Petak 30.10.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15487Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk - - 0-35-3
15488Trabzonspor - Kasimpasa - - 3-23-4
15489Genk - Eupen - - 1-04-0
15490Hamburg - St Pauli - - 1-12-2
15491Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu - - V-VV-V
15492Khimki - Crvena Zvezda Beograd - - 0-01-0
15493Baskonia - Barcelona - - 0-00-1
15494K.Anderson - D.Medvedev - - 0-01-0

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Fc Ararat Armenia - Alashkert VVV-VV-V
2367Fc Shirak Gyumri - Fc Noah gosti420-10-3

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2035Sunshine Coast Wanderers - Queensland gosti490-00-2
2036Brisbane City Fc - Capalaba domaći293-05-1
2037Brisbane Roar Fc U20 - Gold Coast Knights Sc gosti260-10-3

AUSTRIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3336Juniors Oo Fc - Grazer Ak domaći650-02-0
3337Sv Lafnitz - Kapfenberg domaći411-02-0
3338Vorwarts Steyr - Floridsdorfer Ac gosti331-13-3
3339Wacker Innsbruck - Horn gosti171-13-2
3355Young Violets Austria Wien - Fc Liefering gosti30-20-2

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA CENTRALNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2277Deutschlandsberger Sc - Fc Wels domaći183-26-2
2278Kalsdorf - Atsv Stadl Paura domaći520-03-0
2312Tus Bad Gleichenberg - Allerheiligen VVV-VV-V
2313Union Gurten - Sc Weiz domaći232-12-1
2315Uv Vocklamarkt - Gleisdorf 1919 gosti200-21-3
2332Wac A - Sturm Graz Ii gosti30-21-2
2333Wsc Hertha - Spittal Drau domaći151-04-0

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2171Fc Marchfeld Donauauen - Admira Wacker Ii domaći570-01-1

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ZAPADNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2340Worgl - Svg Reichenau domaći203-13-2

BELGIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11681Genk - Eupen domaći51-04-0

BELGIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3864Lierse Kempenzonen - Lommel domaći91-11-3

BOSNA I HERCEGOVINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15684Fk Sarajevo - Fk Mladost Doboj Kakanj domaći233-05-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1490Vitoria Ba - Brasil De Pelotas - - 0-00-0
1492Cruzeiro - Parana Clube Pr domaći12-02-0

BUGARSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1854Cherno More Varna - Fc Cska 1948 domaći211-11-2
1984Lokomotiv Plovdiv - Pfc Montana domaći62-22-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15685Antofagasta - Union La Calera domaći222-03-1

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13891En Paralimniou - Doxa Katokopias - - 0-00-0
13892Aek Larnaca - Pafos VVV-VV-V

CIPAR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2253Aris Limassol - Alki Oroklini domaći263-04-1

DANSKA SUPERLIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7878Vejle - Randers Fc gosti540-00-3

DANSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7872Viborg - Fc Helsingor domaći131-03-0
7873Kolding - Hvidovre domaći451-01-1

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15690Enppi - Tanta gosti170-11-2
15691El Gounah - Haras El Hodood domaći61-11-2
15692Al Masry - Wadi Degla domaći72-02-1

EKVADOR SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2260Deportivo Cuenca - El Nacional - - 0-00-0

ENGLESKA PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8526Wolves - Crystal Palace domaći182-02-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13631Coventry - Reading domaći231-03-2

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2559Norwich U23 - Middlesbrough U23 domaći411-01-3
2565Reading U23 - Newcastle U23 gosti182-13-2
2567A Villa U23 - Sunderland U23 gosti90-20-2
2572Arsenal U23 - Liverpool U23 gosti290-10-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2589Birmingham U23 - Watford U23 domaći112-22-3

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13932Tips Vantaa - Hjk Helsinki domaći431-03-0

FINSKA KAKKONEN SKUPINA CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2197Rovaniemen Palloseura 2 - Ols Oulu gosti381-12-1

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3852Csd Sacachispas - Csd Municipal domaći51-01-3

HRVATSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13791Hrvatski Dragovoljac - Nk Sesvete domaći92-03-2
13792Nk Dubrava - Rudes - - 0-00-0
13793Inter Zapresic - Nk Kustosija domaći211-02-2
13794Medjimurje - Opatija domaći82-03-0

