Utorak 27.10.2020.

STANLEY SUPERBETNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9337Lokomotiv Moscow - Bayern Munich - - 0-11-2
9338Wycombe - Watford - - 0-01-1
9339Porto - Olympiakos Piraeus - - 1-02-0
9369Liverpool - Midtjylland - - 0-02-0
9371Ak Bars Kazan - Neftekhimik - - 1-03-2
9372C.Garin - S.Wawrinka - - 0-01-0

AUSTRALIJA NPL QUEENSLANDNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1129Brisbane Strikers - Redlands United Fc - - - -
1352Eastern Suburbs Fc - Gold Coast Knights Sc - - - -
1460Moreton Bay United Fc - Gold Coast - - - -
1474Olympic Fc Brisbane - Sunshine Coast Wanderers - - - -

AUSTRIJA REGIONALNA LIGA ISTOKNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1475Sv Stripfing - Wiener Neustadt - - - -

BRAZIL KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2165Botafogo - Cuiaba gosti550-00-1

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9583Chapecoense Sc - Csa Al - - 0-00-0

BRAZIL SERIE DNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1852Guarany Sc Ce - America Rn gosti31-31-3

BUGARSKA 2. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2149Litex Lovech - Kariana Erden domaći670-01-2

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7821Palestino - Universidad Catolica - - - -

EKVADOR 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12813Ca Porteno - Manta Fc domaći670-01-0

ENGLESKA CHAMPIONSHIPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2033Barnsley - Qpr domaći272-03-0
2034Blackburn - Reading gosti11-32-4
2035Brentford - Norwich domaći271-01-1
2036Middlesbrough - Coventry domaći810-02-0
2037Swansea - Stoke domaći301-02-0
2042Wycombe - Watford gosti520-01-1

ENGLESKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2054Afc Wimbledon - Blackpool domaći131-01-0
2091Bristol Rovers - Hull domaći11-01-3
2092Charlton - Oxford United domaći322-02-0
2094Crewe - Lincoln City gosti390-10-1
2099Ipswich - Gillingham domaći860-01-0
2100Milton Keynes Dons - Wigan domaći480-02-0
2101Peterborough - Burton Albion domaći101-12-2
2102Swindon - Accrington Stanley - - - -
2103Fleetwood - Shrewsbury domaći251-01-0
2111Plymouth - Doncaster domaći341-02-1
2112Portsmouth - Northampton domaći391-04-0
2117Rochdale - Sunderland gosti152-22-2

ENGLESKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2126Crawley Town - Tranmere domaći133-04-0
2145Bolton - Bradford domaći131-01-0
2147Carlisle - Morecambe domaći12-03-1
2152Forest Green - Grimsby domaći241-01-0
2153Harrogate Town - Stevenage - - 0-00-0
2155Leyton Orient - Exeter domaći41-01-1
2157Mansfield - Barrow gosti101-22-4
2160Port Vale - Cheltenham gosti480-02-1
2164Southend - Oldham gosti490-01-2
2190Walsall - Cambridge United gosti90-10-2
2197Newport County - Colchester domaći510-02-1
2207Scunthorpe - Salford - - - -

ENGLESKA ISTHMIAN PREMIERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8811Afc Hornchurch - Haringey Borough domaći151-03-1
8812Potters Bar Town - Worthing domaći271-01-2

ENGLESKA NATIONAL LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2214Aldershot - Torquay domaći81-11-4
2215Boreham Wood - Woking domaći331-01-0
2236Bromley - Weymouth gosti231-13-2
2276Dover Athletic - Eastleigh gosti72-13-2
2277Hartlepool - Altrincham domaći311-01-1
2278Kings Lynn - Wealdstone gosti60-12-3
2313Maidenhead United - Dagenham Redbridge gosti450-12-1
2315Stockport - Solihull Moors - - 0-00-0
2400Wrexham - Barnet - - 0-00-0
2402Yeovil - Sutton United gosti101-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA JUGNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7888Chippenham - Dartford gosti91-11-2
7889Hampton Richmond - Eastbourne Borough gosti150-11-2

ENGLESKA NATIONAL LIGA SJEVERNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7884Boston Utd - Guiseley domaći550-01-1
7885Chester - Curzon Ashton domaći371-02-1
7886Hereford - Bradford Park Avenue gosti10-20-2

