Srijeda 04.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1113J.Thompson - B.Coric - - 0-01-0
1114A.Zverev - M.Kecmanovic - - 0-01-0
1116Genoa - Torino - - 0-21-2
1284Uniks Kazan - Venezia - - 0-01-0
1302Birmingham - Wycombe - - 1-01-2
1304Barcelona - Dinamo Kiev - - 1-02-1
1351Ferencvaros - Juventus - - 0-11-4
1352Sevilla - Fk Krasnodar - - 1-03-2

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10333Fc Van - Lori Fc domaći371-01-2

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10334Moreton Bay United Fc - Gold Coast domaći14-05-5

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2045First Vienna - Altach VVV-VV-V
2046Sturm Graz - Wacker Innsbruck VVV-VV-V
2048Svg Reichenau - Bw Linz VVV-VV-V

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1367Slavia Mozyr - Belshina domaći71-01-1

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10335Zrinjski Mostar - Siroki Brijeg domaći232-02-1
10336Fk Sarajevo - Zeljeznicar domaći381-01-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2116Ceara - Santos domaći700-01-0
2117America Mineiro - Corinthians gosti600-01-1
2126Flamengo - Atletico Pr domaći242-13-2

BRAZIL PAULISTA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1449Ec Primavera Sp - Xv De Piracicaba Sp gosti310-11-2
1451Gremio Osasco Audax Ec Sp - Aa Internacional Limeira Sp gosti251-12-1
1459Guarani Sp - Portuguesa Sp gosti80-10-5
1460Juventus Sp - Sao Bernardo domaći111-01-1
1474Nacional Ac Sp - Ec Agua Santa Sp gosti200-12-1
1475Portuguesa Santista - Ponte Preta domaći221-03-2
1488Rio Preto - Gremio Novorizontino Sp gosti490-01-3
1490Ae Velo Clube Sp - Sc Atibaia Sp gosti450-11-1
1492Comercial Sp - Ferroviaria gosti81-11-1

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9823Goiania Ec Go - Operario domaći121-12-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1497Atletico Mineiro U20 - Vitoria U20 domaći212-05-1
1508Botafogo U20 - Santos U20 domaći321-04-0
1509Chapecoense U20 - Cruzeiro U20 domaći111-02-1
1510Flamengo Rj U20 - Palmeiras U20 gosti640-02-1
1511Goias Go U20 - America Mg U20 - - 0-00-0
1514Corinthians U20 - Fluminense Rj U20 domaći630-03-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1517Nublense - Melipilla domaći322-04-0
1560Deportes Temuco - Puerto Montt domaći122-02-1
1582Santiago Morning - Barnechea - - 0-00-0
2035Cd Santa Cruz - Union San Felipe domaći451-02-1

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2036Digenis Akritas Morphou Fc - Onisilos Sotira domaći131-11-3
2037Kouris Erimis - Ypsonas Fc domaći361-11-1
2042Omonia Aradippou - Aris Limassol gosti270-20-2
2043Paeek - Ayia Napa gosti71-13-2
2047Thoi Lakatamias - Othellos Athienou gosti280-10-1
2104Alki Oroklini - Po Xylotymbou 2006 gosti310-12-2

CIPAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2111En Paralimniou - Olympiakos Nicosia gosti400-10-2
2142Anorthosis Famagusta - Pafos domaći451-01-0

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3024Deportiva Alajuelense - Cibao Cf domaći232-03-0
9864Alianza - Cd Motagua domaći800-01-1

CRNA GORA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10452Fk Buducnost - Fk Podgorica domaći470-01-0
10470Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic domaći61-03-0
10473Jezero - Decic Tuzi - - 0-00-0
10474Ofk Petrovac - Ofk Titograd gosti181-11-3
10476Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci gosti340-10-3

CRNA GORA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10519Arsenal Tivat - Berane domaći321-03-1
10520Ibar Rozaje - Mornar Bar - - 0-00-0
10521Igalo 1929 - Bokelj Kotor domaći371-01-1
10522Jedinstvo Bijelo Polje - Drezga domaći391-01-0
10523Kom Podgorica - Grbalj Radanovici domaći301-02-0

DANSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2146Avarta - Fc Copenhagen domaći51-11-2

