Nedjelja 01.11.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12394Kilmarnock - Rangers - - 0-10-1
12395Real Betis - Elche - - 2-03-1
12396Spezia - Juventus - - 1-11-4
12397Spartak Moscow - Avangard Omsk - - 0-01-1
12398Freiburg - Bayer Leverkusen - - 1-22-4
12399Monaco - Bordeaux - - 3-04-0
12400Roma - Fiorentina - - 1-02-0
12401Tottenham - Brighton - - 1-02-1
12402Zadar - Split Co - - 0-00-1
12403Rotor Volgograd - Cska Moscow - - 0-10-1

AUSTRIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2045Admira Wacker - Wolfsberger Ac gosti120-31-3
2046Rapid Vienna - Altach domaći221-03-1
2050Sturm Graz - Lask gosti60-10-2

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3510Austria Lustenau - Dornbirn gosti40-10-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10672Fc Mauerwerk - Wiener Neustadt VVV-VV-V
2186Sv Leobendorf - Sv Stripfing VVV-VV-V

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11705Anderlecht - Royal Antwerp domaći760-01-0
11734Standard Liege - Oostende domaći870-01-0
11736Waasland - Gent gosti270-41-4

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Club Brugge U21 - Rwd Molenbeek 47 gosti520-00-2

BJELORUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3549Zvezda Bgu Minsk - Fc Slutsk gosti580-00-2

BJELORUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1883Fk Arsenal Dzerzhinsk - Lida gosti340-21-2

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10650Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka domaći381-01-0

BRAZIL 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2127Santos Fc Sp - Sao Paulo Fc Sp gosti170-10-2
2145Sc Internacional Rs - Se Kindermann Sc domaći520-01-1
2146Ferroviaria - Se Palmeiras Sp domaći371-01-0

BRAZIL PAULISTANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2150Comercial Sp - Ec Sao Bernardo Sp domaći131-11-3

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6217Flamengo - Sao Paulo Sp domaći61-21-4
6259Sport Recife - Atletico Pr domaći530-01-0
6261Santos - Bahia Ba domaći103-13-1
6262Goias - Vasco Da Gama gosti170-11-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2251Juventude - Guarani Sp domaći241-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1966Volta Redonda - Sao Jose gosti62-23-4
1984Ferroviaria - Treze gosti630-00-1
2020Boa - Londrina Pr - - 0-00-0
2021Criciuma - Tombense Fc Mg gosti590-00-1
2022Ypiranga Rs - Sao Bento domaći171-02-1
2023Botafogo Pb - Ec Jacuipense Ba gosti80-11-1
2024Vila Nova - Remo - - 0-00-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2035Bangu - Nacional Pr - - 0-00-0
2036Coruripe - Jacioba Ac Al gosti152-13-1
2037Abc - Potiguar domaći91-03-1
2042Ad Frei Paulistano Se - Itabaiana domaći31-11-2
2044Independente Pa - Bragantino Clube Do Para Pa domaći261-03-2
2047Palmas - Brasiliense gosti20-20-3
2103River Pi - Aa Altos gosti450-11-2
2104Villanova - Caldense gosti381-11-1
2111Salgueiro - Afogados Ingazeira Pe domaći122-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2157Cruzeiro U20 - Botafogo U20 gosti470-00-2
2160Goias Go U20 - Sao Paulo U20 domaći151-04-1
2164Gremio U20 - Chapecoense U20 domaći143-05-0
2165Santos U20 - Flamengo Rj U20 gosti411-11-4
2167Palmeiras U20 - Ceara U20 domaći52-03-1

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2051Cska Sofia - Fc Tsarsko Selo Sofia domaći900-01-0
2105Ludogorets - Levski Sofia domaći840-01-0

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2171Jantra - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa gosti130-21-3
2176Septemvri Simitli - Sportist Svoge gosti460-00-1

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1304Universidad Catolica - Deportes La Serena domaći41-03-0
15689Coquimbo Unido - Union Espanola gosti900-01-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13895Olympiakos Nicosia - Omonia Nicosia domaći790-01-0
13896Karmiotissa - Anorthosis Famagusta domaći620-01-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7880Odense - Horsens domaći111-01-0
7881Fc Copenhagen - Lyngby domaći422-04-2
7882Aalborg - Brondby If domaći321-12-1

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7876Hb Koge - Skive - - 0-00-0
7877Silkeborg - Vendsyssel Ff domaći151-04-1

DANSKA AMATERINOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13910Slagelse - Hik Hellerup gosti540-00-1
13911Thisted - Middelfart domaći341-02-0
13912Nykobing Fc - Naestved gosti220-13-2

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10659Orense Sc - Olmedo gosti530-02-1
10660Aucas - Emelec gosti70-11-1
10661Barcelona Sc - Ldu Quito domaći441-02-2

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8531Aston Villa - Southampton gosti200-33-4
8532Newcastle - Everton domaći560-02-1
8547Manchester Utd - Arsenal gosti690-00-1
8610Tottenham - Brighton domaći131-02-1

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2181Leeds U23 - Crystal Palace U23 domaći82-04-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2200Crewe U23 - Cardiff U23 domaći810-01-0

ESTONIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10996Flora Tallinn - Nomme Kalju - - 0-00-0

FARSKI OTOCI 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2207Hb Torshavn - Tb Tvoroyri domaći22-04-0
2214Nsi Runavik - Klaksvik domaći281-01-0
2215Vikingur Gota - B36 Torshavn domaći141-01-3
2244Eb Streymur - Skala domaći650-01-1

FINSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1438Mariehamn - Hjk Helsinki gosti100-30-5

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13936Tps - Honka gosti231-21-4

FINSKA KAKKONEN SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10998Jbk - Vifk - - 0-00-0
11003Kiisto - Jippo gosti430-10-3

FRANCUSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8402St Etienne - Montpellier gosti140-10-1
8404Angers Sco - Nice gosti120-20-3
8408Dijon - Lorient - - 0-00-0
8409Nimes Olympique - Metz gosti150-10-1
8410Reims - Strasbourg domaći222-12-1
8413Monaco - Bordeaux domaći283-04-0
8444Lille - Lyon domaći221-11-1

GRČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2275Aris - Asteras Tripolis domaći560-01-0
2310Panetolikos - Paok gosti180-11-3
2311Aek Athens - Ofi Crete gosti61-12-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2273Deportivo Achuapa - Deportivo Sanarate Fc domaći291-32-3

HONDURAS 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11034Cd Real Sociedad - Cd Vida gosti181-21-6
11035Olimpia Cd - Cd Motagua domaći191-02-1

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2180Sibenik - Rijeka domaći121-02-0
2252Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb gosti81-11-1

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13798Nk Croatia Zmijavci - Cibalia gosti570-01-1

IRSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10663St Patricks Athletic - Dundalk gosti230-11-1
10664Finn Harps - Shamrock Rovers gosti330-10-2

ITALIJA SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8724Udinese - Milan gosti180-11-2
8725Spezia - Juventus gosti141-11-4
8726Torino - Lazio gosti152-13-4
8727Napoli - Sassuolo gosti590-00-2
8733Roma - Fiorentina domaći121-02-0
8737Sampdoria - Genoa domaći231-11-1

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3320Frosinone - Cremonese domaći381-01-0
7291Reggina - Spal gosti310-10-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11061Roma U19 - Juventus U19 domaći74-14-2

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1509Scanzorosciate - Asd Calcio Brusaporto domaći640-01-0

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1510Ac Belluno 1905 - Chioggia domaći830-01-1

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2048Lentigione Calcio - Asd Sasso Marconi 1924 domaći11-03-0

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA ENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2052Asd Cannara - Us Pianese domaći312-02-0
2053Lornano Badesse - Trastevere gosti430-10-1
2054Sangiovannese - Siena V-VV-VV-VV-V

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA FNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2091Castelnuovo Vomano - Asd Montegiorgio Calcio domaći302-03-1
2092Us Tolentino - Pineto - - 0-00-0
2094Vastogirardi - Atletico Terme Fiuggi - - 0-00-0

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA GNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2099Savoia - Arzachena Costa Smeralda Calcio - - 0-00-0

ITALIJA ITALIJA SERIE D SKUPINA INOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2101A.S.D. Marina Di Ragusa - Acireale gosti21-11-2
2102Calcio Biancavilla 1990 - Cittanovese gosti140-12-1

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12872Carrarese - Alessandria gosti540-00-2
12873Juventus U23 - Lecco gosti81-11-1
12874Livorno - Pergolettese domaći431-03-2
12876Piacenza - Renate gosti141-33-3
12877Albinoleffe - Pistoiese domaći870-01-0
12878Como - Pro Patria VVV-VV-V
12995Pontedera - Grosseto - - 0-00-0
12996Pro Sesto - Novara domaći331-03-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13089Fermana - Carpi gosti640-00-1
13090Mantova - Imolese - - 0-00-0
13091Modena - Perugia gosti240-10-1
13092Sud Tirol - Sambenedettese - - 0-00-0
13096Virtus Verona - Matelica domaći311-01-0
13097Legnago Salus - Salo domaći231-11-1
13098Ravenna - Fano domaći770-01-0
13101Vis Pesaro - Gubbio domaći770-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13138Juve Stabia - Bisceglie domaći850-01-0
13140Ternana - Catanzaro domaći171-15-1
13141Casertana - Turris gosti91-22-4
13142Foggia - Bari domaći431-01-0
13143Monopoli - Virtus Francavilla domaći291-11-3
13146Potenza - Cavese gosti113-14-4

ITALIJA SERIE D SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1508Ac Gozzano - Usd Castellanzese 1921 domaći880-01-0

ITALIJA SERIE D SKUPINA HNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2100Francavilla - Usd Bitonto Calcio domaći451-02-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1488Bnei Yehuda - Ashdod domaći790-01-0

JAPAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12847Thespa Kusatsu - Tokushima Vortis domaći372-02-3

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA MTN8 KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7419Supersport United - Bloemfontein Celtic gosti150-11-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10674Shanghai Sipg - Jiangsu Suning domaći251-01-1

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2424La Equidad - Rionegro Aguilas - - 0-00-0
2457Cucuta Deportivo - Atletico Junior gosti171-11-4
2465Depotivo Pasto - Independiente Santa Fe domaći371-01-1
2469Independiente Medellin - Once Caldas gosti210-11-1

KOSOVO SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2278Kf Drenica Skenderaj - Fc Prishtina domaći600-01-0

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10652Cartagines - Ad Municipal Grecia domaći650-02-1
10653Adr Jicaral - Guadalupe Fc gosti351-13-1
10654Perez Zeledon - Limon domaći371-11-1

KOSTARIKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10679Municipal Garabito - Ad Guanacasteca gosti440-11-1
7824Ad Santa Rosa - Puntarenas gosti120-10-1

LATVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10665Bfc Daugavpils - Rigas Skola gosti151-21-2
10666Fk Jelgava - Ventspils gosti70-20-5
10667Riga Fc - Fs Metta Lu domaći41-05-1
10668Spartaks - Tukums 2000 domaći81-02-4
10669Fk Liepaja - Valmiera VVV-VV-V

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11083Sliema Wanderers - Balzan Youths domaći172-03-1
11084Valletta - Senglea Athletic domaći101-12-1

MALTA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11082San Gwann - Swieqi United Fc domaći640-01-0

MAĐARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3019Ujbuda - Paksi Se domaći72-32-3
3030Varda - Diosgyor domaći610-01-0

MAĐARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11041Bfc Siofok - Nyiregyhaza gosti50-21-2
11050Gyirmot - Soroksar domaći421-01-0
11051Szentlorinc - Csakvar domaći211-21-4
11052Ajkai Fc - Debreceni Eac domaći222-03-0
11053Kazincbaricika Bsc - Budaorsi gosti450-10-2
11054Szeged - Pecs gosti330-10-1
11055Szolnoki - Dorogi Fc gosti161-13-2
11056Szombathelyi Haladas - Bekescsaba domaći212-05-0
11057Vasas - Kaposvar domaći211-01-0
11059Debreceni - Gyor domaći302-03-0

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12827America Mexico - Tigres domaći421-03-1

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11085Cancun Fc - Tlaxcala Fc domaći710-02-0

MOLDAVIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2333Dacia Buiucani - Fc Sfintul Gheorghe gosti130-30-4
2340Petrocub Hincesti - Sheriff Tiraspol domaći620-01-0

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3980Cd Ocotal - Juventus Fc - - 0-00-0

NIZOZEMSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8150Heracles - Utrecht domaći22-04-1
8156Emmen - Feyenoord domaći52-22-3
8169Sparta Rotterdam - Heerenveen gosti70-31-4
8170Psv Eindhoven - Den Haag domaći161-04-0
8171Az Alkmaar - Rkc Waalwijk domaći51-03-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8136Volendam - Eindhoven domaći262-02-0

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12855Kristiansund - Bodo Glimt domaći51-22-3
12856Sandefjord - Brann domaći181-03-3
12857Stabaek - Viking domaći311-11-1
12858Mjondalen - Molde domaći381-01-3
12859Rosenborg - Start domaći670-01-0
12860Stromsgodset - Valerenga gosti150-10-2

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4391Hoenefoss Bk - Medkila domaći261-02-1
4483Asane Fotball Damer - Oevrevoll Hosle Il domaći201-01-0
4484Linderud Grei - Floya domaći830-01-0
4642Trondheims Orn - Avaldsnes domaći131-13-1
4897Valerenga - Kvinner domaći282-04-2

NORVEŠKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4107Strommen - Sogndal domaći451-01-1
4110Ham Kam - Asane domaći580-02-1
4134Jerv - Kfum Oslo gosti550-00-1
4135Kongsvinger - Raufoss gosti122-23-3
4153Lillestrom - Tromso domaći82-03-0
4155Oeygarden Fk - Ranheim - - 0-00-0
4226Stordals Blink - Grorud domaći81-32-3
4322Ullensakerkisa - Sandnes Ulf domaći183-03-0

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8507Freiburg - Bayer Leverkusen domaći31-22-4
8508Hertha Berlin - Wolfsburg domaći61-11-1

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2247Rb Leipzig - Sv Berghofen domaći103-14-1
225067 Weinberg - Ffv Erfurt domaći431-05-0
2253Fc Koln - Bayer 04 Leverkusen domaći620-01-0

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8833Greuther Furth - Hannover domaći222-04-1
8834Karlsruher - Darmstadt gosti92-13-4
8840Wurzburger Kickers - Bochum domaći72-22-3

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7916Wehen - Bayern Munich Am domaći92-22-4
7917Turkgucu Munchen - Ingolstadt gosti141-11-1

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11408Brandenburger Sud 05 - Charlottenburger Fc Hertha 06 gosti50-41-4
11409Greifswalder - Sv Tasmania Berlin VVV-VV-V
11410Sfc Stern 1900 - 1. Fc Lok Stendal domaći51-24-2
11411Fc Hertha 03 Z. - Rsv Eintracht 1949 VVV-VV-V

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV SUDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
114171. Fc Merseburg - Fsv Martinroda domaći720-01-0
11418Wacker Nordhausen - Einheit Rudolstadt VVV-VV-V

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11013Fc Teutonia Ottensen 1905 - Weiche Flensburg gosti150-21-2
11014Hansa Luneburg - Fc Phonix Lubeck VVV-VV-V
11015Holstein Kiel Amateurs - Hamburg Am gosti560-01-3
11016Hsc Hannover - Oberneuland gosti190-21-3

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA NORDOSTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11018Altglienicke - Cz Jena domaći104-15-2
11019Bsg Chemie Leipzig - Chemnitzer domaći550-02-0
11020Energie Cottbus - Fsv 63 Luckenwalde gosti660-01-1
11021Germania Halberstadt - Babelsberg gosti220-12-2
11022Meuselwitz - Bfc Dynamo domaći81-11-1
11023Optik Rathenow - Bischofswerdaer Fv 1908 domaći241-02-0

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3349Freiburg Am - Bayern Alzenau - - - A
3772Sonnenhof Grossaspach - Eintracht Stadtallendorf domaći143-03-2

PALESTINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11101Tubas - Ahli Al Khalil gosti70-10-1

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3997River Plate Asuncion - Club Guarani Asuncion domaći221-01-0
3999Olimpia - Sportivo San Lorenzo domaći101-03-1

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2702Portimonense - Santa Clara gosti370-11-2
2703Gil Vicente - Vitoria Guimaraes gosti230-11-2
3032Sporting Lisbon - Tondela domaći451-04-0

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14037Leixoes - Benfica B domaći121-23-2
14038Casa Pia - Penafiel gosti51-33-3
14039Ac Viseu - Feirense gosti250-10-1
14040Fc Arouca - Vizela gosti460-02-1
14041Cd Mafra - Varzim gosti151-13-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3415Csm Studentesc Iasi - Viitorul Constanta gosti200-1V-V
3416Cfr Cluj - Gaz Metan Medias gosti270-11-2

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4136Farul Constanta - Dacia Mioveni domaći211-01-1

RUSIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3711Fc Ufa - Ural Ekaterinburg gosti270-21-2
3731Khimki - Zenit St Petersburg gosti180-10-2
3739Rotor Volgograd - Cska Moscow gosti410-10-1
3741Tambov - Dynamo Moscow gosti80-11-2

RUSIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7299Krasnodar 2 - Fc Alania Vladikavkaz gosti420-10-4
7312Yenisey - Nizhny Novgorod gosti10-10-1
7313Fk Akron Tolyatti - Tekstilshchik domaći42-03-1
7324Fk Veles Moscow - Dynamo Bryansk gosti311-12-1
7325Orenburg - Chertanovo Moscow domaći71-13-1
7326Shinnik Yaroslavl - Volgar domaći31-12-1
7327Chayka Peschanokopskoye - Tom Tomsk domaći41-01-1
7349Fakel Worenesch - Spartak 2 Moscow gosti50-11-1
7350Torpedo Moscow - Kryliya Sovetov domaći530-03-1
7351Baltika Kaliningrad - Neftekhimik Nizhnekamsk gosti210-10-1

RUSIJA 3. LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2402Luki Energiya V.Luki - Fc Kazanka Moscow gosti300-12-3
2403Zenit St Petersburg Ii - Dynamo 2 Moscow domaći123-13-1
2405Znamya Truda - Fc Tver domaći610-03-0
2490Zvezda St Petersburg - Leningradets gosti610-01-1
2502Fc Smolensk - Fc Murom domaći281-02-1
2536Fc Olimp Dolgoprudny - Fk Kolomna domaći470-02-1

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4446Columbus Crew - Philadelphia Union domaći371-02-1
4447Atlanta United Fc - Fc Cincinnati domaći82-02-0
4454New York City Fc - New York Red Bull domaći122-25-2
4455Montreal Impact - Orlando City Sc gosti390-10-1
4457New England Revolution - Washington Dc United gosti221-24-3
4458Sporting Kansas City - Minnesota United V-VV-VV-VV-V
4459Toronto Fc - Inter Miami Cf gosti420-12-1
4460Colorado Rapids - Seattle Sounders domaći112-13-1
4461Portland Timbers - Vancouver Whitecaps domaći610-01-0
4463Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake domaći181-02-1
4467San Jose Earthquakes - Los Angeles Fc V-VV-VV-VV-V

SINGAPUR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11124Home United - Young Lions domaći460-05-0
11125Tanjong Pagar United - Houngang United - - 0-00-0

SLOVAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3754Slovan Bratislava - Nitra gosti620-00-1
3774As Trencin - Ruzomberok domaći201-03-1

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14064Fk Radnik Surdulica - Crvena Zvezda gosti160-21-4
14065Javor Ivanjica - Radniki Nis domaći900-01-0
14066Mladost Lucani - Proleter Novi Sad - - 0-00-0
14067Napredak - Spartak Subotica domaći311-01-1

SRBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11108Fk Buducnost Dobanovci - Fk Imt Novi Beograd gosti151-12-1
11122Fk Zeleznicar Pancevo - Fk Radnicki Sremska Mitrovica gosti850-00-1
11123Gfk Jagodina - Fk Graficar Beograd - - 0-00-0

ŠKOTSKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8979Kilmarnock - Rangers gosti190-10-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8519Real Betis - Elche domaći72-03-1
8520Celta Vigo - Real Sociedad gosti240-21-4
8521Granada Cf - Levante domaći81-11-1
8522Valencia - Getafe domaći221-02-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9266Rayo Vallecano - Udg Tenerife gosti162-22-3
9268Sevilla Fc - Sporting De Huelva domaći231-04-0

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11524Leganes - Mirandes domaći490-01-0
11525Real Zaragoza - Mallorca - - 0-00-0
11526Fuenlabrada - Tenerife domaći381-01-1
11527Ponferradina - Sabadell gosti70-10-3
11528Lugo - Rayo Vallecano domaći71-01-0
11529Almeria - Girona - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7873Pontevedra - Celta Vigo B domaći401-02-1
7906Getafe B - Navalcarnero gosti900-00-1
8106Portugalete - Athletic Bilbao B domaći72-22-3
8107Algeciras - Cd Marino gosti121-12-1
8108Atletico Baleares - Atletico Madrid B gosti230-11-1
8112Cd Ebro - Sd Ejea domaći241-01-1
8113Cd Lealtad De Villaviciosa - Cultural Leonesa domaći670-01-0
8120Cf Cadiz B - Rb Linense domaći101-11-2
8121Cf Rayo Majadahonda - Real Madrid Castilla V-VV-VV-VV-V
8398Don Benito - Cp Villarrobledo domaći321-01-0
8450Fc Coruxo - Compostela - - 0-00-0
8501Gimnastic - Olot domaći650-02-0
8513Las Rozas Cf - Ud Poblense domaći371-01-1
8526Melilla - Villanovense domaći61-01-0
8662Rec De Huelva - Las Palmas B domaći171-02-0
8664Scr Pena Deportiva - Levante B - - 0-00-0
8665Ss Reyes - Internacional De Madrid Boadilla domaći251-02-1
8666Ud Cornella - Fc Andorra gosti11-12-2
8682Ud Socuellamos Cf - Talavera domaći181-01-2
8768Ud Tamaraceite - Marbella gosti360-13-1
8769Valencia B - Hercules - - 0-00-0
8825Unionistas De Salamanca Cf - Deportivo La Coruna gosti10-10-1
8841Arenas Club De Getxo - Sd Leioa V-VV-VV-VV-V
8843Badalona - Lleida gosti510-00-2
8845Cd El Ejido 2012 - Yeclano Deportivo domaći480-02-0
8846Club Haro Deportivo - Osasuna B gosti10-10-1
8847Cordoba - Ucam Murcia - - 0-00-0
8848Guijuelo - Salamanca Cf Uds domaći281-02-0
8849Izarra - Sd Logrones domaći331-01-1
8850Llagostera - Hospitalet V-VV-VV-VV-V
8853Racing Ferrol - Zamora domaći431-02-2
8854Real Murcia - Sevilla Atletico domaći261-11-1
8855Sd Tarazona - Tudelano - - 0-00-0
8857Atletico Sanluqueno - San Fernando gosti130-11-3
8898Cf La Nucia - Villarreal B domaći181-01-2
8903Barcelona B - Prat - - 0-00-0
9178Racing Santander - Deportivo Alaves B domaći91-03-0
9191Real Betis B - Lorca Deportiva - - 0-00-0
9193Real Sociedad B - Cd Laredo domaći181-03-0