ENGLESKA SOUTHERN CENTRAL NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2559Hednesford - Bromsgrove Rovers gosti331-15-1
2565Barwell - Rushall Olympic gosti40-31-3
2566Biggleswade Town - Coalville Town - - - -
2567Kings Langley - Banbury United gosti51-12-1
2571Rushden - Tamworth - - - -
2572St Ives Town - Leiston domaći900-01-0
2589Stratford Town Fc - Redditch domaći272-02-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7890Ipswich U23 - Sheffield Wednesday U23 gosti341-13-1
7891Bristol City U23 - Crewe U23 domaći292-04-1
7893Cardiff U23 - Hull City U23 domaći111-02-0
7894Colchester U23 - Sheffield United U23 gosti161-11-4
7895Qpr U23 - Barnsley U23 gosti230-10-2

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7921Gruzija - Izrael gosti100-11-2
7922Moldavija - Poljska gosti160-20-3
7932Rusija - Turska domaći132-04-2
8002Grcka - Ukrajina gosti50-20-4
8006Rumunjska - Svicarska gosti290-10-2

EP KVALIFIKACIJE (ŽENE)NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8010Ceska - Azerbaijan domaći271-03-0
8013Finska - Skotska domaći490-01-0
8015Italija - Danska gosti70-21-3
8016Wales - Norveska gosti610-00-1
8017Bjelorusija - Sjeverna Irska gosti420-10-1
8018Litva - Belgija gosti120-50-9
8019Slovacka - Latvija domaći82-02-0
8020Svedska - Island domaći251-02-0
8021Kosovo - Nizozemska gosti110-40-6
8022Portugal - Cipar domaći610-01-0
8025Austrija - Francuska - - 0-00-0

IRSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8034Athlone - Bray gosti440-10-1
8035Cabinteely Fc - Drogheda gosti580-00-2
8036Cobh Ramblers - Shamrock Rovers Ii - - 0-00-0
8037Galway - Ucd domaći431-02-2
8068Wexford Youths - Longford gosti120-12-1

ITALIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
7825Sampdoria - Salernitana domaći540-01-0
7826Bologna - Reggina domaći700-02-0
7827Virtus Entella - Pisa domaći371-03-1
7828Pordenone Calcio - Monza - - 0-00-0

JAPAN CARSKI KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12835Honda Fc - Maruyasu Okazaki domaći800-01-0

JORDAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2367Sahab Sc - Al Hussein Irbid gosti900-00-1

JUŽNA AMERIKA COPA SUDAMERICANANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2332Union La Calera - Deportes Tolima - - 0-00-0
8027Audax Italiano - Bolivar domaći151-12-1
8028Sport Huancayo - Liverpool Montevideo gosti540-01-1

JUŽNOAFRIČKA REPUBLIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3775Black Leopards - Baroka Fc gosti10-31-3
3776Chippa United - Kaizer Chiefs gosti770-00-1

KAZAHSTAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
8087Shakhter Karagandy - Fc Petropavlovsk - - 0-00-0

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2251Atletico Huila - Boca Juniors De Cali domaći112-13-1

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12812Herediano - San Carlos domaći890-01-1
7822Limon - Ad Municipal Grecia domaći281-01-0

LIGA PRVAKA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3864Lokomotiv Moscow - Bayern Munich gosti130-11-2
3865Shakhtar Donetsk - Inter - - 0-00-0
3866Atalanta - Ajax gosti300-22-2
3868Atletico Madrid - Salzburg domaći291-13-2
3869Borussia Monchengladbach - Real Madrid domaći331-02-2
3870Liverpool - Midtjylland domaći550-02-0
3871Marseille - Manchester City gosti180-10-3
3893Porto - Olympiakos Piraeus domaći111-02-0

LIGA PRVAKA DUELNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6712Ajax - Rb Leipzig - - - -
6713Bayern Munich - Manchester City - - - -
6714Borussia Dortmund - Chelsea - - - -
6715Inter - Atalanta - - - -
6716Juventus - Atletico Madrid - - - -
6717Liverpool - Paris Saint Germain - - - -
6718Real Madrid - Barcelona - - - -
6719Sevilla - Lazio - - - -

