Utorak 03.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8279Barys Astana - Dinamo Riga - - 1-03-0
8280Panathinaikos - Apollon Smyrnis - - 1-01-0
8281Austria Vienna - Hartberg - - - -
8283Lokomotiv Moscow - Atletico Madrid - - 1-11-1
8284Manchester City - Olympiakos Piraeus - - 1-03-0
8285Salzburg - Bayern Munich - - 1-22-6
8286S.Wawrinka - D.Evans - - 0-01-0
8287R.Gasquet - T.Fritz - - 0-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11459Gandzasar Kapan - Fc Ararat Armenia V-VV-VV-VV-V

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2104Brisbane Strikers - Redlands United Fc gosti240-11-2
2111Eastern Suburbs Fc - Gold Coast Knights Sc gosti590-02-5

AUSTRIJA OFB STIEGL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2032Austria Vienna - Hartberg V-VV-VV-VV-V
2033Allerheiligen - Amstetten V-VV-VV-VV-V
2034Floridsdorfer Ac - Austrija Klagenfurt V-VV-VV-VV-V

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2105Cuiaba - Botafogo - - 0-00-0
2112Internacional - Atletico Go domaći550-02-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2102Brasil De Pelotas - Sampaio Correa Ma - - 0-00-0

ČILE 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11470Deportes Copiapo - Cd Deportes Valdivia domaći790-01-0

CONCACAF LIGA PRVAKANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10398Tauro - Forge Fc gosti111-11-2
10408Cd Marathon - Antigua Gfc gosti51-11-1

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10680Brentford - Swansea domaći361-01-1
10681Huddersfield - Bristol City domaći431-01-2
10682Norwich - Millwall - - 0-00-0
10683Sheffield Wednesday - Bournemouth domaći710-01-0
10687Blackburn - Middlesbrough - - 0-00-0
10688Cardiff - Barnsley domaći42-03-0

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10888Shrewsbury - Burton Albion gosti590-01-1
10889Blackpool - Wigan domaći470-01-0
10890Bristol Rovers - Peterborough gosti420-10-2
10891Charlton - Fleetwood domaći42-23-2
10892Crewe - Gillingham gosti580-00-1
10893Lincoln City - Portsmouth gosti50-11-3
10894Oxford United - Rochdale domaći351-13-1
10895Plymouth - Swindon domaći63-24-2
10896Sunderland - Ipswich domaći81-12-1
10945Afc Wimbledon - Doncaster domaći181-12-2
10946Northampton - Milton Keynes Dons - - 0-00-0

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10947Oldham - Cheltenham gosti301-12-1
10957Morecambe - Exeter gosti332-12-2
10959Bolton - Mansfield gosti570-01-1
10960Bradford - Southend domaći53-03-0
10961Cambridge United - Salford gosti311-12-1
10962Carlisle - Newport County domaći151-03-2
10963Colchester - Stevenage domaći111-13-1
10964Forest Green - Leyton Orient domaći301-12-1
10965Grimsby - Barrow domaći600-01-0
10979Harrogate Town - Tranmere gosti790-00-1
10991Walsall - Crawley Town domaći740-01-0

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2541Bowers Pitsea Fc - Cray Wanderers VVV-VV-V
2542Enfield - Brightlingsea Regent gosti152-13-2
2543Folkestone Invicta - Afc Hornchurch domaći151-02-1
2545Horsham - Corinthian Casuals domaći112-02-1
2550Lewes - Carshalton Athletic VVV-VV-V
2553Margate - East Thurrock VVV-VV-V
2554Wingate Finchley - Cheshunt Fc gosti580-02-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2571Hemel Hampstead Town - Billericay Town gosti191-21-4

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2565Alfreton Town - Fylde gosti380-11-1
2566Farsley Celtic - Leamington domaći71-01-1
2567Kettering - Southport gosti330-10-1

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3030Alvechurch - Nuneaton gosti130-10-2
3032Bromsgrove Rovers - Barwell V-VV-VV-VV-V
3246Leiston - Kings Langley domaći790-01-0
3320Royston Town - St Ives Town V-VV-VV-VV-V
3332Lowestoft Town - Biggleswade Town V-VV-VV-VV-V
3333Peterborough Sports Fc - Needham Market Fc V-VV-VV-VV-V
3334Redditch - Hednesford V-VV-VV-VV-V
3340Rushall Olympic - Stourbridge V-VV-VV-VV-V
3342Tamworth - Stratford Town Fc V-VV-VV-VV-V

