Ponedjeljak 25.01.2021.

ARGENTINA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11256Tristan Suarez - San Telmo - - - -

BRAZIL COPA VERDENOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11257Cuiaba - Aparecidense - - - -

BRAZIL SERIE ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9615Corinthians - Bragantino Sp - - - -

BRAZIL SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2363Operario Pr - Chapecoense Sc domaći221-02-0

ČILE 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2365Universidad Catolica - Palestino - - - -

CIPAR 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9821Karmiotissa - Pafos - - 0-00-0

ENGLESKA FA KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1459Wycombe - Tottenham domaći251-11-4

ENGLESKA U23 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5189Sunderland U23 - Burnley U23 - - - -
5190West Brom U23 - Crystal Palace U23 - - - -
5191Wolves U23 - Leeds U23 - - - -
5192Stoke U23 - Middlesbrough U23 domaći62-02-0
5196Leicester City U23 - Everton U23 gosti261-32-4
5197Man City U23 - Blackburn U23 gosti150-11-1

ENGLESKA U23 PREMIER LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5202Coventry U23 - Crewe U23 - - - -
5203Sheffield Wednesday U23 - Hull City U23 - - - -
5222Watford U23 - Charlton U23 - - - -

FRANCUSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9832Sochaux - Toulouse gosti540-00-1

FRANCUSKA 3. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1509Le Mans - Red Star Fc 93 domaći111-12-1

IRAN 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3024Aluminium Arak - Perspolis gosti72-12-1
3025Machine Sazi Tabriz - Foolad Khuzestan Fc gosti50-10-1
3026Sanat Naft Abadan Fc - Foolad Mobarake Sepahan gosti50-11-2

IRAN 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5481Esteghlal Mollasani - Baderan Tehran domaći451-01-1
5483Fajr Sepasi Fc - Kheybar Khorramabad Fc gosti220-11-1
5484Gol Reyhan Alborz - Ghasghaei Shiraz gosti650-01-1
5515Havadar Sc - Esteghlal Khuzestan Fc domaći640-01-0
5516Khosheh Talaei - Chooka Talesh Fc domaći411-02-1
5527Navad Urmia Fc - Fc Pars Jonoubi Jam domaći620-01-0
5557Sanat Mes Kerman Fc - Arman Gohar Sirjan domaći820-01-0
5558Shahin Bushehr Fc - Rayka Babol Fc - - 0-00-0

ITALIJA SERIE BNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5200Brescia - Monza gosti550-00-1

ITALIJA CAMPIONATO PRIMAVERANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5639Spal U19 - Roma U19 domaći91-01-0

ITALIJA SERIE C SKUPINA ANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9791Como - Renate domaći91-12-1

IZRAEL 1. LIGA NOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2022Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera domaći750-01-0

KOLUMBIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1097Once Caldas - Atletico Junior - - - -

KOLUMBIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2367Atletico Huila - Bogota Fc - - - -

KOSTARIKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
11081Guadalupe Fc - Deportivo Saprissa - - - -

MEKSIKO 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5493Pachuca - Cruz Azul - - - -

MEKSIKO U20 LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6125Pachuca U20 - Cruz Azul U20 - - - -

NIGERIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6393Adamawa United Fc - Enyimba gosti80-21-2
6394Wikki Tourists Fc - Jigawa Golden Stars domaći391-02-0

NIZOZEMSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9860Jong Ajax - Go Ahead Eagles - - - -
9861Eindhoven - Nec Nijmegen - - - -

PORTUGAL 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
1671Sporting Farense - Porto gosti150-10-1
1699Belenenses - Tondela domaći182-02-0
1701Rio Ave - Santa Clara gosti241-11-2
1703Benfica - Nacional Madeira domaći141-01-1

PORTUGAL 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6768Porto B - Benfica B gosti900-01-1
6769Casa Pia - Cova Piedade domaći251-02-1

RUMUNJSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
5642Fc Hermanstadt - Cfr Cluj domaći331-11-3

SAUDIJSKA ARABIJA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
2299Al Batin - Al Ain Fc - - - -
2303Al Taawoun Fc - Damac Fc domaći61-13-1
2310Al Faisaly Ksa - Al Hilal gosti200-11-1
2311Al Wehda Fc - Al Shabab Ksa domaći202-12-4