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11280Ca Porteno - Cda Santo Domingo gosti840-00-1
2589Chacaritas Fc - Cd America De Quito domaći121-02-2
2605Fuerza Amarilla Sc - Cd Independiente Juniors - - 0-00-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10698Reading - Preston gosti650-00-3
10700Watford - Stoke gosti21-13-2
10746Birmingham - Wycombe domaći401-01-2
10790Derby - Qpr gosti880-00-1
10879Nottingham Forest - Coventry domaći301-02-1
10887Rotherham - Luton gosti700-00-1

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2555Kingstonian - Haringey Borough domaći331-13-1

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2559Bradford Park Avenue - Boston Utd VVV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3051Farnborough - Walton Casuals VVV-VV-V

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10362Wigan U23 - Qpr U23 domaći570-03-1

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10363Klaksvik - Ab Argir gosti91-13-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3022Fc Haka - Mariehamn gosti120-10-1
3036Hjk Helsinki - Inter Turku gosti460-01-1
3039Ilves - Honka gosti102-14-1
3203Lahti - Hifk domaći560-02-1
3345Rops - Seinajoen Jk gosti540-02-3
3349Tps - Kups domaći41-13-2

FINSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3454Vps - Kooteepee domaći232-12-4

FINSKA KAKKONEN SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10364Honka 2 - Espoon Palloseura domaći221-13-1
10365Viikingit - Pk Keski Uusimaa gosti50-50-9

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3482Pas Giannina - Larissa domaći610-01-2

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3906Nk Osijek - Lokomotiva Zagreb domaći92-02-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10414Shamrock Rovers - St Patricks Athletic - - 0-00-0

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3754Genoa - Torino gosti100-21-2

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA FNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10425Pineto - Usd Recanatese 1923 - - 0-00-0

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10426San Luca Calcio - Us Castrovillari Calcio domaći101-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11994Livorno - Juventus U23 domaći720-01-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4330Casertana - Foggia gosti100-10-2
4331Catanzaro - Palermo domaći750-01-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10415Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera domaći580-04-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3868Tokyo Verdy - Kanazawa gosti291-12-2
3869Giravanz Kitakyushu - Omiya Ardija gosti300-11-2
3870Jef United - Ehime Fc gosti60-11-1
3871Kofu - Ryukyu domaći580-01-0
3893Kyoto Ps - Fagiano Okayama gosti530-02-1
3895Matsumoto Yamaga - Tochigi Sc - - 0-00-0
3896Mito Hollyhock - Avispa Fukuoka gosti50-10-1
3898Montedio Yamagata - Albirex Niigata gosti180-21-2
3899Renofa Yamaguchi - Thespa Kusatsu domaći540-01-1
3900Tokushima Vortis - Jubilo Iwata domaći142-13-1
3901V Varen Nagasaki - Machida Zelvia domaći451-03-1

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11078Cerezo Osaka U23 - Ac Nagano Parceiro gosti340-11-3
2044Yscc Yokohama - Fc Gifu domaći111-01-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10410Atletico River Plate - Atletico Nacional domaći52-13-1
10411Defensa Y Justicia - Sportivo Luqueno gosti450-11-1
10412Huachipato - Fenix domaći730-01-1
10413Sao Paulo Sp - Lanus gosti171-24-3
3025Caracas - Vasco Da Gama - - 0-00-0
3052Deportivo Cali - Millionarios domaći231-11-2
3053Penarol - Velez Sarsfield gosti900-01-1

JUŽNA KOREJA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10594Ulsan Hyundai - Jeonbuk Motors gosti500-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12367Amazulu - Black Leopards domaći770-02-0
12368Baroka Fc - Golden Arrows domaći480-01-1
12369Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates gosti780-00-1
12370Cape Town City Fc - Mamelodi Sundowns gosti80-10-2
12371Kaizer Chiefs - Ts Galaxy Fc - - 0-00-0
12391Supersport United - Stellenbosch Fc domaći870-01-0
12392Tshakhuma Tsha Madzivhandila Fc - Moroka Swallows gosti590-00-2

KATAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4216Al Sailiya Sc - Al Wakra domaći182-12-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10428Kaspyi Aktau - Fc Petropavlovsk gosti70-11-1
10429Taraz - Fc Astana domaći321-01-0

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3236Fc Prishtina - Kf Arberia domaći111-01-0