MEKSIKO 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12814Cd Mineros De Zacatecas - Tampico Madero Fc domaći141-01-1
12815Pumas De Tabasco - Alebrijes De Oaxaca Fc gosti300-10-2
12816Cimarrones De Sonora Fc - Tepatitlan Fc domaći381-02-0

NIZOZEMSKA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3335Twente - De Graafschap gosti180-21-3
3337Heerenveen - Fc Oss domaći113-13-1
3338Vvv Venlo - Den Bosch gosti420-14-2
3339Dordrecht - Utrecht gosti51-32-4

NORVEŠKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3336Viking - Haugesund gosti240-10-1

PERU 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2542Cultural Santa Rosa - Santos Fc gosti730-00-1
2543Sport Chavelines Juniors - Union Comercio domaći480-01-0
2550Union Huaral - Juan Aurich domaći71-11-3

SAD MLSNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12832Montreal Impact - Nashville Sc gosti330-10-1
3980Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders gosti540-00-2

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3455Al Sahel Sc - Al Draih - - 0-00-0

SAUDIJSKA ARABIJA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3520Al Ahli Jeddah - Al Nasr domaći191-11-2

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3796Girona - Cartagena domaći71-12-1

URUGVAJ 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
12831Villa Teresa - Tacuarembo Fc domaći41-02-1
3549Rampla Juniors - Albion Fc domaći91-02-0
3652Ca Atenas De San Carlos - Villa Espanola domaći71-01-1

AMERIKA LIGA PRVAKA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11101Quimsa Santiogo Del Estero - Ca San Lorenzo De Almagro 91-91 / 110-97

EUROKUPKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6342Nanterre - Bursaspor V-V
6398Antwerp - Virtus Bologna 76-95
6402Morabanc Andorra - Bc Lietkabelis 76-66

FILIPINI PBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8143Alaska Aces - Terrafirma Dyip 99-96
8144Rain Or Shine - Barangay Ginebra San Miguel 76-76 / 85-82

FRANCUSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8024Dijon - Champ. Chalons Reims 87-72

FRANCUSKA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
8023Basket Lattes Montpellier - Flammes Carolo Basket V-V

HUNGARY NB IKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9708Szte Szedeak - Ose Lions 91-84

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8140Busan Kt Sonicboom - Incheon Elephants 62-84

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4203Fujian Sturgeons - Shanghai Sharks 87-116
4232Zhejiang Guangsha Lions - Zhejiang Golden Bulls 104-113

KINA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
11928Henan Phoenix - Tianjin Zhongxin -
7920Xinjiang Wojiang - Shandong Xiwang 81-63

LIGA PRVAKAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
8029Lietuvos Rytas Vilnius - Peristeri 88-106
8030Turk Telekom - Hapoel Jerusalem 98-94
8032Bilbao Basket - Pinar Karsiyaka 72-81
8033Bologna - Brose Baskets Bamberg 63-100

ŠPANJOLSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4601Real Betis Energia Plus - Real Madrid 65-84
4607Rio Natura Monbus - Valencia Basket 77-78
4612Ucam Murcia - Barcelona 77-73

ŠVICARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6413Lions De Geneve - Basket Club Boncourt 96-87

AUSTRIJA EBELHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4632Iclinic Bratislava Capitals - Vsv V-VV-V
4635Bolzano - Red Bull Salzburg V-VV-V

DANSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8857Herlev - Esbjerg V-VV-V
8858Herning - Odense 4-07-1
8859Rungsted - Frederikshavn 1-04-1
8860Sonderjyske - Roedovre 2-28-3

FINSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4636Assat - Sport 0-12-2
4657Jyp - Ilves 1-22-6
4659Kalpa - Tps 1-15-3
4696Kookoo - Lukko 0-07-2

FRANCUSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4280Scorpions De Mulhouse - Nice Aigles 0-12-5

LATVIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4282Hk Olimp Riga - Hk Mogo 2-03-3

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
8865Dab Docler - Ujpest Budapest 2-04-4
8895Mac Ujbuda - Ferencvaros Esmtk 3-05-5

NORVEŠKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4701Stjernen - Stavanger 1-17-2

POLJSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4284Jasterzebie - Cracovia 1-06-1
4285Podhale Nowy Targ - Gks Stoczniowiec Gdansk 3-15-1
4286Unia Oswiecim - Torun 2-12-1

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4702Ak Bars Kazan - Neftekhimik 1-03-2
4728Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 2-13-4