ENGLESKA SOUTHERN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3020Chesham United - Beaconsfield Town VVV-VV-V
3021Dorchester - Truro City V-VV-VV-VV-V
3040Yate Town - Taunton Town V-VV-VV-VV-V
3047Harrow Borough - Hayes Yeading United V-VV-VV-VV-V
3048Metropolitan Police - Hendon domaći490-01-0
3049Swindon Supermarine - Hartley Wintney - - - -

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11474Sheffield Wednesday U23 - Millwall U23 gosti770-00-1
11475Barnsley U23 - Swansea U23 domaći42-12-1

FINSKA KAKKONEN SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3053Ilves 2 - Klubi 04 gosti450-10-3

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3575Panathinaikos - Apollon Smyrnis domaći271-01-0

IZRAEL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11486Hapoel Jerusalem Fc - Hap Raanana gosti150-20-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11069Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds gosti30-11-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10409Deportes Tolima - Union La Calera domaći361-11-1
1583Bolivar - Audax Italiano domaći211-03-0
1703Liverpool Montevideo - Sport Huancayo gosti410-11-2

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7420Chippa United - Maritzburg United gosti101-13-1

KATAR KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12136Al Rayyan - Al Ahli Doha Sc domaći850-02-0
12137Al Kharaitiyat Sc - Umm Salal domaći600-01-2

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10427Shakhter Karagandy - Okzhetpes Kokshetau gosti410-12-1
12120Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent domaći362-03-1
12121Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda domaći530-03-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1738Alianza Petrolera - Boyaca Patriotas - - 0-00-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12125Al Nasr - Kazma - - 0-00-0
12126Al Tadhamon - Al Arabi Kw gosti300-11-1
12127Al Kuwait Sc - Al Salibikhaet gosti350-13-1

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11145Lokomotiv Moscow - Atletico Madrid gosti181-11-1
11146Shakhtar Donetsk - Borussia Monchengladbach gosti80-40-6
11147Atalanta - Liverpool gosti160-20-5
11148Manchester City - Olympiakos Piraeus domaći121-03-0
11159Midtjylland - Ajax gosti11-21-2
11160Porto - Marseille domaći42-03-0
11161Real Madrid - Inter domaći252-13-2
11162Salzburg - Bayern Munich domaći41-22-6

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10432Zacatepec - Cimarrones De Sonora Fc domaći401-02-0
10436Venados - Pumas De Tabasco gosti110-21-3
2023Cd Tapatio - Club Celaya domaći470-01-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2190Dordrecht - Jong Utrecht gosti560-00-3

NJEMAČKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3570Schweinfurt - Schalke domaći371-21-4

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11476Borussia Dortmund Amateurs - Preussen Munster domaći62-02-0

POLJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3671Widzew Lodz - Gks Belchatow VVV-VV-V

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5752Sleza Wroclaw - Gornik Leczna gosti640-00-2
5753Wisla Plock - Pogon Szczecin V-VV-VV-VV-V

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4142U Craiova 1948 Sa - Bacau - - 0-00-0

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12159Khimik Arsenal Tula - Sakhalin Sakhalinsk domaći331-03-1
12160Fc Khimki M - Fc Kvant Obninsk domaći421-01-0
12161Fc Strogino Moscow - Kaluga domaći301-13-1
12162Metallurg Lipetsk - Avangard Kursk domaći480-01-0
3702Fc Znamya Noginsk - Saturn domaći291-01-0
3708Zvezda Ryazan - Fc Metallurg Vidnoye domaći470-04-0

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12163Legion Dynamo - Fc Yessentuki domaći292-04-0

RUSIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4156Ska Khabarovsk - Rubin Kazan domaći750-01-0

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2036Al Fayha Fc - Al Jeel domaći680-01-0
2037Al Tai - Hajer Fc Al Hasa gosti550-00-2
2042Al Thoqbah Club - Ohud Medina gosti101-12-2

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4179Koper - Nk Tabor Sezana domaći81-02-1
4180Nd Gorica - Olimpija Ljubljana gosti160-10-2

ŠKOTSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4106Dumbarton - Clyde domaći131-01-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12401Aarau - Kriens gosti81-12-2
12402Chiasso - Neuchatel Xamax V-VV-VV-VV-V
12403Wil - Schaffhausen domaći550-01-1

TURSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12404Balikesirspor - Esenler Erokspor domaći71-02-2
12405Adanaspor - 68 Aksaray Belediyespor gosti171-12-1
12406Buyuksehir Belediye Erzurumspor - Karakopru Belediye Sk domaći84-06-2
12407Ankaragucu - Kocaelispor gosti510-01-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12408Fujairah Fc - Al Ain domaći121-01-1
12409Al Nasr Dubai - Ajman Club domaći560-03-0
12410Baniyas - Al Jazeera Uae gosti120-11-3

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12415Juventud Piedras - Albion Fc - - 0-00-0
12416Rampla Juniors - Villa Espanola - - 0-00-0
12418Villa Teresa - Rocha Fc - - 0-00-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2024Academia Puerto Cabello - Mineros De Guayana - - 0-00-0
2035Estudiantes De Merida - Deportivo Lara gosti100-10-1

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12419B. Binh Duong - Hoang Anh Gia Lai gosti150-23-2
12420Hong Linh Ha Tinh Fc - Ho Chi Minh City Fc gosti11-12-3
2047Clb Viettel - Than Quang Ninh domaći371-01-0

DANSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7874Copenhagen Basketball - Bk Amager 84-77

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8272Kk Parnu - Tallinna Kalev Tlu 98-92
8273Kk Rapla - Kalev 82-80

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7786Mornar - Ratiopharm Ulm 66-82
7787Bourg - Bahcesehir Koleji 79-77
7788Metropolitans 92 - Unicaja Malaga 90-80

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10726Rain Or Shine - Nlex Road Warriors 74-94
10727Blackwater Elite - Meralco Bolts 85-89
7791Northport Batang Pier - Tnt Katropa 87-112
7792Barangay Ginebra San Miguel - Alaska Aces 87-81

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9266Kk Gorica - Kk Skrljevo 111-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9268Goyang Orions - Wonju Dongbu Priory 73-61

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10576Tianjin Pioneers - Beijing Royal Fighters 80-87
10579Nanjing Monkey Kings - Shandong Heroes 96-114
14138Beijing Ducks - Guangdong Southern Tigers 107-111
14139Shenzhen Aviators - Zhejiang Guangsha Lions 80-87

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8277Dijon - Cez Nymburk 85-61
8278Keravnos - Tofas Bursa 74-84
9278Falco Kc Szombathely - Mks Start Lublin 84-75

MEKSIKO 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10611Aguacateros De Michoacan - Libertadores De Queretaro 116-112
10612Dorados De Chihuahua - Fuerza Regia 76-78
10613Mineros De Zacatecas - Lenadores De Durango 86-92
10614Soles De Mexicali - Astros De Jalisco 79-87

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3462Rosa Radom - Slask Wroclaw 67-87

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6825Sporting Cp - Imortal Bc 101-72
6826Fc Porto - Ovarense 95-55

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
14140Embutidos Pajariel Bembibre Pdm - Uni Girona Cb 46-77

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6860Nesibe Aydin - Botas Sk 69-68

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4280Barys Astana - Dinamo Riga 1-03-0
4284Sochi - Jokerit 0-04-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6417Zauralye Kurgan - Zvezda Moscow 0-13-1
6418Chelyabinsk - Hk Dynamo Mo 2-04-2
6419Hk Ryazan - Molot Perm 2-12-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
11466Ladja Togliatti U20 - Avto U20 0-01-3
11468Sarmaty Orenburg U20 - Tolpar U20 0-12-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3980Ev Zug Academy - Gck Lions - -
3993Hc Biasca - Ehc Winterthur 0-10-3
3997Thurgau - Sierre 3-06-1