SAUDIJSKA ARABIJA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
6493Al Nahda Fc Ksa - Al Thoqbah Club - - 0-00-0

ŠPANJOLSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
13189Athletic Bilbao - Getafe gosti11-15-1

ŠPANJOLSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
14078Cartagena - Mirandes gosti260-20-2

TURSKA 1. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
10517Kasimpasa - Sivasspor domaći62-02-0
10518Alanyaspor - Ankaragucu gosti31-24-3
10545Fenerbahce - Kayserispor domaći201-03-0

TURSKA 2. LIGANOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
9907Istanbulspor - Adanaspor domaći451-01-0
9908Altinordu Fk - Menemen Belediyespor gosti510-02-4

UAE KUPNOGOMET

Br. Susret 1. golMin. 1. golaPoluvrijemeKraj
3441Fujairah Fc - Al Nasr Dubai gosti840-00-1
3442Al Ittihad Kalba - Baniyas gosti201-11-1

ARGENTINA 1. LIGA PLAY OFFKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4657La Union Formosa - Comunicaciones -

AUSTRALIJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3360Brisbane Bullets - Sydney Kings -
6516Cairns Taipans - Melbourne United 85-87

BRAZIL 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6517Sao Paulo Fc - Caxias Do Sul 86-81
6518Bauru Basket Sp - Ec Pinheiros Sp 60-72
6519Sesi Franca Bc Sp - Sc Corinthians Paulista -

BUGARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2605Bc Beroe Sz - Cherno More Ig 102-63

ČEŠKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
9296Bc Kolin - Usk Prague 93-77

CIPAR 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2613Omonia Bc - Apop Paphos -

EUROLIGA PLAY OFF (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6528Avenida - Izmit Belediyespor 98-72

HRVATSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
4648Kk Hermes Analitica - Zadar 84-101

ISLAND 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
11426Thor Ak Akureyri - Kr Reykjavik 88-92
11428Hottur - Umf Tindastoll 86-103
6520Thor Porlakshofn - Ir Reykjavik 105-58
6522Keflavik - Umf Grindavik 94-67

JUŽNA KOREJA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6532Anyang Kgc - Seoul Thunders 96-66

JUŽNA KOREJA 1. LIGA (ŽENE)KOŠARKA

Br. Susret Kraj
6533Samsung Blueminx W - Keb Hanabank W 81-81 / 88-91

KINA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
10345Beijing Royal Fighters - Xinjiang Flying Tigers -
3911Shanxi Loongs - Beijing Ducks 114-125

MADARSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2442Debreceni Egyetem - Zalakeramia Zte 81-72

NBAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2928Detroit Pistons - Philadelphia 76ers -
2937Indiana Pacers - Toronto Raptors -
2941Orlando Magic - Charlotte Hornets -
2944Brooklyn Nets - Miami Heat -
2946Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers -
2954Dallas Mavericks - Denver Nuggets -
2955Chicago Bulls - Boston Celtics -
3015New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs -
3016Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves -
3017Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder -

NCAAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
3023Portland Pilots - Loyola Marymount Lions -
3032Alabama A M Bulldogs - Alcorn State Braves -
3052Arkasas Pine Bluff Golden Lions - Prairie View Panthers -
3057Furman Paladins - Nc Greensboro Spartans -
3059Indiana State Sycamores - Southern Illinois Salukis -
3060Virginia Cavaliers - Syracuse Orange -
3061Mississippi Valley Delta Devils - Texas Southern Tigers -
3069Alabama State Hornets - Southern University Jaguars -
3072Iowa State Cyclones - Oklahoma State Cowboys -
3074Unlv Runnin Rebels - Utah State Aggies -
3075West Virginia Mountaineers - Texas Tech Red Raiders -
3162Arizona Wildcats - Arizona State Sun Devils -
9297Nc Ashville Bulldogs - Radford Highlanders 63-73
9298Gardner Webb Runnin Bulldogs - Charleston Southern Buccaneers -
9299High Point Panthers - Presbyterian Blue Hose -

POLJSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6537Zielona Gora - Trefel Sopot 101-82

POLJSKA 2. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
2614Ks Ksiezak Lowicz - Dziki Warshawa 82-82 / 98-86

ŠVEDSKA 1. LIGAKOŠARKA

Br. Susret Kraj
6602Koping Stars - Lf Basket 81-89

BJELORUSIJA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3443Khimik Ska - Bjelorusija U18 0-02-2