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4431Rubin Tyumen - Hc Tambov 0-04-3
4437Hk Dynamo Mo - Buran Voronezh 1-02-0
4438Zvezda Moscow - Hc Rostov 0-01-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
4387Spartak Moscow U20 - Krasnaya Armiya U20 0-10-1
4394Sibirskie Snaipery U20 - Ladja Togliatti U20 0-11-1
4395Chaika U20 - Belye Medvedi U20 2-04-0
4397Mamonty Yugry U20 - Kuznetskie Medvedi U20 1-15-1
4401Dinamo St Petersburg U20 - Kapitan Stupino U20 2-13-2
4425Krylia Sovetov U20 - Riga U20 0-02-1
4429Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20 - Mytishchinskie Atlanty U20 0-10-4
4430Ska Varyagi U20 - Vityaz U20 1-12-2

SLOVAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
5207Kosice - Liptovsky Mikulas 0-05-1

ŠVEDSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6259Farjestads - Rogle 0-32-5
6261Leksand - Hv 71 0-11-3
6262Malmo - Skelleftea 1-12-2
6263Orebro - Brynas 3-03-0
6264Oskarshamn - Frolunda 1-03-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6288Bjorkloven - Vastervik 0-03-0

ŠVICARSKA 1. LIGA HOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
14117Ambri - Zsc Lions 0-05-2
14119Biel - Rapperswil V-VV-V
14120Lausanne - Lugano 0-11-1
14121Scl Tigers - Fr. Gotteron 1-13-3
14122Servette - Bern 1-05-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6411Kloten - Chaux De Fonds 0-02-3
6412Olten - Thurgau V-VV-V

ATP BEČTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1137A.Bedene - D.Evans V-V3-6V-VV-V
16792C.Garin - S.Wawrinka 18-146-46-72-1
16800N.Djokovic - F.Krajinovic 13-97-66-32-0
3906V.Sachko - D.Thiem 9-134-65-70-2
9277D.Lajovic - L.Sonego 7-124-63-60-2

ATP BEČ PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
16786K.Khachanov A.Rublev - Herbert P H N.Mahut 20-147-63-62-1

ATP NUR SULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13186J.Vesely - E.Gerasimov 13-166-43-61-2
3742F.Tiafoe - M.Kecmanovic 13-87-56-32-0
3748T.Paul - R.Albot 12-46-46-02-0
9271F.Verdasco - J.Millman 7-123-64-60-2

ATP NUR SULTAN PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1367A.Golubev A.Nedovyesov - M.Purcell L.Saville 8-124-64-60-2
1449L.Bambridge D.Sharan - A.Behar G.Escobar 21-177-54-62-1
1451M.Arevalo Gonzalez T.Brkic - R.Bopanna F.Nielsen 23-186-77-62-1
1459M.Daniell P.Oswald - D.Inglot Qureshi A U H 12-56-46-12-0
1489M.Middelkoop H.Nys - B.Mclachlan F.Skugor 23-256-77-61-2
1497N.Cacic M.Demoliner - S.Arends A.Sitak V-V3-6V-VV-V
1508S.Gille J.Vliegen - M.Mcdonald T.Paul 12-76-36-42-0
9267M.Safwat D.Yevseyev - J.Erlich A.Vasilevski 6-123-63-60-2

ATP NURSULTANTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4106F.Delbonis - M.Kukushkin 12-187-63-61-2
4175M.Mcdonald - A.Bublik 12-56-36-22-0
9269T.Skatov - E.Ruusuvuori 2-122-60-60-2
9270A.Karatsev - A.Seppi 12-133-66-11-2

ATP VIENNATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1351H.Hurkacz - A.Balazs 13-86-37-52-0
16796G.Dimitrov - K.Khachanov 13-97-66-32-0

ATP VIENNA AUSTRIA MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
16790A.De Minaur - D.Medvedev V-VV-VV-VV-V
16794D.Lajovic - D.Schwartzman V-VV-VV-VV-V
16799K.Nishikori - D.Thiem V-VV-VV-VV-V

ATP VIENNA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9272R.Farah F.Martin - W.Koolhof N.Mektic 13-87-56-32-0

CHALLENGER 2020 ATP CHALLENGER HAMBURG GERMANY MEN DOUBLETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4334D.Brown J.Cerretani - B.Schnur J.Withrow 13-97-66-32-0
4343M.Cressy A.Olivetti - Huesler M A K.Majchrzak 15-227-64-61-2