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10430Bfc Daugavpils - Ventspils - - 0-00-0
10431Fk Liepaja - Spartaks gosti680-00-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3861Basaksehir - Manchester Utd domaći132-12-1
3862Zenit St Petersburg - Lazio domaći321-01-1
3863Barcelona - Dinamo Kiev domaći51-02-1
3909Chelsea - Rennes domaći102-03-0
3954Club Brugge - Borussia Dortmund gosti140-30-3
3976Ferencvaros - Juventus gosti70-11-4
3977Rb Leipzig - Paris St Germain gosti61-12-1
3978Sevilla - Fk Krasnodar gosti171-23-2

LIGA PRVAKA CAFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11060El Zamalek - Raja Casablanca gosti470-03-1

MALTA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9867Pieta Hotspurs - Marsa gosti63-14-1

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4272Puskas Akademia - Honved domaći900-01-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10388Debreceni Eac - Szentlorinc domaći311-01-0
10389Dorogi Fc - Gyirmot gosti690-00-1
10390Soroksar - Szeged VVV-VV-V
10391Gyor - Bfc Siofok domaći92-02-1
10392Csakvar - Szombathelyi Haladas domaći141-03-1
10393Kaposvar - Ajkai Fc domaći371-03-1
10394Kazincbaricika Bsc - Debreceni gosti80-10-3
10396Nyiregyhaza - Szolnoki gosti180-11-1
10397Pecs - Vasas - - 0-00-0

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3702Tlaxcala Fc - Tampico Madero Fc gosti810-00-1
9868Tepatitlan Fc - Cancun Fc gosti870-00-1
9869Cd Mineros De Zacatecas - Correcaminos Uat gosti222-15-1

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3922Odd Bk - Viking domaći181-03-0

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10547Asane - Ullensakerkisa gosti41-14-2
10548Grorud - Strommen VVV-VV-V
10549Kfum Oslo - Ham Kam domaći510-01-1
10550Ranheim - Jerv domaći122-05-0
10551Raufoss - Oeygarden Fk domaći41-01-2
10552Sandnes Ulf - Stordals Blink VVV-VV-V
10553Tromso - Kongsvinger domaći880-01-0
10554Sogndal - Lillestrom gosti80-10-1

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3514Duisburg - Saarbrucken gosti380-12-3
3515Zwickau - Turkgucu Munchen gosti700-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10382Sv Lippstadt 08 - Fortuna Dusseldorf Am gosti361-11-3
10383Aachen - Vfb Homberg domaći31-02-0
10384Rot Weiss Ahlen - Fortuna Koln VVV-VV-V
10385Sc Wiedenbruck 2000 - Schalke Am gosti320-12-2
10386Sportfreunde Lotte - Bergisch Gladbach domaći161-02-2
10387Wegberg Beeck - Wuppertaler domaći212-02-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3708Sport Chavelines Juniors - Union Huaral gosti870-00-1
3902Cultural Santa Rosa - Alianza Atletico gosti261-31-3
3905Santos Fc - Juan Aurich gosti280-11-3

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10572Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszow gosti220-10-2
3672Chrobry Glogow - Lks Nieciecza gosti230-10-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10564Lech Ii Poznan - Skra Czestochowa domaći211-01-0
10565Pogon Siedlce - Olimpia Elblag domaći92-04-3
10566Stal Rzeszow - Wigry Suwalki domaći281-11-2
10567Hutnik Krakow - Slask Wroclaw Ii VVV-VV-V
10568Ks Polkowice - Blekitni Stargard gosti111-12-1
10569Katowice - Garbarnia Krakow domaći590-02-1
10570Sokol Ostroda - Kks 1925 Kalisz gosti590-01-4
10571Mks Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin - - 0-00-0

POLJSKA 4. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10562Gks Wikielec - Jagiellonia Ii Bialystok domaći152-12-2
4180Pogon Szczecin Ii - Elana Torun VVV-VV-V
4194Gks Przodkowo - Unia Janikowo domaći341-01-0
4204Gryf Wejherowo - Nielba Wagrowiec gosti72-22-4
4211Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce Ii domaći202-06-1
4213Podhale Nowy Targ - Biala Podlaska domaći152-12-1
4214Ostrowiec - Wisla Sandomierz domaći291-03-1

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3923Jastrzebie - Puszcza Niepolomice gosti380-10-2
3973Arka Gdynia - Korona Kielce domaći181-02-0

PORTUGAL 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10575Gondomar - Paredes - - 0-00-0

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12138Gloria Buzau - Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu gosti42-12-1

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4219Salyut Energia Belgorod - Fc Fakel M Voronezh domaći232-03-0

