Četvrtak 29.10.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14048Aek Athens - Leicester - - 0-21-2
14049Feyenoord - Wolfsberger Ac - - 0-21-4
14050Milan - Sparta Prague - - 1-03-0
14051Porto Vitalis - Kielce - - 0-01-1
14052Benfica - Standard Liege - - 0-03-0
14053Rangers - Lech Poznan - - 0-01-0
14054Roma - Cska Sofia - - 0-00-0
14055Granada Cf - Paok - - 0-00-0
14056Real Madrid - Bayern Munich - - 0-01-0
14057Gent - Hoffenheim - - 0-11-4

ARMENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3245Lori Fc - Fc Urartu gosti21-11-1

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2176Bragantino Sp - Palmeiras gosti50-31-3
2178Gremio - Juventude domaći91-01-0

BRAZIL SERIE CNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1497Ituano Sp - Brusque gosti52-13-1

BRAZIL U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1509Sport Recife U20 - Avai U20 gosti270-11-1
1510Goias Go U20 - Flamengo Rj U20 domaći401-03-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13784Cobresal - Santiago Wanderers domaći411-01-0
13785Universidad De Concepcion - Universidad De Chile domaći780-01-0

EGIPAT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6663Aswan Fc - Al Ittihad Al Sakandary gosti301-21-3
6665El Entag El Harby - Misr Lel Makasa - - 0-00-0

ESTONIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13923Flora Tallinn Ii - Nomme United domaći142-03-1

EUROPSKA LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11347Aek Athens - Leicester gosti180-21-2
11363Cska Moscow - Dinamo Zagreb - - 0-00-0
11364Feyenoord - Wolfsberger Ac gosti40-21-4
11367Gent - Hoffenheim gosti360-11-4
11368Lille - Celtic gosti280-22-2
11369Milan - Sparta Prague domaći241-03-0
11371Qarabag - Villarreal domaći780-01-3
11372Royal Antwerp - Tottenham domaći291-01-0
11373Sivasspor - Maccabi Tel Aviv domaći550-01-2
11374Zorya Lugansk - Braga gosti30-21-2
11377Arsenal - Dundalk domaći422-03-0
11378Az Alkmaar - Rijeka domaći62-04-1
11379Benfica - Standard Liege domaći490-03-0
11386Nice - Hapoel Beer Sheva domaći231-01-0
11394Omonia Nicosia - Psv Eindhoven domaći291-11-2
11395Rangers - Lech Poznan domaći680-01-0
11396Roma - Cska Sofia - - 0-00-0
11397Slavia Prague - Bayer Leverkusen domaći800-01-0
3986Crvena Zvezda - Slovan Liberec domaći72-15-1
3987Lask - Ludogorets domaći23-14-3
3988Cfr Cluj - Young Boys domaći620-01-1
3989Granada Cf - Paok - - 0-00-0
3990Molde - Rapid Vienna domaći650-01-0
3991Real Sociedad - Napoli gosti550-00-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13625Bastia - Stade Lavallois domaći71-02-0

GVATEMALA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1560Xelaju - Antigua Gfc domaći431-01-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7298Shabab Al Ordun - Al Jazeera Club Amman gosti280-20-4

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13973Sol De America - Universidad Catolica - - 0-00-0
13974Union De Santa Fe - Emelec gosti430-10-1
4483Coquimbo Unido - Estudiantes De Merida domaći500-03-0
4493Fbc Melgar - Bahia Ba domaći800-01-0

KINA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8801Jiangsu Suning - Shanghai Sipg domaći550-01-1

KOLUMBIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2239Tigres Fc - Deportes Pereira gosti660-01-1
2240Cd Real San Andres - Boyaca Chico domaći181-12-1
2246Independiente Santa Fe - Boyaca Patriotas domaći451-01-2
2247Cucuta Deportivo - La Equidad domaći242-03-2
2250Alianza Petrolera - Atletico Bucaramanga domaći292-04-0