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10557Fiorentina U19 - Lazio U19 gosti630-01-3

JAPAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
16668Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima - - 0-00-0
16669Oita Trinita - Urawa Red Diamonds - - 0-00-0
16670Shonan Bellmare - Yokohama Fc domaći790-01-0
16671Kashiwa Reysol - Shimizu S Pulse - - 0-00-0

JAPAN 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11426Blaublitz Akita - Vanraure Hachnohe Fc domaći41-12-1
11427Gainare Tottori - Cerezo Osaka U23 gosti900-00-1
11428Yscc Yokohama - Grulla Morioka gosti71-12-2
11429Ac Nagano Parceiro - Kataller Toyama gosti680-00-1
11430Fc Gifu - Sc Sagamihara domaći341-11-1
11431Kagoshima United - Fc Imabari gosti40-10-1
1797Kamatamare Sanuki - Fujieda Myfc domaći750-01-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7299Fc Maan - Al Ahli Jordan gosti450-12-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14042Gangwon - Suwon Bluewings gosti70-21-2
14043Seongnam Ilhwa - Busan I Park gosti320-12-1
14044Seoul - Incheon United gosti330-10-1

JUŽNA KOREJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11464Suwon City - Gyeongnam domaći51-02-1
11465Bucheon Fc - Chungnam Asan Fc - - 0-00-0

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15693Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay gosti480-00-3
15694Fc Astana - Kairat Almaty gosti310-10-1
15695Kaisar Kyzylorda - Kaspyi Aktau gosti770-00-1

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4170Tianjin Taida - Dalian Yifang gosti200-21-2

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6413Bogota Fc - Fortaleza Fc domaći291-01-1
6420Union Magdalena - Valledupar Fc gosti760-00-1

MALTA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3986Mosta - St Lucia Fc domaći91-01-0
3987Zejtun Corinthians - Hibernians gosti132-22-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12821Necaxa - Toluca gosti181-13-2
12822Club Tijuana - Pachuca gosti360-10-2
12823Fc Juarez - Queretaro domaći810-01-0

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3988Fc Juarez U20 - Queretaro U20 gosti520-00-2
3989Club Tijuana De Caliente U20 - Pachuca U20 domaći142-03-1

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8112Helmond - Maastricht domaći490-01-1
8113Jong Ajax - Almere gosti20-31-4
8120Fc Oss - De Graafschap gosti780-00-2
8121Nac Breda - Nec Nijmegen gosti80-10-1

NJEMAČKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8501Schalke - Stuttgart domaći301-01-1

NJEMAČKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8824Fortuna Dusseldorf - Heidenheim domaći331-01-0
8825Hamburg - St Pauli domaći121-12-2

NJEMAČKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7906Viktoria Koln - Lubeck gosti60-20-2

NJEMAČKA OBERLIGA BADEN WURTTEMBERGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3203Pforzheim - Fc Astoria Walldorf Ii VVV-VV-V

NJEMAČKA OBERLIGA NOFV NORDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3225Sv Victoria Seelow - Torgelower Greif gosti191-11-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA BAVARIANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11419Augsberg Am - Burghausen gosti91-12-3
3227Buchbach - Tsv Rain Lach gosti460-00-1

NJEMAČKA REGIONALNA LIGA SUDWESTNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3229Hoffenheim Am - Stuttgart Amateurs gosti640-00-3
3230Tsg Balingen - Fc Giessen gosti510-01-1
3236Offenbacher Kickers - Tsv Schott Mainz domaći133-04-0

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3990Ca Independiente De La Chorrera - Costa Del Este Fc domaći101-02-0
3991Plaza Amador - San Francisco - - 0-00-0

PARAGVAJ 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3993Nacional Par - 12 De Octubre gosti450-11-1

POLJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2553Pogon Szczecin - Jagiellonia domaći291-03-0

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2160Katowice - Blekitni Stargard domaći103-05-0

POLJSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2164Garbarnia Krakow - Mks Chojniczanka Chojnice gosti850-01-1
2165Lks Nieciecza - Rakow Czestochowa gosti130-10-2
2167Ostrowiec - Gornik Zabrze domaći31-12-3
2181Sokol Ostroda - Warta Poznan - - 0-00-0

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2629Pacos Ferreira - Porto domaći112-13-2

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14033Estoril - Cova Piedade VVV-VV-V