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4221Orlando City Sc - Columbus Crew domaći271-02-1
4226Minnesota United - Chicago Fire gosti170-12-2
4232Nashville Sc - Dallas Burns gosti190-10-1
4233Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders domaći780-01-1
4475Portland Timbers - Colorado Rapids gosti830-00-1

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4220Al Khaleej Saihat Fc - Al Hazem Fc gosti140-12-4

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4249Home United - Houngang United gosti340-11-1
4264Tampines Rovers - Young Lions domaći241-01-0
4266Tanjong Pagar United - Geylang United gosti610-00-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4282Real Madrid Cf - Rc Deportivo La Coruna domaći212-03-0
4284Sporting De Huelva - Real Betis Balompie gosti560-00-1
4332Cdef Logrono - Valencia Cf gosti11-12-2
4334Cd Santa Teresa - Real Sociedad De Futbol gosti280-20-4
9871Udg Tenerife - Espanyol domaći680-02-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3749Real Zaragoza - Girona gosti280-12-2

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10615Zurich - Basel domaći460-01-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10697Police Tero Fc - Chiangrai United gosti430-10-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11840Bursaspor - Karsiyaka domaći480-01-1
4338Giresunspor - Tekirdagspor domaći132-02-0
4340Hekimoglu Trabzon - 52 Orduspor Fk gosti420-12-1
4341Karagumruk - Nevsehir Belediye Spor gosti291-11-1
4343Kayserispor - Yomraspor domaći274-05-0

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12411Al Ittihad Kalba - Al Wasl gosti30-20-3
12412Khor Fakkan Club - Al Wahda domaći361-11-2
12413Al Ahli Uae - Hatta Sc domaći211-03-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4350Yaracuyanos - Dep. La Guaira domaći111-11-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2103Hanoi T And T - Sai Gon Fc domaći91-14-2

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10603Tartu Rock - Ttu Kk 64-71
10604Liepajas Lauvas - Vef Riga 81-95

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10013Uniks Kazan - Venezia 90-87
10014Antwerp - Lokomotiv Kuban 94-114
10015Trento - Bursaspor 89-80
10017Herbalife Gran Canaria - Asp Promitheas 98-83
2587Cedevita Olimpija - Nanterre 75-63

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10743Magnolia Hotshots - Tnt Katropa 102-92
10748Northport Batang Pier - Barangay Ginebra San Miguel 100-112
13164Terrafirma Dyip - Magnolia Hotshots 89-103

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6820Bc Nokia - Kataja Joensuu 90-68
6821Kauhajoen Karhu - Korihait Uusikaupunki 118-73
6823Korikouvot Kouvola - Ktp Kotka 82-92
6824Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere 112-74

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4607Aris - Iraklis V-V

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10593Cibona Zagreb - Sonik Puntamika 108-77

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10749Seoul Sk Knights - Incheon Elephants 104-79

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10580Jilin Northeast Tigers - Qingdao Eagles 105-84
10581Xinjiang Flying Tigers - Liaoning Flying Leopards 108-121

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10597Minsk 2006 - Cholet 82-75
10599Aek Athens - Hapoel Holon Bc 100-96
10600Sassari - Iberostar Tenerife 92-72

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9873Fuerza Regia - Dorados De Chihuahua 80-80 / 90-89
9874Libertadores De Queretaro - Aguacateros De Michoacan 99-92

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10674Centrum Tigers Oslo - Ammerud Basket 80-85

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10679Zielona Gora - Asseco Prokom Gdynia 104-58
4611Wroclawek - Astoria Bydgoszcz 90-71

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10720Enea Azs Poznan - Artego Bydgoszcz 55-73
10724Azs Ajp Gorzow Wielkopolski - Azs Umcs Lublin 59-81
10725Ccc Polkowice - Zaglebie Sosnowiec 95-73

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9875Ks Pogon Prudnik - Ask Doral Nysa Klodzko 93-93 / 112-100
9876Kolobrzeg - Mks Znicz Basket Pruszkow 72-56

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9889Cp Esgueira - Academica De Coimbra 75-83
9902Fc Barreirense - Benfica 79-92

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9958Dinamo Guvd Novosibirsk - Nadezhda Orenburg 62-45

SLOVAČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2578Spisski Rytieri - Mbk Handlova 92-79
2579Bc Prievidza - Bkm Lucenec 72-78
2586Inter Bratislava - Bk Levicki Patrioti 62-76

SLOVAČKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
9959Bam Poprad - Sbk Samorin 64-81
9960Piestanske Cajky - Young Angels Kosice 74-63

SLOVENIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2715Kk Rogaska - Primorska 82-70
2767Kk Sentjur - Krka 67-89

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6831Bilbao Basket - Real Madrid 83-85

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2566Helsingborg Bbk - A3 Basket 66-103
2567Hogsbo Basket - Sodertalje Bbk 94-60
2571Norrkoping Dolphins - Mark Basket 74-67
2572Uppsala Basket - Lulea Bbk 59-69

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9961Lugano Tigers - Starwings Basket 76-69

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
10750Hatay Bsb - Izmit Belediyespor 71-65
10751Ogm Ormanspor - Elazig Il Ozel Idare 75-75 / 92-77
10752Kayseri Basketbol - Cukurova Basketbol 82-96
10753Adana Basketbol - Besiktas Istanbul 66-77
10754Galatasaray - Cankaya Universitesi 95-90

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7003Karpat - Hpk 1-23-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2630Comet - Lorenskog 0-11-5
2631Gjovik Mammuts - Tonsberg Og Omegn Ihk 3-17-4
2633Hasle Loren Ishockey - Furuset 1-03-1

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6421Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 1-13-3
6422Sokol Krasnoyarsk - Neftjanik Almetjevsk 0-21-4
7019Buran Voronezh - Ska Neva 0-11-1
7020Hc Tambov - Hk Dinamo St Petersburg 2-04-5

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10755Mamonty Yugry U20 - Omskie Yastreby U20 0-03-2
10756Tyumenskiy Legion U20 - Sibirskie Snaipery U20 1-14-4
10757Ladja Togliatti U20 - Avto U20 0-20-4
10758Loko Yaroslavl U20 - Vityaz U20 2-14-2
10784Reaktor Nizhnekamsk U20 - Stalnye Lisy U20 1-01-1
10785Sputnik Almetievsk U20 - Belye Medvedi U20 0-20-5
10786Almaz U20 - Spartak Moscow U20 3-05-2
10787Sarmaty Orenburg U20 - Tolpar U20 0-21-6
10788Riga U20 - Ska 1946 U20 0-02-4

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4636Almtuna Is - Bofors 0-26-3
4642Hc Vita Hasten - Vasby 1-05-2
4647Modo - Sodertalje 0-23-3
4648Timra - Mora 2-06-3
4653Tingsryd - Vasteras 0-10-3
7014Kristianstad - Aik 1-03-1

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10789Boras - Kallinge Ronneby If 0-21-7
10791Forshaga If - Grums Ik 1-04-0
10792Hanhals If - Tyringe Sos 0-01-3
10793Huddinge - Enkopings Sk Hk V-VV-V
10794Kalix Uhc - Kiruna If 0-00-1
10795Karlskrona Hk - Troja Ljungby 0-33-5
10806Koping Hc - Mariestads Bois 2-03-2
10807Morrum Gois Ik - Kalmar Hc 2-14-1
10808Nybro - Tranas Aif 0-00-3
10809Ornskoldsviks Sk - Vannas Hc 0-10-4
10810Pitea - Bodens Hf 2-04-2
10811Segeltorps If - Hammarby Hockey If V-VV-V
10812Skovde - Ifk Kumla 2-24-3
10813Stromsbro If - Hudiksvalls V-VV-V
10814Surahammar If - Malungs If 0-02-2
10815Vallentuna - Nykopings Sk V-VV-V
10816Vimmerby - Halmstad 1-21-3
10817Wings Arlanda Hc - Sollentuna Hc V-VV-V

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
10555K.Anderson - D.Medvedev V-VV-VV-VV-V
10556D.Schwartzman - R.Gasquet 13-87-56-32-0
10557Y.Nishioka - A.Mannarino 13-183-67-61-2
10558A.De Minaur - L.Sonego 13-86-37-52-0
10559P.Herbert - M.Raonic 8-124-64-60-2
10561S.Wawrinka - T.Paul 17-144-67-62-1
11033A.Zverev - M.Kecmanovic 12-46-26-22-0
1310B.Bonzi - A.Davidovich Fokina 8-124-64-60-2
13546J.Thompson - B.Coric 14-122-66-42-1
13547R.Albot - A.Rublev 3-121-62-60-2
13548R.Nadal - F.Lopez 17-164-67-62-1