ATP PARIZTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1284L.Djere - K.Anderson V-VV-VV-VV-V
1302M.Kecmanovic - J.Millman 12-66-46-22-0
1304P.Carreno Busta - J.Struff 13-87-66-22-0
13519A.Bedene - M.Raonic 5-123-62-60-2
13522A.Mannarino - D.Lajovic 13-97-66-32-0
13525G.Simon - T.Paul 12-156-33-61-2
13526L.Sonego - A.Bublik 12-56-16-42-0
13529R.Gasquet - T.Fritz 15-96-03-62-1
13530S.Wawrinka - D.Evans 13-96-37-62-0
13531T.Sandgren - P.Herbert 16-156-24-61-2
13533Y.Nishioka - P.Andujar 17-135-76-42-1
13544N.Gombos - D.Goffin 13-106-47-62-0
13545M.Berrettini - M.Giron 18-206-77-61-2
14147U.Humbert - S.Tsitsipas 20-197-66-72-1
14303M.Cilic - C.Moutet V-VV-VV-VV-V

ATP PARIZ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11342R.Klaasen B.Mclachlan - T.Fritz C.Ruud 13-227-61-61-2

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13549M.Bachinger - J.Lenz 17-134-67-62-1
7759B.Schnur - A.Popyrin 5-121-64-60-2
7760D.Brown - I.Ivashka 7-132-65-70-2
7762H.Laaksonen - J.Lenz V-VV-VV-VV-V
7764J.Rodionov - E.Gulbis 15-133-66-32-1
7765M.Marterer - M.Huesler 15-166-35-71-2
7767M.Torpegaard - R.Safiullin 12-166-44-61-2

CHALLENGER ECKENTAL PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113D.Brown A.Hoang - F.Fallert J.Haerteis 12-56-26-32-0
1114D.Sharan I.Zelenay - J.Cerretani Z.Kolar 25-225-76-32-1
1116E.Donskoy I.Ivashka - P.Raja R.Ramanathan 20-227-54-61-2

CHALLENGER PARMA 2TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1261M.Bortolotti L.Vanni - F.Baldi A.Pellegrino V-VV-VV-VV-V
1367C.Stebe - A.Pellegrino 15-143-66-42-1
13915L.Bocchi F.Ornago - L.Nardi G.Zeppieri 12-86-46-42-0
13917K.Coppejans - M.Gigante 17-135-76-32-1
14148M.Bourgue - H.Rune 13-77-66-12-0
1438F.Baldi - L.Musetti V-VV-VV-VV-V
1449F.Gaio - Q.Halys 17-197-66-71-2
1451J.Wolf - B.Kavcic V-V3-6V-VV-V
1460L.Nardi - G.Zeppieri 18-167-55-72-1
1474M.Bourgue - D.Dzumhur V-VV-VV-VV-V
1475R.Marcora - S.Napolitano 12-76-36-42-0
4266F.Cobolli E.Dalla Valle - M.Cressy M.Janvier 8-133-65-70-2

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
11484Vendsyssel - Team Esbjerg 15-34
11485Copenhagen Haandbold - Odense 24-29

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4213Cs Activ Prahova Ploiesti - Scm Craiova 17-24
4214Cs Dacia Mioveni 2012 - Oltchim Rm Valcea 22-39
4215Scm Gloria Buzau - Acs Crisul Chisineu Cris 41-23
4216Zalau - Cs Magura Cisnadie 24-39
4217Csm Slatina - Dunarea Braila 20-22
4218Rapid Bucharest - Csm Bucuresti 25-35
4219Cs Minaur Baia Mare - Cs Gloria 2018 Bistrita Nasaud 27-23
4220Danubius Galati - U Cluj 28-21

BRAZIL 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
5718America Volei - Volei Renata Campinas 0-11-11-3
5721Academia Do Volei Uberlandia - Ems Taubate Funvic 0-11-11-3

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7103Holte If - Gentofte Volley 1-02-03-1

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11425Saint Raphael Var Volley Ball - Volley Ball Nantes 0-11-12-3
11426Volley Club Marcq Baroeul - Vandoeuvre Nancy Volley Ball 0-10-21-3
11427Mo Mougins Vb - S F Paris Saint Cloud 1-02-03-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11449Daejeon Bluefangs - Kb Insurance Stars 1-02-02-3

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
11450Suwon Hyundai - Incheon Pink Spiders 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4656Warta Zawiercie - Kedzierzyn Kozle V-VV-VV-V
4675Trefl Gdansk - Politechnika Warszawska 1-01-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7330Cv Gran Canaria - Cajasol Juvasa Voley 1-02-03-0