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3344Fc Arges - Cs Voluntari domaći331-02-1
3345Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu VVV-VV-V

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4155Cska Moscow - Chertanovo Moscow gosti60-11-1

RUSIJA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4153Fc Krasnodar 3 - Ska Rostov gosti310-10-3
4154Fc Yessentuki - Fc Forte Taganrog domaći251-02-1

SAD LEAGUE ONENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11603Greenville Triumph Sc - Union Omaha Sc VVV-VV-V

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1825Al Ain Fc - Al Fateh Sc gosti31-12-4
1852Al Wehda Fc - Al Faisaly Ksa domaći61-11-2

SRBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14058Vojvodina Novi Sad - Ofk Backa Palanka domaći262-03-1

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8513Eibar - Cadiz gosti360-20-2

ŠVEDSKA 3. LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4226Landskrona - Fk Karlskrona domaći41-04-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14069Thun - Aarau domaći840-01-0

TAJLAND 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4322Suphanburi - Police Tero Fc domaći451-05-0

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7312Karagumruk - Buyuksehir Belediye Erzurumspor domaći113-05-1
7313Trabzonspor - Kasimpasa gosti83-23-4

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14072Balikesirspor - Adanaspor gosti70-20-3

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7324Ajman Club - Hatta Sc - - 0-00-0
7325Al Wahda - Al Ahli Uae domaći451-01-1
7326Al Ain - Sharjah gosti160-21-2
7327Baniyas - Khor Fakkan Club domaći74-05-0

UKRAJINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8450Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol domaći272-04-1

UKRAJINA U21 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4359Sc Dnipro 1 U21 - Dinamo D Kiev gosti160-10-1
4360Pfc D Oleksandria - Fc Desna Chernihiv domaći142-04-0

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11542Tacuarembo Fc - Juventud Piedras domaći431-01-2
4387Villa Espanola - Central Espanol domaći31-11-1
4434Albion Fc - Villa Teresa gosti650-00-2
4437Ca Atenas De San Carlos - Sud America gosti410-12-2
4438Cerrito - Racing Club Montevideo domaći800-01-1

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15697Gran Valencia Maracay Fc - Caracas gosti340-20-4

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4484B. Binh Duong - Hong Linh Ha Tinh Fc gosti620-01-1
4489Ho Chi Minh City Fc - Hoang Anh Gia Lai domaći112-12-1

VIJETNAM 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14080Dak Lak - Xskt Can Tho gosti470-00-1
14081Dong Tam Long An - Cs. Dong Thap domaći451-01-0
14082Huda Hue - Xm Fico Tay Ninh domaći122-22-2

AUSTRIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11169Ubsc Graz - Wbc Kraftwerk Wels 105-100

ESTONSKO LATVIJSKA LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11173Rsk Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev Tlu 82-75
11175Ventspils - Liepajas Lauvas 73-64

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12008Milano - Alba Berlin V-V
8106Khimki - Crvena Zvezda Beograd 83-77
8107Olympiakos Piraeus - Anadolu Efes Istanbul 79-84
8108Baskonia - Barcelona 71-72

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12654Northport Batang Pier - Magnolia Hotshots V-V
12655San Miguel Beermen - Barangay Ginebra San Miguel V-V

FINSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11171Ktp Kotka - Bc Nokia 90-95
11172Pyrinto Tampere - Helsinki Seagulls If 79-100

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11170Zadar - Kk Hermes Analitica 94-73

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12651Goyang Orions - Seoul Sk Knights 66-75
13953Jeonju Kcc Egis - Seoul Thunders 78-82
13955Mobis Phoebus - Busan Kt Sonicboom 81-77

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
12652Woori Bank Wibee W - Ok Savingbank Ok Shoot W 70-71

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15596Liaoning Flying Leopards - Nanjing Monkey Kings 125-99
15597Qingdao Eagles - Shandong Heroes 103-91

LIGA PRVAKA AMERIKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10556Quimsa Santiogo Del Estero - Flamengo Rj 92-86

LITVA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12653Bc Lietkabelis - Bc Dzukija Alytus V-V

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5429Wroclawek - Zielona Gora 67-90
5431Asseco Prokom Gdynia - Astoria Bydgoszcz 75-78