CHALLENGER HAMBURGTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4266F.Horansky - C.Stebe 6-122-64-60-2
4347B.Gojo - P.Kotov 16-194-67-61-2
4348J.Wolf - M.Bachinger 12-76-46-32-0
4350P.Gunneswaran - T.Kamke 11-156-34-61-2
4359S.Napolitano - R.Safiullin 4-122-62-60-2

CHALLENGER MARBELLATENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
16803A.Giannessi - G.Mager 9-146-21-61-2
16807C.Alcaraz Garfia - L.Giustino 15-166-35-71-2
16808C.Taberner - R.Ramanathan 17-173-67-52-1
16809F.Gaio - N.Kuhn 16-136-34-62-1
16812S.Diez - C.Gomez Herrera 12-56-26-32-0
9280A.Pellegrino - D.Galan 5-123-62-60-2
9281F.Coria - C.Gimeno Valero 5-124-61-60-2
9282R.Bonadio - J.Munar 16-186-77-51-2
9283R.Carballes Baena - V.Kopriva 8-136-72-60-2

CHALLENGER MARBELLA PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4360A.Martin G.Oliveira - I.Cervantes Huegun O.Roca Batalla 21-155-76-42-1
9279M.Jaziri J.Kovalik - A.Arnaboldi L.Giustino V-VV-VV-VV-V

ITF FRANCUSKA F19TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11015L.Zima - K.Raisma 15-197-66-71-2
11016T.Simon - A.Gautier 12-76-36-42-0

ITF ISTANBUL 22A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9296I.Shinikova - P.Ozgen 7-124-63-60-2

ITF ISTANBUL 22A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9295A.Aksu I.Oz - J.A.Cristian E.G.Ruse 15-227-63-61-2

ITF MEN 2020 ITF PORTUGAL F12 MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11024M.Kestelboim G.A.Olivieri - R.Brancaccio M.Vervoort 7-124-63-60-2
11025F.Coelho F.Gil - S.Fanselow W.Leite 7-123-64-60-2

ITF MEN 2020 ITF PORTUGAL F12 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11027A.Ritschard - N.Borges V-V4-6V-VV-V
11028J.De Jong - J.Forejtek 12-56-36-22-0

ITF MEN 2020 ITF TUNISIA F35 MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11033I.Monzon F.Tenti - M.Echargui J.Thirouin 7-132-65-70-2
11034Y.Laurent T.K.Wang - I.Carou T.Lipovsek Puches 6-122-64-60-2
11035A.Dougaz S.Mansouri - M.Steiner P.Zahraj 19-196-76-21-2
11038A.Barrena W.Marek - F.Juarez G.Roveri Sidney 5-122-63-60-2

ITF MEN 2020 ITF TUNISIA F35 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11041S.Modica - J.Gibbens 8-133-65-70-2

ITF PLATJA DARO 18A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
9284A.Fita Boluda - E.Lene 12-26-06-22-0
9291E.Vishnevskaya - E.Lopez Alcaraz 19-153-66-32-1
9292H.Pellicano - A.Cazeaux 12-56-36-22-0
9293N.Berecoechea - V.Koussenkova 9-133-66-70-2
9294N.Orlova - S.Lohan 6-122-64-60-2

ITF PORTUGAL 13A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11056F.Jorge O.Parres Azcoitia - S.Ambrosio C.Cervino Ruiz 6-124-62-60-2
11059S.Bereznyak M.I.Fonte - L.Bronzetti S.J.Visscher 6-123-63-60-2
11060W.Baszak A.Shcherbinina - K.Dunne I.Gamarra Martins 13-86-27-62-0
11061C.Giovine A.Moratelli - L.Glushko A.F.Santos 13-86-37-52-0
11062L.Adler S.Cakarevic - S.Bandecchi L.Salden 6-136-70-60-2
11071E.Hamaliy A.Sanz Llaneza Fernandez - D.Drahota Szabo V.Morvayova 12-146-76-70-2
11072R.Bhatia I.Murta - T.Sugnaux J.Tilbuerger 19-133-66-02-1

ITF PORTUGAL F12 PAROVITENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11026N.Barrientos R.Dutra Silva - M.Arnaldi V.Galovic 12-46-26-22-0

