De Queretaro 122-94
11235Mineros De Zacatecas - Lenadores De Durango 97-91

NJEMAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8829Enbw Ludwigsburg - Bg Gottingen 100-73

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4220Vfl Kirchheim Knights - Giants Leverkusen 88-71
4221Wobmoebel Baskets Paderborn - Science City Jena 94-86
6989Ehingen Urspringschule - Post Sudstadt Karlsruhe 83-94
6993Artland Dragons - Rostock Seawolves 64-86
7002Nuremberg Falcons Bc - Phoenix Hagen 93-82
7003Usc Heidelberg - Walter Tigers Tubingen 99-80

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13169Slask Wroclaw - Wilki Morskie Szczecin 91-73

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
4226Uni Girona Cb - Porta Xi Ensino 88-53
4232Cb Islas Canarias - Avenida 70-92
4233Gernika Kesb - Estudiantes 77-74
4248Gipuzkoa Idk - Ae Sedis Basquet 58-44

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7054Club Melilla Baloncesto - Cb Tizona 93-88
7055Ab Castello - Lucentum Alicante 62-85
7056Cd Maristas Palencia - Caceres Ciudad Del Baloncesto 76-65
7060Club Ourense Baloncesto Sad - Oviedo Bc 69-82

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7092Lf Basket - Boras 84-103
7093Sodertelje - Koping Stars 98-93

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8482Hc Shakhtyor Soligorsk - Hc Lokomotiv Orsha 2-26-5
8485Pinskie Jastreby - Hc Aviator Baranovichi 0-02-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8606Karpat - Saipa 0-00-1

NJEMAČKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8742Bad Nauheim - Bietigheim Steelers 2-26-3
8768Bad Tolz - Revensburg Towerstars 0-43-6
8769Esv Kaufbeuren - Dresdner Eislowen 2-08-1
8775Lausitzer Fuchse - Bayreuth Tigers 1-12-2
8776Lowen Frankfurt - Kassel Huskies 2-03-3
8780Wolfe Freiburg - Heilbronner Falken 0-05-2
8784Crimmitschau - Landshut Cannibals 2-26-7

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9147Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk 1-03-1
9148M Novokuznetsk - Neftjanik Almetjevsk 0-01-2
9149Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 1-03-1
9150Hc Tambov - Khimik Voskresensk 2-14-1
9151Buran Voronezh - Hk Dinamo St Petersburg 1-01-0
9152Hc Rostov - Ska Neva 1-11-6

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4866Krasnaya Armiya U20 - Taifun U20 1-13-3
4867Dinamo St Petersburg U20 - Amurskie Tigry U20 1-05-2
4868Mytishchinskie Atlanty U20 - Sahalinskie Akuly U20 2-03-1
4869Ska Varyagi U20 - Krylia Sovetov U20 2-22-4

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7393Dukla Michalovce - Poprad 1-13-5
8785Detva - Banska Bystrica 0-11-3
8797Nitra - Kosice 2-25-2
8811Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 1-06-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4329Bofors - Timra 3-24-4
4330Mora - Kristianstad 2-05-2
4331Sodertalje - Hc Vita Hasten 0-13-2
4332Vasby - Bjorkloven 0-21-5
4334Vastervik - Vasteras 0-01-1

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8812Kloten - Sierre 2-16-4
8817Ehc Winterthur - Ajoie 0-32-7

TURNIR NJEMAČKAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4714Top Team Peking - Latvija 0-12-4

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113A.Zverev - S.Wawrinka 13-96-37-62-0
13617R.Nadal - P.Carreno Busta 17-124-67-52-1
9907D.Schwartzman - D.Medvedev 4-123-61-60-2
9917M.Raonic - U.Humbert 16-156-33-62-1

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10981F.Auger Aliassime H.Hurkacz - J.Peers M.Venus 22-204-67-52-1
11907W.Koolhof N.Mektic - M.Pavic B.Soares 7-131-66-70-2
1459L.Kubot M.Melo - Herbert P H N.Mahut 22-186-76-32-1
4272J.Melzer E.Roger Vasselin - R.Bopanna O.Marach 13-66-07-62-0

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10017M.Huesler - I.Ivashka 8-124-64-60-2
10091K.Majchrzak - M.Moeller 6-124-62-60-2
10333S.Korda - A.Popyrin 12-86-46-42-0
14522E.Donskoy - R.Ramanathan 3-122-61-60-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11908H.Heliovaara J.Rodionov - D.Brown A.Hoang 10-134-66-70-2
11910Huesler M A K.Majchrzak - L.Glasspool A.Lawson 19-236-77-61-2

CHALLENGER PARMA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10013L.Broady - M.Cressy 18-187-64-62-1
14525A.Arnaboldi - F.Ferreira Silva 15-133-66-32-1
14526Q.Halys - L.Vanni 14-127-67-62-0
1490C.Stebe - R.Marcora 12-46-26-22-0

CHALLENGER PARMA 2 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1474G.Barrere A.Olivetti - S.Doumbia F.Reboul 12-66-26-42-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7783Silkeborg - Ajax Copenhagen 29-19

LIGA PRVAKA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4003Borussia Dortmund - Gyori Audi Eto 24-34

POLJSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
11406Kwidzyn - Powen Zabrze 23-24