PORTUGAL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12656Ud Oliveirense - Cab Madeira V-V
12657Sporting Cp - Imortal Bc V-V
12658Fc Porto - Ovarense V-V
12659Benfica - Vitoria Sport Clube V-V
12660Galitos Barreiro - Maia Basket V-V
12661Cp Esgueira - Academica De Coimbra V-V
12662Sc Lusitania - Fc Barreirense 87-67

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4976Tecnyconta Zaragoza - Unicaja Malaga 63-92
4980Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria V-V
4981Montakit Fuenlabrada - Divina Seguros Joventut 93-84

ŠPANJOLSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12810Lucentum Alicante - Cb Bahia San Agustin 96-89
12812Caceres Ciudad Del Baloncesto - Club Ourense Baloncesto Sad 75-66

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12813Kfum Nassjo - Koping Stars 78-76
12814Lf Basket - Kfum Umea 96-72

URUGUAY LUBKOŠARKA

Br. Susret Kraj
13962Hebraica Macabi - Defensor Sporting 68-66

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6086Red Bull Hockey Juniors - Lustenau 1-03-1

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13546Black Wings Linz - Innsbruck V-VV-V
13547Graz 99ers - Red Bull Salzburg V-VV-V
13548Sapa Fehervar - Iclinic Bratislava Capitals V-VV-V
13549Vienna Capitals - Kac V-VV-V
13550Vsv - Bolzano V-VV-V

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15598Hc Aviator Baranovichi - Hk Brest 1-12-3

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
15599Esbjerg - Herning 2-04-2
6072Frederikshavn - Sonderjyske 0-17-5
6076Odense - Aalborg 0-12-3
6077Roedovre - Rungsted 0-21-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5741Hpk - Hifk 0-04-1
5751Ilves - Sport 3-16-1
5752Jukurit - Kalpa 0-21-4
5753Kookoo - Tps 1-01-2
5761Lukko - Karpat 0-02-1
5762Pelicans - Assat 1-15-2

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1261Hermes - Hokki 0-01-4
1284Ipk - Roki 1-05-0
1302K Vantaa - Tuto 1-23-4
1304Kettera - Jokipojat 0-23-5

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1310Briancon - Scorpions De Mulhouse V-VV-V
1351Nice Aigles - Amiens V-VV-V

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6080Ujpest Budapest - Mac Ujbuda 2-02-1
6081Ferencvaros Esmtk - Dunaujvarosi Acelbikak 3-05-4

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
1451Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 2-04-2
1489Cracovia - Gks Tychy 2-02-4
1493Katowice - Jasterzebie 2-22-5
1508Zaglebie Sosnowiec - Sanok 1-01-2

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3979Barys Astana - Red Star Kunlun 2-02-1
3980M Magnitogorsk - Salavat Ufa 0-11-4
3995Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 3-15-1
4007Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 0-35-3
4008Neftekhimik - Amur Khabarovsk 0-01-3
4105Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk 0-00-3
4106Torpedo Nn - Dinamo Minsk 1-26-3
4107Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moscow 0-13-2
4118Sochi - Jokerit - -

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10360Toros Neftekamsk - Dizel Penza 0-10-3
10361Molot Perm - Bars Kazan 1-12-5
10362Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk 2-15-2
10363Hk Dinamo St Petersburg - M Novokuznetsk 0-11-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10358Amurskie Tigry U20 - Riga U20 0-01-4
1509Ska Varyagi U20 - Kapitan Stupino U20 3-04-3
15600Tyumenskiy Legion U20 - Kuznetskie Medvedi U20 1-11-1
15601Amurskie Tigry U20 - Riga U20 0-12-4
15602Dinamo St Petersburg U20 - Vityaz U20 1-25-4
15603Irbis Kazan U20 - Belye Medvedi U20 1-07-5

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3335Detva - Nove Zamky 1-02-2
5767Liptovsky Mikulas - Dukla Michalovce V-VV-V
5768Dukla Michalovce - Liptovsky Mikulas 1-04-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13565Hc Vita Hasten - Bjorkloven 1-25-7
13566Modo - Vastervik 0-01-2
5765Aik - Kristianstad 0-02-0
5766Tingsryd - Bofors 0-02-1
9966Mora - Almtuna Is 1-24-3

ŠVEDSKA 3. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4099Stromsbro If - Enkopings Sk Hk V-VV-V

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13568Lugano - Rapperswil V-VV-V
13569Servette - Lausanne V-VV-V
13570Zsc Lions - Davos 2-06-3
13571Zug - Scl Tigers V-VV-V