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11304A.De Minaur D.Evans - H.Gaston U.Humbert V-VV-VV-VV-V
11305A.Mannarino G.Simon - F.Auger Aliassime H.Hurkacz 3-121-62-60-2
11340J.Murray N.Skupski - A.Qureshi S.Tsitsipas V-VV-VV-VV-V
11341M.Purcell L.Saville - A.Krajicek F.Skugor 6-123-63-60-2
11343S.Gille J.Vliegen - D.Medvedev J.Struff 21-204-67-62-1
2190M.Arevalo M.Middelkoop - H.Gaston U.Humbert 12-76-36-42-0
3999J.Melzer E.Roger Vasselin - M.Daniell P.Oswald 12-66-46-22-0
4099R.Bopanna O.Marach - F.Martin J.Rojer 19-183-66-42-1

CHALLENGER ATP CHALLENGER PARMA II ITALY MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11035M.Cressy M.Janvier - S.Doumbia F.Reboul 10-136-74-60-2
11042G.Barrere A.Olivetti - L.Bocchi F.Ornago 13-87-66-22-0

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13550E.Donskoy - M.Rehberg 16-153-66-32-1
13551M.Moeller - M.Rosenkranz 12-66-26-42-0
4329R.Ramanathan - H.Moriya 13-107-66-42-0
4635K.Majchrzak - S.Ofner V-VV-VV-VV-V
9917S.Korda - J.Haerteis 13-96-21-62-1

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1129K.Drzewiecki S.Walkow - H.Heliovaara J.Rodionov 9-136-73-60-2
1137L.Glasspool A.Lawson - M.Marterer T.Weissborn 13-97-66-32-0
1198M.Rosenkranz T.Schonenberg - S.Arends D.Pel 7-123-64-60-2
4248I.Sabanov M.Sabanov - Huesler M A K.Majchrzak 5-122-63-60-2
4265T.Gabashvili R.Safiullin - A.Begemann J.Lenz 7-124-63-60-2

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11043L.Vanni - M.Bourgue 16-187-62-62-1

CHALLENGER PARMA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2565R.Arneodo L.Margaroli - M.Bortolotti L.Vanni 13-87-66-22-0
4279F.Ferreira Silva - C.Lestienne V-VV-VV-VV-V
4325G.Barrere - A.Arnaboldi 10-166-42-61-2
9918B.Kavcic - L.Broady 11-171-67-51-2
9920Q.Halys - M.Viola 17-154-66-32-1

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2714Aarhus United - Tvis Holstebro 18-26

EHF EUROKUPRUKOMET

Br. Susret Kraj
2704Madjarska - Spanjolska 32-29

EP KVALIFIKACIJERUKOMET

Br. Susret Kraj
7095Danska - Svicarska 31-26
7096Nizozemska - Turska 27-26
7097Sj. Makedonija - Finska 33-24
7098Austrija - Estonija 31-28
7099Crna Gora - Kosovo 32-25
7100Portugal - Izrael 31-22
7101Island - Litva 36-20

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2709Jda Dijon Handball - Toulon Saint Cyr 24-34
2712Merignac - Besancon 24-29

GERMANY DHB POKAL WOMEN 20 21RUKOMET

Br. Susret Kraj
10682Buxtehuder Sv - Borussia Dortmund 26-25
10683Rosengarten - Vfl Oldenburg 30-22

MAĐARSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2636Bekescsaba - Boglari Akademia Szise V-V
2637Erd Nk - Siofok Kc V-V
2640Szombathelyi Kka - Dunaferr 28-26
2702Vaci - Ftc 25-29

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7092Storhamar - Tertnes 26-24
7093Aker - Vag Handball 24-47

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7094Gjerpen - Nordstrand V-V

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2703Krasnodar - Astrakhan 21-28

BELGIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2611Noliko Maaseik - Volley Gent 0-11-13-1
2612Vbc Waremme - Euphony Asse Lennik 0-11-12-3
2613Vc Haasrode Leuven - Prefaxis Menen 0-11-13-1

CHALLENGE KUPODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2617Barkom Kazhany Lviv - Dinamo Bucharest 1-02-02-3

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7104Valepa - Hurrikaani Loimaa 0-11-13-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11236Pays D Aix Venelles Volley Ball - Racing Club V-VV-VV-V