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3910Elfsborg - Norrkoping gosti111-12-1
3911Mjallby - Ostersunds domaći53-03-0
3912Sirius - Kalmar domaći172-12-2
3913Falkenberg - Djurgarden domaći61-13-2
3914Gotenborg - Orebro gosti20-10-1
3915Hammarby - Bk Hacken gosti170-11-1

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2545Vaxjo Dff - Kopparbergs Goteborg gosti40-20-3
3917Eskilstuna United Dff - Djurgardens If domaći371-03-2
3921Kristianstads Dff - Vittsjo domaći22-04-0
3922Linkopings - Pitea domaći640-01-2

ŠVEDSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12867Ljungskile - Umea - - 0-00-0
12868Vasteras - Trelleborgs Ff domaći112-13-1

ŠVEDSKA 3. LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4200Karlstad Bk - Tegs domaći111-04-0
4214Brommapojkarna - Taby Fk gosti101-11-2
4217Frej - Lulea domaći151-01-1
4218Ifk Haninge - Sandvikens gosti300-12-2
4221Sylvia - Nykoping domaći202-05-0

ŠVEDSKA 4. LIGA PLAY OFFNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Bodens - Skiljebo domaći261-03-0
2554Dalstorps If - Oddevold gosti420-13-3

ŠVICARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7308Lugano - Young Boys VVV-VV-V
7309St Gallen - Basel gosti61-21-3

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9292Nakhon Ratchasima - Pt Prachuap domaći261-01-2
9293Samut Prakan City - Sukhothai domaći421-03-2
9294Chonburi - Ratchaburi domaći282-03-2

TAJLAND 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2565Chiangmai Fc - Khon Kaen Fc domaći281-01-1
2566Lampang Fc - Nongbua Pitchaya Fc gosti180-30-3
2567Khon Kaen United Fc - Chiangmai United gosti450-14-1
2571Samut Sakhon Fc - Udon Thani Fc gosti111-22-5

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7317Caykur Rizespor - Kayserispor domaći331-01-0
7318Konyaspor - Basaksehir gosti450-11-2
7319Besiktas - Yeni Malatyaspor domaći550-01-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14077Kecioerengucu - Istanbulspor domaći371-01-1
14078Eskisehirspor - Akhisar Bld Spor gosti290-10-1
14079Adana Demirspor - Samsunspor gosti500-01-1

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8477Fc Minaj - Fc Rukh Lviv - - 0-00-0
8478Fk Lviv - Vorskla Poltava domaći271-01-0
8482Fc Ingulets - Zorya Lugansk domaći640-01-1

URUGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9296Defensor Sporting - Penarol domaći72-02-1

UZBEKISTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2578Surkhon Termez - Andijon domaći780-01-0

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11127Dep. La Guaira - Academia Puerto Cabello domaći341-03-0

ABA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10655Cibona Zagreb - Primorska 91-50
10657Cedevita Olimpija - Buducnost Podgorica V-V
10658Zadar - Split Co 66-72

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2025Swans Gmunden - Oberwart Gunners 87-73

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7769Aek Larnaca - Apop Paphos 94-53
7771Bc Apollon Limassol - Proteas Eka Ael 86-68

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7362Lahti Basketball - Ura Basket 85-84

GRČKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10399Aris - Iraklis V-V

ITALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5207Pesaro - Cremona 76-76 / 95-83
5208Venezia - Virtus Bologna 68-83
5209Milano - Trento 82-75
5210Reggio Emilia - Treviso V-V
5211Sassari - Varese 104-82
5212Brindisi - Bologna 100-74

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2112Schio - Virtus Pallacanestro Bologna 73-73 / 85-78
2116Use Rosa Empoli - Lucca 83-79

IZRAEL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13347Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 95-85

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7914Pieno Zvaigzdes - Prienai 104-89

NORVEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
7915Ammerud Basket - Fyllingen Bk 91-103
8122Baerums Defenders - Tromso Storm 93-87

NJEMAČKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13343Rostock Seawolves - Nuremberg Falcons Bc 90-79
13344Panthers Schwenningen - Artland Dragons 66-69
13345Giants Leverkusen - Usc Heidelberg 93-81

NJEMAČKA KUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13346Telekom Baskets Bonn - Phantoms Braunschweig 91-79

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
13348Dynamo Kursk - Spartak Moscow Region 96-48

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4984Morabanc Andorra - Tecnyconta Zaragoza V-V
4989Unicaja Malaga - Rio Natura Monbus 82-76
4991Divina Seguros Joventut - Estudiantes 97-70
4992Cb Miraflores - Montakit Fuenlabrada 78-99
4995Valencia Basket - Real Madrid 78-86
5056Barcelona - Iberostar Tenerife 81-74
5060Herbalife Gran Canaria - Baskonia 71-75

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2147Estudiantes - Gipuzkoa Idk 64-58
2149Araski Aes - Basket Zaragoza 2002 26-31

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2151Blancos De Rueda Valladolid - Cd Maristas Palencia 73-66
2152Caprabo Lleida - Cb Granada 83-79
2153Basquet Girona - Ab Castello 72-74