KUVAJT 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13616Al Kuwait Sc - Al Nasr - - 0-00-0
13617Khaitan Sc - Al Fehaheel domaći900-01-0
13618Al Arabi Kw - Al Qadsia domaći520-03-2
13619Al Sahel - Kazma gosti570-00-1

MALTA 2.LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13621Fgura United - Pembroke Athleta Fc gosti310-11-1
13622St Andrews - Pieta Hotspurs gosti690-00-1
13623Naxxar Lions - Zebbug Rangers Fc gosti20-10-3
13624Qormi - San Gwann gosti121-11-1

MAĐARSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13968Nyiregyhaza - Paksi Se domaći750-01-1
13969Bekescsaba - Diosgyor gosti560-00-3

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12820San Luis - Mazatlan Fc gosti50-50-5

NIKARAGVA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1583Real Madriz - Cd Ocotal gosti900-00-1

NJEMAČKA OL WESTFALENNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13937Sc Preussen Munster Ii - Siegen VVV-VV-V
13938Westfalia Herne - Tsg Sprockhovel VVV-VV-V
13939Asc 09 Dortmund - Sc Paderborn 07 Ii VVV-VV-V

PANAMA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1703Arabe Unido - Af Sporting San Miguelito domaći141-11-2
1738Alianza - Tauro gosti550-02-2

POLJSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14032Lech Ii Poznan - Olimpia Elblag gosti380-12-3

RUMUNJSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8176Rapid Bucharest - Dacia Mioveni gosti220-10-3

RUSIJA 3. LIGA CENTARNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Fc Khimki M - Khimik Arsenal Tula domaći451-01-1
2150Fc Kvant Obninsk - Saturn gosti151-21-5
2152Kaluga - Salyut Energia Belgorod domaći321-02-3
2153Fc Fakel M Voronezh - Fc Znamya Noginsk gosti880-00-1
2155Fc Metallurg Vidnoye - Fc Krasny domaći151-11-4
2157Sokol Saratov - Metallurg Lipetsk gosti101-11-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7301Al Batin - Al Raed Fc gosti21-12-1
7302Al Qadisiyah - Al Taawoun Fc domaći780-01-0

SLOVENIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
4657Olimpija Ljubljana - Nk Bravo domaći570-02-0
4659Mura - Maribor domaći221-02-0
4696Aluminij - Domzale - - - -

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13149Sabadell - Leganes domaći520-01-0
3850Alcorcon - Sporting Gijon gosti640-01-2
3852Mallorca - Malaga domaći101-03-1
3861Mirandes - Real Zaragoza domaći900-01-0
3862Tenerife - Lugo domaći391-01-1
3863Rayo Vallecano - Fuenlabrada domaći720-02-0

ŠPANJOLSKA FEDERACION KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14068Sd Leioa - Tropezon VVV-VV-V

ŠVEDSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3909Sirius - Aik Stockholm - - 0-00-0

ŠVICARSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7306Stade Ls Ouchy - Grasshoppers domaći530-01-2

UAE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7321Al Dhafra - Fujairah Fc gosti161-13-1
7322Al Jazeera Uae - Al Ittihad Kalba domaći820-02-0
7323Al Wasl - Al Nasr Dubai gosti420-10-3

VENEZUELA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
15372Zamora - Monagas domaći211-01-0
15696Tachira - Metropolitanos Fc domaći720-01-0

VIJETNAM 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7328Clb Viettel - Hanoi T And T - - 0-00-0
7329Sai Gon Fc - Than Quang Ninh domaći101-02-1

EUROLIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8094Cska Moscow - Valencia Basket 84-75
8098Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Ulker 65-75
8104Real Madrid - Bayern Munich 100-82

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15377Tnt Katropa - Nlex Road Warriors 98-109

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5062Jeonju Kcc Egis - Anyang Kgc 76-69

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5063Kb Stars W - Samsung Blueminx W 74-72