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10818Casalmaggiore - Brescia 1-01-13-2
10819Trentino - Monza V-VV-VV-V
11270Bergamo - Conegliano 0-10-20-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7105Cheonan Skywalkers - Incheon Jumbos 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2614Dresdner - Stuttgart 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4676Mks Slepsk Suwalki - Jastrzebski Wegiel 0-11-11-3
4680Wks Czarni Radom - Cuprum Lubin Sa 0-11-13-1

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2622Molot - Legion 0-11-11-3
2629Alliance - Titans 1-01-11-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7331Cv Sayre Mayser Gc - Cv Haris 0-10-21-3
7332Cv Sant Cugat - Cv Emeve 1-02-03-0
7333Valeriano Alles Menorca Volei - Cv Kiele Socuellamos V-VV-VV-V
7334Cv Madrid Chamberi - Haro Rioja Voley 1-01-11-3

ŠVICARSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11279Ts Volley Duedingen - Franches Montagnes 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10820Haliliye Bld - Fenerbahce 0-10-21-3
10834Ziraat Ankara - Afyon Belediye Yuntas 1-01-13-1

RUGBY LEAGUE STATE OF ORIGIN 2020RAGBI

Br. Susret Kraj
4981Queensland - New South Wales 18-14

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
10836Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks 0-2
10837Chunichi Dragons - Yokohama Dena Baystars 5-4
10849Hanshin Tigers - Tokyo Yakult Swallows 3-2
10850Hiroshima Toyo Carp - Yomiuri Giants 5-1
10851Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 8-7
10852Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon Ham Fighters 10-3

JUZNA KOREJA KBOBASEBALL

Br. Susret Kraj
10856Doosan Bears - Lg Twins 4-0

NCAAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
10016(+1.5)Miami Of Ohio Redhawks - Ball State Cardinals 38-31
10048(+14.5)Northern Illinois Huskies - Buffalo Bulls 30-49
10049(-24.5)Toledo Rockets - Bowling Green Falcons 38-3
9962(+19.5)Akron Zips - Western Michigan Broncos 13-58
9963(-3.5)Kent State Golden Flashes - Eastern Michigan Eagles 27-23
9990(+2.5)Central Michigan Chippewas - Ohio Bobcats 30-27

VUELTA A ESPANA ETAPA 14 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11002A.Aranburu - J.Simon 0-1
11004A.Vlasov - E.Mas Nicolau 0-1
11011C.Champoussin - S.Luis Henao 0-1
11024D.Godon - A.Roux 0-1
11025E.Liepins - L.Manzin 0-1
11027J.Philipsen - M.Kanter 0-1
11028J.Aberasturi - E.Morin 0-1
11029M.Cort Nielsen - R.Stannard 1-0
11030P.Ackermann - S.Bennett 0-1
11031P.Roglic - F.Grosschartner 1-0
11032R.Carapaz - W.Poels 1-0

INTERNATIONAL TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
11185R.Novak - M.Tovkach 0-1
11186Y.Vorsulyak - P.Tsolik 0-1
11187D.Alekseenko - V.Vovk 0-1
11188M.Samaray - A.Scherinskiy 0-1
11189I.Solovyov - N.Zinov 0-1
11190I.Semeniuk - O.Kostiuk 1-0
11191I.Tymchyshyn - M.Oprysk 0-1
11192A.Chermensky - M.Varchenko 0-1
11193V.Batenko - S.Rutskiy 1-0
11194V.Petukhov - M.Uchen 1-0
11195R.Novak - A.Kuharchuk 1-0
11196P.Tsolik - R.Vakarash 1-0
11197I.Sukovatiy - A.Chermensky 0-1
11198M.Varchenko - V.Vovk 0-1
11199M.Samaray - V.Batenko 0-1
11200I.Solovyov - V.Petukhov 0-1
11201O.Kostiuk - M.Tovkach 1-0
11202I.Tymchyshyn - P.Tsolik 0-1
11203A.Molochko - A.Scherinskiy 1-0
11204D.Baystryuchenko - N.Zinov 0-1
11205R.Novak - O.Kostiuk 1-0
11206Y.Vorsulyak - M.Oprysk 1-0
11207V.Kovalenko - D.Lebed 1-0
11208M.Kolos - A.Chaplyanka 1-0
11209M.Samaray - A.Molochko 0-1
11210I.Solovyov - D.Baystryuchenko 0-1
11211I.Semeniuk - A.Kuharchuk 0-1
11212I.Tymchyshyn - Y.Vorsulyak 0-1
11213I.Kozyr - D.Lebed 1-0
11214V.Kovalenko - M.Kolos 0-1
11215A.Scherinskiy - S.Rutskiy 1-0
11216N.Zinov - M.Uchen 1-0
11217R.Novak - I.Semeniuk 1-0
11218M.Oprysk - R.Vakarash 1-0
11219M.Kolos - D.Lebed 1-0
11220A.Kuharchuk - M.Tovkach 1-0
11221I.Kozyr - M.Kolos 1-0
11222V.Kovalenko - A.Chaplyanka 1-0
11223I.Kozyr - V.Kovalenko 0-1
11224A.Tuzhylin - V.Lyevshyn 0-1
11225P.Chyzh - A.Guchok 0-1
11226V.Yefimov - A.Tuzhylin 0-1
11227I.Demchuk - P.Chyzh 1-0
11228Y.Pryshchepa - V.Lyevshyn 1-0
11229V.Bosak - A.Guchok 1-0
11230Y.Pryshchepa - A.Tuzhylin 0-1
11231V.Bosak - P.Chyzh 1-0
11232V.Yefimov - V.Lyevshyn 1-0
11233I.Demchuk - A.Guchok 1-0
11234Y.Pryshchepa - V.Yefimov 0-1
11235V.Bosak - I.Demchuk 1-0