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
10383Hc Biasca - Ajoie 0-32-6
10384Chaux De Fonds - Ev Zug Academy 2-12-2
10394Gck Lions - Thurgau 2-03-0

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1198G.Dimitrov - D.Evans 15-176-76-41-2
13134N.Djokovic - L.Sonego 3-122-61-60-2
15604K.Anderson - D.Medvedev 13-106-47-62-0
15605A.Rublev - D.Thiem 13-87-66-22-0

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13133R.Farah F.Martin - J.Murray N.Skupski 8-124-64-60-2

ATP NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13132M.Kukushkin - E.Ruusuvuori 4-123-61-60-2
8666T.Paul - J.Millman 17-197-64-61-2
8682A.Mannarino - M.Mcdonald 12-56-16-42-0

ATP NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13131S.Gille J.Vliegen - J.Erlich A.Vasilevski V-VV-VV-VV-V
8664S.Arends A.Sitak - B.Mclachlan F.Skugor 9-133-66-70-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13135C.Stebe - B.Van De Zandschulp 6-123-63-60-2
13147R.Safiullin - S.Ofner 16-176-76-41-2
1367H.Laaksonen - T.Daniel 5-121-64-60-2
1449K.Majchrzak - N.Milojevic 12-46-36-12-0

CHALLENGER HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
15606L.Glasspool A.Lawson - D.Brown J.Cerretani 13-87-56-32-0

CHALLENGER MARBELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13220C.Taberner - D.Galan 17-155-76-42-1
1459B.Rola - P.Martinez 15-176-76-41-2
1488C.Gimeno Valero - A.Muller 4-124-60-60-2
15607V.Kopriva - J.Munar 6-131-65-70-2

CHALLENGER MARBELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114F.Gaio A.Pellegrino - G.Granollers Pujol P.Martinez 9-133-66-70-2
1116L.D.Martinez F.Romboli - S.Diez B.Rola V-VV-VV-VV-V

AUSTRIJA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12816Alpha Hard - Aon Fivers 32-28

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7056Bjerringbro Silkeborg - Mors Thy Handbold 32-31

DANSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
12831Odense - Aarhus United 33-27

DANSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7687Tonder - Nordsjaelland V-V
7688Ajax Kobenhavn - Hoj Elitehandbold V-V

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7690Billere Hb Pau Pyrenees - Pontault Combault V-V
7693Saran Loiret Handball - Massy Essonne 25-28
7694Cavigal Nice - Grand Besancon Doubs Handball V-V
7695Angers - Esshb Strasbourg V-V

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13083Notteroy - Stavanger If 31-29

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13004Bbm Bietigheim - Borussia Dortmund 22-28

NJEMAČKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
12852Djk Rimpar Wolfe - Emsdetten 27-23

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
1510Cs Activ Prahova Ploiesti - Cs Magura Cisnadie 19-27
1511Scm Gloria Buzau - U Cluj 28-19
1514Cs Dacia Mioveni 2012 - Scm Craiova 25-28
1517Danubius Galati - Csm Bucuresti 29-41
1560Acs Crisul Chisineu Cris - Oltchim Rm Valcea 23-40
2023Zalau - Dunarea Braila 27-26
2024Rapid Bucharest - Cs Gloria 2018 Bistrita Nasaud 25-27
2047Csm Slatina - Cs Minaur Baia Mare 22-28

ŠPANJOLSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13104Barcelona Borges - Bm Benidorm 43-29

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6923Alingsas - Aranas V-V
6987Onnereds Hk - Guif 32-27

ŠVEDSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
6829Rimbo Hk - Skanela If 33-36
6830Karra - Aik 35-31

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10084Etta - Savo Volley 0-10-21-3
10085Kove - Akaa Volley 0-10-21-3
10088Loimu - Tiikerit 0-11-12-3

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9206Nantes - Cannes 1-01-12-3
9227Toulouse - Ajaccio 1-01-13-2

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10979Vandoeuvre Nancy Volley Ball - Saint Raphael Var Volley Ball 1-02-03-2
10980Racing Club - Vbc Chamalieres V-VV-VV-V

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
14055Suwon Vixtorm - Cheonan Skywalkers 0-11-12-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
16566Legion - Tornado 0-11-12-3
16567Molot - Lions 1-01-13-2