ITF SAD 42A (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11086M.Osorio Serrano - K.Okamura 13-87-56-32-0
11087G.Garcia Perez - A.Parks 12-86-46-42-0
11088V.Cepede Royg - P.Stearns 14-184-66-21-2
11089A.Raina - T.Andrianjafitrimo 12-26-06-22-0
4561C.Henderson - H.Tan 2-120-62-60-2
4568C.Tauson - M.Mateas 12-56-26-32-0
4569E.Navarro - G.Talaba 11-227-60-61-2

ITF SAD 42A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11084L.Arruabarrena S.Errani - F.Di Lorenzo J.Loeb 12-66-26-42-0
11085S.Broadus K.Collins - P.Kania K.Piter 18-237-65-71-2
4332A.Goransson J.Zielinski - S.Doumbia F.Reboul 23-156-77-52-1
4344M.Torpegaard J.J.Wolf - H.Gaston A.Rinderknech 18-213-66-41-2

ITF ŠPANJOLSKA 18A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11076C.Hoste Ferrer E.Vedder - A.Carrillo Marin J.Payola 8-124-64-60-2
11077T.Bolsova Zadoinov J.Rovira Alier - J.Bouzas Maneiro L.Cortez Llorca V-VV-VV-VV-V

ITF TUNIS 36A PAROVI (ŽENE)TENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11083B.Gatica R.Pereira - N.Palecek Z.Safarova 12-56-36-22-0

ITF WOMEN 2020 ITF EGYPT 21A WOMEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11051E.Bogdan W.Mdlulwa - K.Kuzmova V.Ryser 12-86-46-42-0
11052D.Kudashova M.Timofeeva - B.J.Fernandez L.A.Fernandez 7-123-64-60-2

ITF WOMEN 2020 ITF PORTUGAL 13A WOMEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11057S.Gambogi V.Losciale - A.Hartono Y.L.Miyazaki 1-121-60-60-2

ITF WOMEN 2020 ITF SPAIN 18A WOMEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11074V.Koussenkova E.Lene - E.Appleton A.Collins 6-122-64-60-2
11075N.Ayala Serra A.Teixido Garcia - M.Kostiuk P.Ortega Redondo 12-66-36-32-0

ITF WOMEN 2020 ITF SPAIN 18A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11078Y.Cavalle Reimers - F.Arcidiacono 12-36-36-02-0

ITF WOMEN 2020 ITF TUNISIA 36A WOMEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
11082M.Arcangioli J.Belgraver - L.M.Glantz L.Ruppert 18-112-66-22-1

DANSKA KUP (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
4460Copenhagen Haandbold - Randers 26-26
4475Silkeborg - Nykobing Falster Hb 25-25

EHF EUROPSKA LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
2312Kristianstad - Dinamo Bucharest 31-22
4513Magdeburg - Montpellier V-V
9088Gog - Rk Pelister 30-29
9089Ademar Leon - Toulouse 26-26
9094Aon Fivers - Medvedi 30-32

FRANCUSKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
4509Pontault Combault - Angers 44-23

NORVEŠKA 2. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9229Oslo Studentenes Ik - Sandnes Hk 27-32

PORTUGAL 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
9230Benfica - Madeira Sad 32-21

RUSIJA 1. LIGA RUKOMET

Br. Susret Kraj
4526Dinamo Chelyabinsk - Kaustik Vuor 25-25

FINSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4272Etta - Team Lakkapaa 1-02-03-0

FINSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4279Hameenlinna - Wovo Rovaniemi 1-02-03-0

FRANCUSKA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8198Nice - Stade Poitevin Poitiers 1-01-13-2

JUŽNA KOREJA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12014Ansan Volleyball Team - Cheonan Skywalkers 1-02-03-1

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
12015Daejeon Kgc - Gyeongbuk Gimcheon Hi Pass 0-10-20-3

POLJSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8642Cuprum Lubin Sa - Kedzierzyn Kozle 0-11-11-3

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8643Impel Gwardia Wroclaw - Mks Kalisz 1-01-11-3

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
4573Payp - Titans 0-11-12-3
4587Plamya Pro - Berkut 1-02-03-1
4598Enerdzhi - Alliance 0-11-13-2

ŠPANJOLSKA 1. LIGA ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6217Palma Portol - Cai Teruel 0-10-20-3

TURSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
8644Kale 1957 Spor - Aydin Buyuksehir Bld 0-10-20-3
8645Nilufer Belediye Bursa - Galatasaray 0-11-11-3
8646Ankara Ptt - Turk Hava Yollari 0-11-11-3
8647Sariyer Belediyesi - Ankara Karayollari 1-02-03-0
8648Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Gunes Sigorta 1-02-02-3

JAPAN NPBBASEBALL

Br. Susret Kraj
9231Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines 5-1
9232Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 4-1
9233Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows 2-0
9234Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters 3-5
9235Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles 4-3
9236Yokohama Dena Baystars - Yomiuri Giants 9-2

JUŽNA KOREJA KBO LIGABASEBALL

Br. Susret Kraj
9263Doosan Bears - Hanwha Eagles 3-0
9264Kia Tigers - Kt Wiz 6-7
9265Lotte Giants - Sk Wyverns 1-0
9266Nc Dinos - Samsung Lions 2-12

MLB PLAY OFFBASEBALL

Br. Susret Kraj
2181L A Dodgers - Tampa Bay Rays 3-1

VUELTA A ESPANA ETAPA 7 DUELBICIKLIZAM

Br. Susret Rezultat
11036B.Armiral - W.Barta 1-0
11037C.Champoussin - N.Peters 0-1
11063D.De La Cruz - A.Vlasov 0-1
11064D.Gaudu - W.Poels 1-0
11065E.Mas Nicolau - M.Soler 1-0
11066F.Grosschartner - J.E.Chaves 0-1
11067G.Mader - G.Izagirre 1-0
11068G.Martin - M.Cattaneo 1-0
11069M.Nieve - K.Elissonde 0-1
11070O.Fraile - T.Wellens 1-0
11108P.Roglic - D.Martin 1-0
11122R.Carapaz - H.Carthy 1-0

INTERNATIONAL GRAND PRIX BOWLSOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7740S.Ashton - N.Smith 2-1
7741N.Smith - K.Rands 2-0
7742K.Rands - S.Ashton 0-2

INTERNATIONAL TT CUPOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
10866N.Telnoy - M.Nikolenko 1-0
10867D.Simonchuk - A.Molochko 1-0
10868D.Vahta - V.Nechyporuk 0-1
10869V.Aksyonin - P.Tsolik 1-0
10870S.Baranovskiy - V.Yunchyk 1-0
10871A.Scherinskiy - S.Filatov 0-1
10872A.Kotik - N.Hrytsyienko 0-1
10873Y.Vorsulyak - N.Sidorak 0-1
10874L.Kats - M.Nikolenko 1-0
10875M.Lytvynenko - D.Simonchuk 1-0
10876N.Hrytsyienko - V.Nechyporuk 1-0
10877S.Nykyforuk - V.Aksyonin 0-1
10878N.Telnoy - S.Baranovskiy 1-0
10879A.Scherinskiy - A.Molochko 0-1
10887D.Vahta - A.Kotik 0-1
10888Y.Vorsulyak - P.Tsolik 0-1
10889L.Kats - V.Yunchyk 0-1
10890D.Simonchuk - S.Filatov 1-0
10891A.Kotik - V.Nechyporuk 0-1
10892V.Aksyonin - N.Sidorak 0-1
10893S.Baranovskiy - M.Nikolenko 0-1
10894A.Scherinskiy - D.Simonchuk 1-0
10895D.Vahta - N.Hrytsyienko 1-0
10896Y.Vorsulyak - V.Aksyonin 0-1
10945L.Kats - S.Baranovskiy 0-1
10946M.Lytvynenko - A.Molochko 1-0
10947S.Nykyforuk - P.Tsolik 0-1
10957N.Telnoy - V.Yunchyk 0-1
10959A.Scherinskiy - M.Lytvynenko 1-0
10960Y.Vorsulyak - S.Nykyforuk 0-1
10962L.Kats - N.Telnoy 1-0
10963A.Molochko - S.Filatov 0-1
10964P.Tsolik - N.Sidorak 0-1
10965V.Yunchyk - M.Nikolenko 1-0
12646O.Shchytka - A.Movin 1-0
12647S.Demidov - A.Lysak 0-1
12648O.Shchytka - O.Obidnyi 1-0
12649A.Lysak - A.Movin 0-1
12650O.Shchytka - A.Lysak 1-0
12651S.Demidov - O.Obidnyi 0-1
12652O.Shchytka - S.Demidov 1-0
12653O.Obidnyi - A.Movin 1-0
12654M.Skhabovskyi - O.Pinchuk 0-1
12655M.Naumchuk - O.Pinchuk 1-0
12656M.Skhabovskyi - M.Marchuk 1-0
12657M.Marchuk - O.Pinchuk 0-1
12658M.Naumchuk - M.Marchuk 1-0
12659M.Naumchuk - M.Skhabovskyi 1-0