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15374Guangdong Southern Tigers - Shanghai Sharks 119-105
15375Beijing Ducks - Fujian Sturgeons 80-71
15592Beijing Royal Fighters - Jilin Northeast Tigers 81-99
15593Tianjin Pioneers - Guangzhou Loong Lions 95-108
15594Xinjiang Flying Tigers - Jiangsu Dragons 113-100
15595Zhejiang Golden Bulls - Shenzhen Aviators 91-74

LITVA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
5072Bc Zalgiris Kaunas Ii - Neptunas Akvaservis Klaipeda 92-78
5073Delikatesas Joniskis - Bc Vilkaviskio Perlas V-V
5076Silute - Ereliai Mazeikiai -

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9749Trefel Sopot - Wilki Morskie Szczecin 77-82

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
15378Bilbao Basket - Morabanc Andorra V-V

ŠPANJOLSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
5202Estudiantes - Ae Sedis Basquet 56-59

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3016Sodertelje - Kfum Fryshuset Basket 111-83

URUGUAY LUBKOŠARKA

Br. Susret Kraj
12815Club Trouville - Club Nacional 73-61

ALPSKA LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4391Hc Gherdeina - Asiago 0-12-6

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13551Hk Gomel - Yunost Minsk 0-11-5
13552Hc Dinamo Molodechno - Hc Lokomotiv Orsha 2-04-3
13553Hk Neman Grodno - Hk Mogilev 2-06-2
13554Metallurg Zhlobin - Hc Shakhtyor Soligorsk 0-20-6

FINSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4359Hokki - Roki 0-12-1
4360Jokipojat - Sapko 0-32-5
4367K Espoo - K Vantaa 0-05-0
4387Tuto - Fps 4-16-3

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13555Frisk Asker - Lillehammer 2-06-2
13556Manglerud Star - Storhamar 0-21-8
6079Gruner Ishockey - Valerenga 0-30-6

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3976Spartak Moscow - Cska Moscow 0-02-2

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5763Rubin Tyumen - Hc Rostov 1-02-1
5764Yugra - Buran Voronezh 0-03-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4154Reaktor Nizhnekamsk U20 - Tolpar U20 0-21-12
4155Sputnik Almetievsk U20 - Avto U20 1-13-1
4156Ska 1946 U20 - Mhk Dynamo U20 1-12-2

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4110Brynas - Leksand V-VV-V
4126Frolunda - Orebro 1-13-1
4131Hv 71 - Vaxjo 0-12-2
4134Linkopings - Malmo V-VV-V
4135Rogle - Lulea V-VV-V
4136Skelleftea - Oskarshamn 0-01-3

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13567Rapperswil - Bern - -

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1114C.Garin - D.Thiem 5-123-62-60-2
13246D.Evans - J.Rodionov 13-87-56-32-0
13247H.Hurkacz - L.Sonego 12-146-76-70-2
2047V.Pospisil - D.Medvedev 11-166-43-61-2
2048A.Rublev - J.Sinner V-VV-VV-VV-V
2052S.Tsitsipas - G.Dimitrov 14-187-64-61-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1511M.Pavic B.Soares - K.Krawietz A.Mies 15-201-66-41-2
1514L.Kubot M.Melo - J.Melzer E.Roger Vasselin 13-87-56-32-0
3772J.Murray N.Skupski - R.Ram J.Salisbury V-VV-VV-VV-V

ATP NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2023A.Seppi - M.Mcdonald 12-156-33-61-2
2024B.Paire - M.Kukushkin 14-197-66-71-2
8665E.Gerasimov - F.Tiafoe 18-196-77-51-2

ATP NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1489M.Middelkoop H.Nys - B.Mclachlan F.Skugor 23-256-77-61-2
1493L.Bambridge D.Sharan - M.Purcell L.Saville 8-133-65-70-2
1508S.Gille J.Vliegen - M.Mcdonald T.Paul 12-76-36-42-0
8662M.Daniell P.Oswald - M.Arevalo Gonzalez T.Brkic 21-216-76-31-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13249J.Wolf - R.Safiullin 10-136-74-60-2