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9193Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Besiktas 0-10-20-3
9205Vakifbank Gunes Sigorta - Nilufer Belediye Bursa 1-02-03-0

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
11176Rouen Normandy - Valence Romans Drome 28-14
11179Colomiers Rugby - Perpignan V-V
11180Montauban - Soyaux Angouleme 27-17
11181Us Carcassonne - Provence Rugby 30-31

RUGBY UNION NSW SHUTE SHIELDRAGBI

Br. Susret Kraj
9066Gordon - Eastwood 28-8

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6687Warrington Wolves - Huddersfield Giants 19-12
6688St Helens - Wigan Warriors 6-18

TOP 14RAGBI

Br. Susret Kraj
4613Bayonne - Toulon V-V

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
9052Wellington - Tasman 3-19
9053Northland - North Harbour 8-24
9054Auckland - Waikato 31-10

UNION SUPER RUGBYRAGBI

Br. Susret Kraj
6689Johannesburg Lions - Griquas 61-31

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13221Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 1-2
13222Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 3-17
13223Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 2-3
13224Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 3-4
13225Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 3-3
13226Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 3-3

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
13806Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles 6-3
13923Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp 3-9
13924Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 6-1
13925Saitama Seibu Lions - Fukuoka Softbank Hawks 2-11
13926Yokohama Dena Baystars - Hanshin Tigers 5-13
13927Yomiuri Giants - Tokyo Yakult Swallows 6-4

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
13227Doosan Bears - Kiwoom Heroes 2-0
13228Hanwha Eagles - Kt Wiz 4-3
13229Lotte Giants - Kia Tigers 13-2
13230Samsung Lions - Nc Dinos 4-4
13231Sk Wyverns - Lg Twins 3-2

NCAAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7745(+22.5)Florida International Golden Panthers - Marshall Thundering Herd V-V
7748(-10.5)Southern Illinois Salukis - Southeast Missouri State Redhawks V-V
7749(+20.5)Maryland Terrapins - Minnesota Golden Gophers 45-44
7751(-17.5)Tulsa Hurricans - East Carolina Pirates 34-30
7752(+2.5)Wyoming Cowboys - Hawaii Rainbow Warriors 31-7

VUELTA A ESPANA ETAPA 10 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
15644A.Bagioli - Z.Stybar 1-0
15645D.Martin - F.Grosschartner 0-1
15646G.Martin - D.Gaudu 1-0
15647H.Carthy - E.M.Nicolau 0-1
15648J.Aberasturi - D.Smith 0-1
15649J.Simon - D.Godon 1-0
15650P.Ackermann - J.Philipsen 0-1
15651P.Roglic - A.Valverde 1-0
15652R.Carapaz - W.Poels 0-1
15653S.Bennett - M.C.Nielsen 0-1
15654T.Wellens - R.Costa 0-1
15655T.Van Der Sande - A.Aranburu 0-1

KRIKET INDIJA IPLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
2145Kings Xi Punjab - Rajasthan Royals 0-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 56789111321323442474951566062636567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 310192532
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 1281518
arrow CO Connecticut 6/44 3917192641
arrow DA Multi-Daily A 6/99 143334367195
arrow DB Multi-Daily B 6/99 263840606285
arrow DC Multi-Daily C 6/99 61932474991
arrow EM Euro Millions 5/50 1216202128
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 67101317202527283233405556596062636770
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 1281617222529343943445455585962666870
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 1571634
arrow FK Finska Keno D 20/70 918202425282931333839454950525760616970
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1271013232831343537404447495052546567
arrow FT Finska Keno T 20/70 34172022252831343640414344495355656670
arrow GO Njemačka Keno 20/70 12347122930343740414852535961686970
arrow LD Latvija Keno D 20/62 313152128293034363941444748505152596162
arrow LE Latvija Keno E 20/62 37111213151619202324252831434751596061
arrow LM Latvija Keno M 20/62 1361014161921222326282931363741496062
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 316173139
arrow NP New York Pick 10 20/80 345811151718202131324143454855587079
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 247913173031384147565960636465667071
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 3791518212528323339454953545658596267
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 29151822
arrow SB Španjolska Bono 6/49 1515304147
arrow TK Tennessee Cash 5/35 12223234
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 1419343959
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 911121322
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 5781114192022232426273435364650536074