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7788Energa Koszalin - Kpr Gminy Kobierzyce 20-22

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4280Skovde Hf - Ik Savehof 14-30

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7096Vbc Weiz - Hypo Niederoesterreich V-VV-VV-V

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11105Ems Taubate Funvic - Volei Guarulhos 1-02-03-0
7098Minas - Um Itapetininga 0-11-13-1

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7264Hapoel Kfar Saba - Halkabank Ankara 0-10-20-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11103Hameenlinna - Liigaploki 1-02-03-1

JAPAN 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14986Arrows - Fc Tokyo 0-11-13-1
14987Osaka Blazers Sakai - Thunders 1-01-13-2
14988Toray Arrows - Hisamitsu Springs 1-01-13-1
14989Okayama Seagulls - Himeji Victorina Vc 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14990Kb Insurance Stars - Cheonan Skywalkers 1-01-13-2
7286Daejeon Bluefangs - Ansan Volleyball Team 0-10-22-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14991Incheon Pink Spiders - Ibk Altos 1-02-03-0
7287Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass - Seoul Kixx 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13190Ks Rzeszow - Lks Lodz 1-02-03-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14992Eagles Pro - Vityaz 0-11-13-2
14993Molot - Lions 1-01-13-1
14995Legion - Tornado 0-11-13-1

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11104Yesilyurt - Fenerbahce 0-10-20-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
7778Us Carcassonne - Colomiers Rugby 24-22

FRANCUSKA TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
13248Toulon - Brive 35-19

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
7781Wakefield Wildcats - Salford City Reds 20-28
7782Wigan Warriors - Huddersfield Giants 19-6

UNION CHAMPIONSHIPRAGBI

Br. Susret Kraj
13247Australija - Novi Zeland 24-22

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
4696North Harbour - Counties Manukau 32-5
4740Tasman - Canterbury 0-29

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
13208The Sharks - Cheetahs 19-13

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
9750Chunichi Dragons - Tokyo Yakult Swallows 4-4
9756Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 4-3
9757Tohoku Rakuten Golden Eagles - Saitama Seibu Lions 4-2

NCAAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
10052(+10.5)Nc State Wolfpack - Miami Hurricanes 41-44
10053(-9.5)San Diego State Aztecs - San Jose State Spartans 17-28
10075(+2.5)Boise State Broncos - Brigham Young Cougars 17-51

EP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
7878Srbija - Finska 1-0

UEFA EP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
7876Turska - Grcka 3-3
7877Svicarska - Njemacka 4-2

VUELTA A ESPANA ETAPA 16 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11523A.Vlasov - D.De La Cruz 1-0
11524D.Formolo - C.Champoussin 0-1
11525D.Godon - A.Roux 1-0
11526E.Mas Nicolau - H.Carthy 1-0
11527F.Grosschartner - A.Valverde 0-1
11528G.Zimmermann - G.Mader 0-1
11529G.Izagirre - S.Luis Henao 1-0
11530M.Cattaneo - G.Martin 0-1
11531M.Valgren - N.Peters 1-0
11532O.Fraile - I.Izagirre 0-1
11533P.Roglic - D.Martin 1-0
11534R.Carapaz - W.Poels 1-0
11535R.Costa - L.L.Sanchez Gil V-V

DARTS WORLD CUP OF DARTS 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
12526Belgija - Ceska 1-0
12527Austrija - Sad 1-0
12528Engleska - Filipini 1-0
12529Italija - Spanjolska 0-1
12530Svedska - Grcka 0-1
12531Japan - Skotska 0-1
12532Poljska - Juznoafricka Republika 1-0
12533Irska - Australija 0-1
12534Wales - Rusija 1-0
12535Njemacka - Finska 1-0
12536Nizozemska - Brazil 1-0
12651Hong Kong - Latvija 0-1

KRIKET INDIJA IPLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3320Sunrisers Hyderabad - Rc Bangalore 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 25121416171820212325263032333738486566
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 519253235
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1381131
arrow CO Connecticut 6/44 5718232837
arrow DA Multi-Daily A 6/99 92058698189
arrow DB Multi-Daily B 6/99 182235368099
arrow DC Multi-Daily C 6/99 485557727688
arrow EM Euro Millions 5/50 712374050
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 46141720212328303640445152586063666768
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 912131727353638394450515255596266676869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 811242633
arrow FK Finska Keno D 20/70 14152124293132343941434454566061646770
arrow FQ Finska Keno V 20/70 26111215161721223137444650526061666869
arrow FT Finska Keno T 20/70 3791011141517192122313337384748515562
arrow GO Njemačka Keno 20/70 145810131822232831354144495051555668
arrow HO Hong Kong 6/49 111735363840
arrow LD Latvija Keno D 20/62 411121517202123242728354647495052536162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1011162324252831333639404147484950545662
arrow LM Latvija Keno M 20/62 3791011131517232530313435364346495152
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1317182031
arrow NP New York Pick 10 20/80 810212831323338394149555964657274767880
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 611142930313942485052565860636568697073
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 45101117182123303641464955596061626768
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1682125
arrow SB Španjolska Bono 6/49 81322373849
arrow TK Tennessee Cash 5/35 48111827
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1824273460
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 311132631
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 35679101518232631363940476165677478