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2155Sam Basket Massagno - Lions De Geneve V-V

TURSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5310Fethiye Belediye - Besiktas Istanbul 87-83
5413Gaziantep Basketbol - Ogm Ormanspor 76-87
5414Turk Telekom - Pinar Karsiyaka 81-61
5419Anadolu Efes Istanbul - Buyukcekmece Basketbol 98-79

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
2169Cukurova Basketbol - Izmit Belediyespor 72-67

VTB LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2031Lokomotiv Kuban - Uniks Kazan 93-81
2032Cska Moscow - Enisey Krasnoyarsk 109-60
2033Zenit Saint Petersburg - Bc Astana 85-52
2034Zielona Gora - Minsk 2006 89-75

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7380Aalborg - Roedovre 0-13-3
7381Rungsted - Esbjerg 0-11-1
7382Sonderjyske - Frederikshavn 1-04-0

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7385Mac Ujbuda - Fehervari Titanok 1-03-3
7386Debreceni Egyetem Ac - Ujpest Budapest 3-08-1

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6072Manglerud Star - Stjernen 0-23-3

NORVEŠKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
16550Haugesund - Nidaros Hockey 1-05-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7352Salavat Ufa - Red Star Kunlun 1-12-2
7353Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 1-17-2
7354M Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 2-04-1
7355Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 0-04-1
7356Neftekhimik - Sibir Novosibirsk 0-01-3
7358Sochi - Vityaz Podolsk 1-23-3
7359Spartak Moscow - Avangard Omsk 0-01-1
7360Torpedo Nn - Amur Khabarovsk 2-13-3
7361Dynamo Moscow - Cska Moscow 1-04-3

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13352Gornyak Uchaly - Sokol Krasnoyarsk 1-23-2

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13349Krasnaya Armiya U20 - Sahalinskie Akuly U20 0-02-1
13350Mytishchinskie Atlanty U20 - Taifun U20 4-09-2
13351Spartak Moscow U20 - Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 2-09-1

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13353Dvtk Jegesmedvek - Dukla Michalovce 1-02-2
4981Nove Zamky - Slovan Bratislava 0-00-3
5063Detva - Kosice 0-03-2
5429Poprad - Liptovsky Mikulas 3-06-1

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5761Bofors - Modo 1-13-3
5762Sodertalje - Bjorkloven 1-04-1
5765Vasby - Vasteras 1-02-2
5766Hc Vita Hasten - Mora 0-22-2
5768Timra - Almtuna Is 2-04-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7383Lausanne - Fr. Gotteron 1-06-1
7384Zsc Lions - Scl Tigers V-VV-V

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13383Ehc Winterthur - Kloten 0-30-9
13384Hc Biasca - Ev Zug Academy 0-11-1
13385Thurgau - Gck Lions 1-02-2
13386Chaux De Fonds - Ajoie V-VV-V

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12392L.Sonego - A.Rublev 8-124-64-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13889L.Kubot M.Melo - J.Murray N.Skupski 14-117-67-52-0

ATP NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12391A.Mannarino - J.Millman 6-135-71-60-2

ATP NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12035S.Gille J.Vliegen - M.Purcell L.Saville 13-87-56-32-0

ATP PARISTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113M.Cecchinato - F.Coria 13-87-66-22-0
1114S.Travaglia - G.Mager 13-76-27-52-0
13515L.Djere - M.Giron 12-146-76-70-2
13516N.Gombos - R.Albot 17-157-54-62-1
13517F.Delbonis - Y.Hanfmann V-V6-1V-VV-V
13518M.Fucsovics - V.Pospisil 17-144-67-62-1
13890A.Davidovich Fokina - S.Caruso 13-116-41-62-1

CHALLENGER ECKENTALTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1116G.Blancaneaux - T.Schonenberg 13-96-37-62-0
1129M.Bachinger - M.Moeller 12-171-66-41-2
1137L.Klein - J.Haerteis 5-121-64-60-2
1198B.Sanchez Martinez - D.Ajdukovic 4-123-61-60-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1261S.Ofner - T.Daniel 3-121-62-60-2

CHALLENGER MARBELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
12393J.Munar - P.Martinez 8-136-72-60-2

CHALLENGER PARMATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1284L.Vanni - A.Arnaboldi 13-106-47-62-0
1302S.Napolitano - H.Rune 15-113-66-42-1
1310T.Lamasine - M.Gigante 13-97-66-32-0

ITF BUGARSKA 04A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1490E.Andreeva - S.Milatova 13-81-66-02-1

ITF EGIPAT F28TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1351F.Corwin - D.Poljak 17-144-66-22-1

ITF LOUSADA 13A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1492A.Hartono - S.Bandecchi 14-156-76-21-2

ITF MEN ITF GREECE F9 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367E.Furness - M.Pecotic 13-126-31-62-1

ITF MEN ITF TUNISIA F35 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1451T.Tirante - S.Mansouri 15-176-43-61-2

ITF PLATJA DARO 18A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1497A.Carreras - S.Scilipoti 8-124-64-60-2

ITF TAVIRA F12TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1449N.Borges - K.Zuk 7-124-63-60-2

ITF TYLER 42A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1459A.Li - M.Kostyuk 14-147-51-62-1

ITF WOMEN ITF EGYPT 21A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1460R.Bhosale - A.Siskova 13-86-37-52-0

ITF WOMEN ITF GREECE 09A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1474A.Cadantu - A.Rosca 16-124-66-32-1

ITF WOMEN ITF TUNISIA 36A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1475M.Carle - W.Falkowska 12-76-46-32-0

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13500Tvis Holstebro - Silkeborg 21-27

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2357Hbc St Amand Les Eaux Porte Du Hainaut - Toulon Saint Cyr 26-27

HRVATSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7396Mrk Sesvete - Dubrava 39-29

NORVEŠKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9382Runar - Stavanger 26-20
9385Fyllingen - Halden Topphandball 29-27
9386Oif Arendal - Kolstad Handball 32-23
9393Haslum Hk - Sandejford 32-26
9402Drammen - Elverum 22-33

NORVEŠKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7421Fredrikstad - Sola 25-26
7422Tertnes - Molde Hk 22-24
7423Byasen Elite - Raelingen Hk V-V
7424Flint - Storhamar 15-29
7425Oppsal If - Aker 23-24

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13085Sk Falk - Follo 26-25
13086Hk Herulf - Kristiansand 14-32
13087Sandnes Hk - Vikhammer 42-28
13103Viking Tif - Charlottenlund Sk 36-29

NORVEŠKA 2. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
9644Grane Arendal - Volda 24-26
9645Reistad - Aalgaard 23-27
9646Charlottenlund Sk - Fjellhamar 39-22

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7700Rhein Neckar Lowen - Balingen Weilstetten 36-27
7701Coburg - Magdeburg 26-28
7702Fuchse Berlin - Wetzlar 35-28
7703Kiel - Minden 41-26
7704Melsungen - Nordhorn Lingen 33-28

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13072Ketsch - Hsg Bensheim Auerbach 26-29
13073Vfl Oldenburg - Neckarsulmer Sport Union 22-27

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13002Dessau Rosslauer - Grosswallstadt 29-28
13003Hc Elbflorenz 2006 - Bad Schwartau 24-25

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2358Cs Magura Cisnadie - Danubius Galati 27-19
2359Oltchim Rm Valcea - Cs Minaur Baia Mare 31-32
2360Cs Gloria 2018 Bistrita Nasaud - Csm Slatina 21-26
2361U Cluj - Cs Activ Prahova Ploiesti 19-24
2362Acs Crisul Chisineu Cris - Cs Dacia Mioveni 2012 27-30
2363Csm Bucuresti - Zalau 28-21
2364Dunarea Braila - Rapid Bucharest 22-21
2367Scm Craiova - Scm Gloria Buzau 24-25

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13130Granollers - Bm Huesca 26-29

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
7416Skara Hf - Boden Handball If 22-16
7417Lugi - Skovde Hf 27-26

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6853Vinslovs Hk - Hif Karlskrona 17-25
6860Alstermo If - Torslanda Hk V-V
6870Anderstorps Sk - Lindesberg 34-30

AUSTRIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13508Sokol - Vbc Weiz 0-11-13-1

AUSTRIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2197Post Schwechat - Linz 1-02-03-2

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13510Nurmon Jymy - Oriveden Orivesi 0-10-21-3
2260Lp Vampula - Puijo Wolley 1-02-03-0
2268Polkky Kuusamo - Hameenlinna 0-10-20-3

GRČKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10090Aons Milonas - Foinikas Syros 0-10-20-3
10091Paok - Ofi V-VV-VV-V

ITALIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14050Vibo Valentia - Vero Volley 1-01-13-1
14052Gas Sales Piacenza - Padova 0-11-13-1
14053Latina - Trentino 0-10-21-3
14054Ravenna - Verona V-VV-VV-V

ITALIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9406Brescia - Bergamo 0-11-13-1
9407Trentino - Novara V-VV-VV-V

ITALIJA 2. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10644Olimpia Bergamo - Ortona V-VV-VV-V
10645Cantu - Kemas Lamipel Santa Croce V-VV-VV-V
10646Siena - Rinascita Lagonegro 1-01-13-1

ITALIJA 2. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7751Battistelli S.G. Marignano - Cmc Olimpia Ravenna 1-02-02-3
7752Soverato - Cutrofiano Volley 1-02-03-0
7753Vc Martignacco - Cda Talmassons 1-02-03-0
7757Volley Vallefoglia - Helvia Recina Macerata 1-01-11-3

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2274Munster - Stuttgart 0-10-21-3
2276Nawaro Straubing - Dresdner 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6453Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel 1-01-11-3
6473Banimex Bedzin - Cuprum Lubin Sa 1-02-03-1

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9618Mks Kalisz - Impel Gwardia Wroclaw 0-11-11-3

RUSIJA 1.LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2332Pfeffingen - Neuchatel 1-02-03-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2313Cv Melilla - Ibiza 0-11-12-3

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2277Cv Gran Canaria - Ad Algar Surmenor 1-02-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
2315Volley Schonenwerd - Lausanne V-VV-VV-V

TURSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13511Arhavi Bld - Tfl Altekma 0-10-20-3
13512Haliliye Bld - Inegol Belediyespor 1-01-13-1

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
3342Wakefield Wildcats - Leeds Rhinos 18-20

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4740Pau - La Rochelle 24-35
4758Stade Francais - Toulouse 48-14

UNION PRO 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4846Dragons - Munster 16-28
4849Connacht - Benneton Treviso V-V
5204Scarlets - Edinburgh 3-6

CFL GREY KUP 2020AMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7801(-5.5)Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers 24-28
7802(-4.5)Buffalo Bills - New England Patriots 24-21
7803(+5.5)Cincinnati Bengals - Tennessee Titans 31-20
7806(-3.5)Cleveland Browns - Las Vegas Raiders 6-16
7807(+3.5)Detroit Lions - Indianapolis Colts 21-41
7813(-6.5)Green Bay Packers - Minnesota Vikings 22-28
7815(-20.5)Kansas City Chiefs - New York Jets 35-9
7816(+3.5)Miami Dolphins - Los Angeles Rams 28-17
7817(+2.5)Denver Broncos - Los Angeles Chargers 31-30
7818(+2.5)Chicago Bears - New Orleans Saints 23-26
7819(-3.5)Seattle Seahawks - San Francisco 49ers 37-27
7820(-7.5)Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys 23-9