CHALLENGER HAMBURG PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1113A.Begemann D.Pel - Huesler M A K.Majchrzak 9-136-73-60-2
1116B.Sanchez Martinez Stebe C M - L.Glasspool A.Lawson 4-121-63-60-2
1261O.Otte - C.Stebe 6-123-63-60-2
1310B.Van De Zandschulp - I.Marchenko 13-96-47-52-0

CHALLENGER MARBELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1284D.Galan - G.Mager 17-124-67-52-1
1302J.Clarke - C.Taberner 15-146-76-11-2
1304L.Giustino - J.Munar 4-121-63-60-2
1351V.Kopriva - F.Gaio 16-163-67-62-1

CHALLENGER MARBELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137G.Granollers Pujol P.Martinez - V.Kopriva J.Pospisil 20-124-66-22-1
1198S.Diez B.Rola - C.Taberner B.Zapata Miralles 12-36-36-02-0

ITF HERAKLION 09A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2543A.Wirges - F.Ganz 12-36-06-32-0
2550I.Rosca - T.Paszek 18-145-76-12-1
2565A.Wildgruber - E.Bolton 16-156-26-71-2
2709L.Schaeder - O.Oliynykova 13-77-56-22-0
2712M.Laki - M.Spigarelli 12-76-46-32-0

ITF MONASTIR F35TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2116M.Descotte - J.Gibbens 18-126-46-72-1
2117M.Zukas - A.Kachmazov 16-166-34-61-2

ITF SAD 42A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11084L.Arruabarrena S.Errani - F.Di Lorenzo J.Loeb 12-66-26-42-0
11085S.Broadus K.Collins - P.Kania K.Piter 18-237-65-71-2

ITF TYLER 42A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11086M.Osorio Serrano - K.Okamura 13-87-56-32-0
11088V.Cepede Royg - P.Stearns 14-184-66-21-2

DANSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13467Tvis Holstebro - Lemvig 30-23
13468Fredericia Hk - Skanderborg 29-25

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
7689Dijon Bourgogne - Selestat 28-25

LIGA PRVAKARUKOMET

Br. Susret Kraj
4172Barcelona Borges - Aab Handbold 42-33
4173Porto Vitalis - Kielce 32-32

NJEMAČKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13540De Ludwigshafen - Hannover Burgdorf 27-27
13541Frisch Auf Goppingen - Lemgo 28-28
13542Tvb 1898 Stuttgart - Leipzig 30-24

RUMUNJSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
2214Oltchim Rm Valcea - Csm Slatina 28-25
2215U Cluj - Cs Dacia Mioveni 2012 25-32
2236Cs Magura Cisnadie - Scm Gloria Buzau 20-25
2251Dunarea Braila - Danubius Galati 22-17
2253Cs Gloria 2018 Bistrita Nasaud - Zalau 24-19
2260Csm Bucuresti - Cs Activ Prahova Ploiesti 34-22
2276Cs Minaur Baia Mare - Rapid Bucharest 26-26

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
10788Boden Handball If - H65 Hoor 15-33
10789Heid - Skuru 20-29
10790Skovde Hf - Onnereds Hk V-V

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
7334Akaa Volley - Tiikerit 1-01-13-1

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6447Lp Kangasala - Liigaploki 1-02-03-0

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9178Kb Insurance Stars - Incheon Jumbos 0-11-13-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9191Ibk Altos - Suwon Hyundai 0-11-13-1

LIGA PRVAKA KVALIFIKACIJEODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6475Trentino - Volley Amriswil 1-02-03-0

NJEMAČKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6087Rote Raben Vilsbiburg - Nawaro Straubing 1-02-03-0

RUSIJA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
13573Vc Yenisey Krasnoyarsk - Zenit Kazan 0-10-21-3