SNOOKER CHAMPION OF CHAMPIONS 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4594M.Selby - L.Brecel 1-0
4595K.Wilson - S.Maguire 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AR Arizona The Pick 6/44 71426323840
arrow AU Austrija 6/45 61726283645
arrow BC British Colombia BC49 6/49 152730313742
arrow BE Belgija 6/45 489152035
arrow BL Belgija Keno 20/70 516202225283336373941424344465254586365
arrow CA Kanada 6/49 2913184046
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 324253039
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 4891931
arrow CL Colorado 6/40 202128323335
arrow DA Multi-Daily A 6/99 24547749396
arrow DB Multi-Daily B 6/99 114663668891
arrow DC Multi-Daily C 6/99 72329648598
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 413141617212225263135374548505157616268
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 25182021222328343739495456596063656869
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 111131931
arrow FK Finska Keno D 20/70 2671014202126323544485257636566676869
arrow FL Florida 6/53 579164752
arrow FQ Finska Keno V 20/70 19121314172628293035424548525458646568
arrow FR Francuska 5/49 910141629
arrow FT Finska Keno T 20/70 511131518212533353640424748525560626467
arrow GE Njemačka 6/49 2717324345
arrow GO Njemačka Keno 20/70 811131519212326272937384448525358616266
arrow GR Grčka 6/49 5717213049
arrow IN Indiana Hoosier 6/46 1346930
arrow IR Irska 6/47 42030313438
arrow LD Latvija Keno D 20/62 467811141920212233343648505154555761
arrow LE Latvija Keno E 20/62 112172023242628293137384048525354575960
arrow LM Latvija Keno M 20/62 18132021252830404143444546485253565760
arrow LU Louisiana 6/42 182228313538
arrow MA Massachusetts Megabucks D. 6/49 182226333537
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 56113639
arrow MI Michigan Classic 6/47 21624253742
arrow MS Missouri 6/44 11721374243
arrow NP New York Pick 10 20/80 23151618283742434551525459626366757680
arrow NY New York 6/59 73135424350
arrow OH Ohio Classic 6/49 32932384041
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 143237383944
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 27232738394146495054555862646771737478
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 27151719212429354143465051565963687378
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 89152024
arrow QU Quebec 6/49 101216232741
arrow SA Južnoafrička Republika 6/52 21417243451
arrow SB Španjolska Bono 6/49 11321364043
arrow SK Slovačka 5/35 420293034
arrow SL Slovenija 7/39 2192224283136
arrow SW Švicarska 6/42 71426273234
arrow TE Texas 6/54 82526395254
arrow TK Tennessee Cash 5/35 811263435
arrow TU Turska Sayisal 6/90 7839556172
arrow UK Ujedinjeno Kraljevstvo 6/59 102028323550
arrow UW SAD Powerball 5/69 2332334549
arrow VK Viking Lotto 6/48 4724263446
arrow WA Washington 6/49 52129363949
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 78192426
arrow WI Wisconsin Megabucks 6/49 458234043
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 1283136374043545963646566676970727779