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3908Sariyer Belediyesi - Aydin Buyuksehir Bld 0-11-11-3

TURSKA 1. LIGA PLAY OFF (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3902Eczacibasi Istanbul - Kuzeyboru Genclik 1-02-03-0
3905Ankara Karayollari - Turk Hava Yollari 1-01-11-3

JAPAN PROFESSIONAL BASEBALLBASEBALL

Br. Susret Kraj
14146Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-3

UEFA EP KVALIFIKACIJEFUTSAL

Br. Susret Kraj
6447Izrael - Cipar 3-2

VUELTA A ESPANA ETAPA 13 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
10715A.Edmondson - H.Tanfield 1-0
10716A.Vlasov - A.Valverde 1-0
10717D.Martin - H.Carthy 0-1
10718D.De La Cruz - M.Soler 1-0
10719E.Mas Nicolau - R.Carapaz 0-1
10721I.Garrison - B.Van Moer 0-1
10722J.Sutterlin - A.Roux 1-0
10723L.L.Sanchez Gil - I.Izagirre 0-1
10744N.Oliveira - J.Steimle 0-1
10745P.Roglic - R.Cavagna 1-0
10747T.Van Garderen - B.Dyball 0-1
10980W.Barta - B.Armiral 1-0
10999W.Poels - F.Grosschartner 1-0

KRIKET INDIJA IPLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4249Sunrisers Hyderabad - Mumbai Indians 1-0

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4429J.Worsley - R.Meikle 0-1
4430K.Ratajski - N.Derry 1-0
4431R.Meulenkamp - M.Kleermaker 0-1
4433S.Bunting - J.Worsley 1-0
4445R.Meikle - R.Meulenkamp 1-0
4446M.Kleermaker - K.Ratajski 0-1
4483N.Derry - S.Bunting 0-1
4484R.Meulenkamp - J.Worsley 0-1
4509K.Ratajski - R.Meikle 1-0
4513N.Derry - M.Kleermaker 0-1
4524S.Bunting - R.Meulenkamp 0-1
4526J.Worsley - K.Ratajski 0-1
4557R.Meikle - N.Derry 1-0
4560M.Kleermaker - S.Bunting 1-0
4561K.Ratajski - R.Meulenkamp 1-0
4562N.Derry - J.Worsley V-V
4563M.Kleermaker - R.Meikle 1-0
4568S.Bunting - K.Ratajski 0-1
4569R.Meulenkamp - N.Derry V-V
4573J.Worsley - M.Kleermaker 1-0
4576R.Meikle - S.Bunting 1-0

SNOOKER CHAMPION OF CHAMPIONS 2020OSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4592J.Trump - S.Bingham 1-0
4593S.Murphy - D.Gilbert 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 8131931394445
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 124678487
arrow BL Belgija Keno 20/70 1271418202532334243454749565760626568
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1331353639
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 3792025
arrow CO Connecticut 6/44 132028363940
arrow DA Multi-Daily A 6/99 264554668491
arrow DB Multi-Daily B 6/99 113947538496
arrow DC Multi-Daily C 6/99 152754798498
arrow EM Euro Millions 5/50 57182030
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 914151920262829303437414647545558636567
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 57141722232728323536394041455559606266
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1112192230
arrow FK Finska Keno D 20/70 1013151718192124253035383942505257666970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 37121415262735394041434555565862666869
arrow FT Finska Keno T 20/70 13678101415212225283641474960686970
arrow GO Njemačka Keno 20/70 56101417182223303344464853545556636465
arrow IT Italija 6/90 183945485364
arrow LD Latvija Keno D 20/62 1347891112181926283035434449535660
arrow LE Latvija Keno E 20/62 69101112192627293031333435364047505458
arrow LM Latvija Keno M 20/62 2381116202125283334384143455053565960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 819202431
arrow NP New York Pick 10 20/80 313192022262930343637434548565760676875
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 412141718263037383940414244525571727779
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 49151618283235384042434951586061686975
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2361726
arrow PO Poljska 6/49 3610253345
arrow SB Španjolska Bono 6/49 111317283341
arrow TS Turska Super 6/60 101112212549
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 731444555
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 812172329
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 26141518243538464857596263707174757680