FRANCUSKA PRO D2RAGBI

Br. Susret Kraj
11174As Beziers Herault - Us Oyonnax 23-29

SUPER LIGARAGBI

Br. Susret Kraj
6685Leeds Rhinos - Wakefield Wildcats 6-30
6686Hull Kingston Rovers - Hull Fc 16-31

UNION MITRE 10 KUPRAGBI

Br. Susret Kraj
9051Canterbury - Otago 16-23

JAPAN 1. LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
3053Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 4-3
3203Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3-1
3225Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 3-3
3227Hokkaido Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 3-3
3236Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 5-13
3326Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 5-2

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
3329Hanwha Eagles - Kt Wiz 1-12
3330Kia Tigers - Doosan Bears 2-9
3331Lotte Giants - Nc Dinos 4-11

NCAAAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7743(-6.5)Georgia Southern Eagles - South Alabama Jaguars 24-17
7744(+1.5)Fresno State Bulldogs - Colorado State Rams 38-17

NFLAMERIČKI NOGOMET

Br. Susret Kraj sa hendikepom
7800(-3.5)Carolina Panthers - Atlanta Falcons 17-25

VUELTA A ESPANA ETAPA 9 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
15308A.Molenaar - F.Wright 1-0
15309E.Liepins - J.Aberasturi 0-1
15310G.Thijssen - M.Kanter 1-0
15311M.Morkov - R.Selig 1-0
15312M.Raim - M.Cort Nielsen 0-1
15313P.Ackermann - J.Mareczko 1-0
15314R.Janse Van Rensburg - D.Smith 1-0
15315R.Carapaz - P.Roglic 1-0
15316R.Oliveira - L.Wisniowski 0-1
15317S.Bennett - J.Philipsen 0-1

SNOOKER LIGA PRVAKAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10991M.Davis - L.Hang 1-1
10992J.Higgins - J.Clarke 1-0
10996T.Ford - M.Gould 1-1
10997J.Perry - T.Pengfei 1-0
10998T.Ford - J.Clarke 1-1
11002J.Perry - L.Hang 1-0
11003M.Davis - T.Pengfei 1-1
11004J.Higgins - M.Gould 0-1
11011M.Gould - J.Clarke 1-1
11012J.Perry - M.Davis 1-1
11013J.Higgins - T.Ford 1-0
11014L.Hang - T.Pengfei 1-1

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 5961697273
arrow BL Belgija Keno 20/70 5681617242526272833343742434446586567
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 515162225
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 216192025
arrow DA Multi-Daily A 6/99 185455608697
arrow DB Multi-Daily B 6/99 31727325282
arrow DC Multi-Daily C 6/99 182133468799
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 915162027323942434549505152545758626466
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 710202324293038394044454648495461646670
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 56121721
arrow FK Finska Keno D 20/70 46101517182425262732333437394248516365
arrow FQ Finska Keno V 20/70 38101112162023262837394143444650596164
arrow FT Finska Keno T 20/70 49121416222324253044475556596061666770
arrow GO Njemačka Keno 20/70 117192224273334373844454849515357616369
arrow HO Hong Kong 6/49 61133384043
arrow IL Illinois 6/52 71327293248
arrow IT Italija 6/90 93241434484
arrow LD Latvija Keno D 20/62 28101415202232353738454647485152535458
arrow LE Latvija Keno E 20/62 4591219232526283132353637394648586062
arrow LM Latvija Keno M 20/62 457810161819242830313742434647535962
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 517242938
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 91731334048
arrow NP New York Pick 10 20/80 319202122232637465052555758616369747680
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 212161718212833404144474850515569777980
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 1391424252732354346474953596170727375
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 2361826
arrow PO Poljska 6/49 41422232830
arrow RO Rumunjska 6/49 4818313842
arrow SB Španjolska Bono 6/49 81124293039
arrow SI Singapur 6/49 101227373946
arrow SP Španjolska Primitiva 6/49 12227344749
arrow TS Turska Super 6/60 143340484960
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 5891216
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 715172426282931323436454851535961727478