KRIKET INDIJA IPLOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9373Sunrisers Hyderabad - Delhi Capitals 1-0

PIKADO PDC HOME TOUROSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
7648M.Kantele - D.Larsson 0-1
7649D.Pallett - R.Meikle 1-0
7650L.Ashton - K.Kciuk 0-1
7651C.Dobey - M.Kantele 0-1
7652D.Larsson - L.Ashton 1-0
7654K.Kciuk - D.Pallett 1-0
7655R.Meikle - C.Dobey 0-1
7656L.Ashton - M.Kantele 0-1
7657D.Pallett - D.Larsson 1-0
7658R.Meikle - K.Kciuk 0-1
7659C.Dobey - L.Ashton 1-0
7660M.Kantele - D.Pallett 1-0
7665D.Larsson - R.Meikle 1-0
7667K.Kciuk - C.Dobey 0-1
7668D.Pallett - L.Ashton 1-0
7704R.Meikle - M.Kantele 0-1
7708K.Kciuk - D.Larsson 1-0
7709C.Dobey - D.Pallett 1-0
7713L.Ashton - R.Meikle 1-0
7714M.Kantele - K.Kciuk 1-0
7715D.Larsson - C.Dobey 0-1

SNOOKER CHAMPIONSHIP LEAGUEOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9405Graeme Dott - Jamie Oneill 1-0
9406Shaun Murphy - Dominic Dale 0-1
9407Mark Selby - Rory Mcleod 1-0
9437Zhou Yuelong - Matthew Selt 1-0
9438Mark Selby - Jamie Oneill 1-0
9439Zhou Yuelong - Dominic Dale 1-0

SNOOKER LIGA PRVAKAOSTALI SPORTOVI

Br. Susret Rezultat
9440Graeme Dott - Rory Mcleod 1-1
9441Shaun Murphy - Matthew Selt 1-0
9462Mark Selby - Graeme Dott 1-1
9463Matthew Selt - Dominic Dale 1-0
9464Shaun Murphy - Zhou Yuelong 1-1
9465Jamie Oneill - Rory Mcleod 1-0

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow AS Australija OZ 7/45 12131521323943
arrow AZ Austrija Zahlen 5/90 835437084
arrow BL Belgija Keno 20/70 4561213141821283038414854555657626670
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 1421242634
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 16121719
arrow CO Connecticut 6/44 159132438
arrow DA Multi-Daily A 6/99 7936435599
arrow DB Multi-Daily B 6/99 4927677895
arrow DC Multi-Daily C 6/99 222653717293
arrow EM Euro Millions 5/50 1315283244
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 24589111314162031323537434446566166
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 610141618232425272835394446475156636769
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 28101418
arrow FK Finska Keno D 20/70 7891419273031323738424951565758626469
arrow FQ Finska Keno V 20/70 125612182829333437394648495364666870
arrow FT Finska Keno T 20/70 1691011121923242830323334373845465461
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2791118202728394047495053545657616667
arrow IT Italija 6/90 192649535577
arrow LD Latvija Keno D 20/62 135711132223242527313334404348495459
arrow LE Latvija Keno E 20/62 1271112192023243334353637434750525355
arrow LM Latvija Keno M 20/62 89111820212328293539404547485152555960
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 4891617
arrow NP New York Pick 10 20/80 212161720222632343538505255586465717478
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 215161819242533363740414454677475767780
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 178914182225272931364548525356596774
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 3592329
arrow PO Poljska 6/49 359143031
arrow SB Španjolska Bono 6/49 3621313339
arrow TS Turska Super 6/60 212631355058
arrow UM SAD Mega Millions 5/70 613344662
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 1891026
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 2451619252930353640414449525470717880