VN EMILIA ROMAGNA DUEFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9838R.Grosjean - K.Magnussen 1-0
9839L.Hamilton - V.Bottas 1-0
9840D.Kvyat - P.Gasly 1-0
9841C.Leclerc - S.Vettel 1-0
9842E.Ocon - D.Ricciardo 0-1
9843S.Perez - L.Stroll 1-0
9844K.Raikkonen - A.Giovinazzi 1-0
9845G.Russell - N.Latifi 0-1
9846C.Sainz - L.Norris 1-0
9847M.Verstappen - A.Albon 0-1

VN EMILIA ROMAGNA KLASIFICIRANFORMULA 1

Br. Susret Rezultat
9072A.Albon - A.Albon 1-0
9073V.Bottas - V.Bottas 1-0
9074P.Gasly - P.Gasly 0-1
9077A.Giovinazzi - A.Giovinazzi 1-0
9078R.Grosjean - R.Grosjean 1-0
9082L.Hamilton - L.Hamilton 1-0
9083D.Kvyat - D.Kvyat 1-0
9084N.Latifi - N.Latifi 1-0
9085C.Leclerc - C.Leclerc 1-0
9086K.Magnussen - K.Magnussen 0-1
9237L.Norris - L.Norris 1-0
9247E.Ocon - E.Ocon 0-1
9248S.Perez - S.Perez 1-0
9256K.Raikkonen - K.Raikkonen 1-0
9257D.Ricciardo - D.Ricciardo 1-0
9258G.Russell - G.Russell 0-1
9259C.Sainz - C.Sainz 1-0
9260L.Stroll - L.Stroll 1-0
9261M.Verstappen - M.Verstappen 0-1
9262S.Vettel - S.Vettel 1-0

VUELTA A ESPANA ETAPA 12 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
13746A.Valverde - M.Nieve 0-1
13747A.Vlasov - W.Poels 1-0
13748D.De La Cruz - G.Bennett 0-1
13749D.Gaudu - G.Martin 0-1
13750E.Mas Nicolau - S.Kuss 1-0
13751G.Mader - C.Champoussin 0-1
13752G.Izagirre - M.Cattaneo 0-1
13761H.Carthy - D.Martin 1-0
13762L.Angel Mate - J.Herrada 1-0
13763M.Soler - F.Grosschartner 0-1
13764P.Roglic - R.Carapaz 0-1

INTERNATIONAL TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
3745A.Myrza - E.Omicinskiy 0-1
3746V.Nechyporuk - V.Yunchyk 0-1
3747E.Pismenniy - D.Shcherbak 1-0
3750O.Yarovoi - V.Volokhov 1-0
3755Y.Miniailo - V.Tuchkevych 1-0
3773V.Verbyany - V.Didukh 1-0
3850A.Shkurupii - S.Tsybulin 0-1
3852N.Trofimov - E.Pismenniy 0-1
3865A.Borysov - O.Yarovoi 1-0
3916E.Masko - S.Tsybulin 0-1
3986V.Yefimov - A.Limonov 1-0
3987D.Shcherbak - A.Shkurupii 1-0
3990V.Volokhov - I.Kuznetsov 1-0
3991Y.Pryshchepa - Y.Zhmudenko 1-0
3993V.Lyevshyn - A.Limonov 1-0
3995V.Nechyporuk - V.Kushnyr 1-0
4001E.Pismenniy - S.Tsybulin 1-0
4002E.Omicinskiy - Y.Miniailo 1-0
4003V.Yunchyk - V.Verbyany 0-1
4004N.Trofimov - E.Masko 0-1
4006A.Borysov - M.Zhuravliov 0-1
4007V.Yefimov - Y.Pryshchepa 1-0
4008V.Lyevshyn - Y.Zhmudenko 1-0
4105Y.Pryshchepa - A.Limonov 0-1
4106V.Lyevshyn - Y.Pryshchepa 0-1
4126V.Yefimov - Y.Zhmudenko 0-1
4131V.Lyevshyn - V.Yefimov 0-1
4154Y.Zhmudenko - A.Limonov 0-1

KRIKET INDIJA IPLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4242Chennai Super Kings - Kings Xi Punjab 1-0
4246Kolkata Knight Riders - Rajasthan Royals 1-0

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
4195J.Wadee - D.Peterson 1-0
4234P.Wright - J.Clayton 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AU Austrija 6/45 14582829
arrow BL Belgija Keno 20/70 25101118202427283235383943475054596368
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 715253536
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1719202124
arrow DA Multi-Daily A 6/99 12446868889
arrow DB Multi-Daily B 6/99 5638636489
arrow DC Multi-Daily C 6/99 263940547982
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 357910111315273037464748525354556268
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 26172324262832333444454750525355646770
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 4581326
arrow FK Finska Keno D 20/70 424252627282930313236383948515859616570
arrow FQ Finska Keno V 20/70 245614202125273235373945485255566567
arrow FT Finska Keno T 20/70 3681213162829303132333945535960636468
arrow GO Njemačka Keno 20/70 814172023283233353839414551555865666869
arrow HG Mađarska Hatos 6/45 1310172229
arrow LD Latvija Keno D 20/62 37141821232931363743454950535558596061
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1791419222634353639404144495052555758
arrow LM Latvija Keno M 20/62 128913162026293031333738414345535862
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 1281721
arrow NP New York Pick 10 20/80 4781113212227283238475054566061697778
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 39131516223034363738425254576668697180
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1231720212728313438394249515262697280
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 257918
arrow RO Rumunjska 6/49 41218243340
arrow SK Slovačka 5/35 915182434
arrow SL Slovenija 7/39 891418222639
arrow TS Turska Super 6/60 232937384243
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 410182530
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 34141517222430343742535557606163687580