ČEŠKA 2. LIGA PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6663Slavia Prague - Hc Havirov Panthers 2-14-2
6665Vrchlabi - Hc Frydek Mistek 2-09-0
6666Horacky Fk Trebic - Sc Kolin 3-05-0
6667Stadion Litomerice - Kadan 3-07-1

MAĐARSKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6670Debreceni Egyetem Ac - Ferencvaros Esmtk 0-23-6

NHL PLAY OFFHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
3444Vancouver Canucks - Ottawa Senators - -

NJEMAČKA 1. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
2150Deg Metro Stars - Eisbaren Berlin 2-25-3
2151Straubing Tigers - Schwenninger 1-14-3

RUSIJA KHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
7847Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 0-02-1
7848Jokerit - Avangard Omsk 0-12-5
7849Spartak Moscow - Torpedo Nn 0-02-2
7850Vityaz Podolsk - Red Star Kunlun 1-03-0

RUSIJA VHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
13530Csk Vvs Samara - Zvezda Moscow 1-02-3
13531Izhstal Izhevsk - Ska Neva 1-13-6
13532Lada Togliatti - Hk Dynamo Mo 1-22-2
13533Neftjanik Almetjevsk - Hk Dinamo St Petersburg 1-21-3

RUSIJA MHLHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6799Sputnik Almetievsk U20 - Ladja Togliatti U20 3-08-2
6800Avto U20 - Chaika U20 2-02-1
6804Krasnaya Armiya U20 - Ska Varyagi U20 2-03-3
6815Reaktor Nizhnekamsk U20 - Sarmaty Orenburg U20 1-16-2

ŠVEDSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
9855Hc Vita Hasten - Tingsryd 2-15-3
9862Bjorkloven - Sodertalje 1-14-3

ŠVICARSKA 2. LIGAHOKEJ

Br. Susret Prva trećinaKraj
6817Visp - Gck Lions 2-03-2

CHALLENGER 2021 ATP CHALLENGER QUIMPER FRANCE MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13575L.Lacko - D.Istomin 16-193-67-61-2
1795M.Copil - T.Lamasine 7-123-64-60-2
1797T.Kamke - K.Zuk 5-121-64-60-2
1799I.Marchenko - T.Wu 18-116-36-72-1
1821M.Guinard - A.Cornut Chauvinc 6-122-64-60-2

CHALLENGER ANTALYA 1 TURKEY MEN DOUBLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
4560D.E.Galan E.Gomez - J.Kovalik M.Safwat - - - -
4563E.King N.Pasha - L.Mayer J.P.Varillas - - - -
4999P.Raja R.Ramanathan - T.Altuna D.Petrovic - - - -
5000R.Matos F.Meligeni Rodrigues Alves - P.Lorenzi T.Seyboth Wild - - - -
5063L.D.Martinez D.Vega Hernandez - S.Agabigun E.Kirkin - - - -
5073L.Margaroli F.Mergea - H.Heliovaara Z.Kolar - - - -
5076M.Ilhan C.Ilkel - T.Huey S.Verbeek - - - -
5077R.Galloway A.Lawson - D.Molchanov A.Nedovyesov - - - -

CHALLENGER ANTALYA 1 TURKEY MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
5008A.Giannessi - J.Kovalik - - - -
5009E.Escobedo - R.Ramanathan - - - -
5010J.Menezes - C.Ilkel - - - -
5011J.Munar - C.Taberner - - - -
5012J.Varillas - D.Petrovic - - - -
5013L.Mayer - T.Griekspoor - - - -
5014M.Safwat - J.Domingues - - - -
5015P.Lorenzi - D.Altmaier - - - -
5026R.Molleker - T.Robredo - - - -
5027Z.Kolar - L.Giustino - - - -
5045E.Gomez - E.Kirkin - - - -
5048L.Musetti - A.Tabilo - - - -

CHALLENGER ATP CHALLENGER ANTALYA 1 TURKEY MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13787A.Santillan - P.Kotov - - - -
13788F.Meligeni Rodrigues Alves - D.Ajdukovic - - - -
13789G.Moroni - Y.Erel - - - -
13790A.Arnaboldi - T.Etcheverry - - - -
13791C.Tseng - M.Barrios Vera - - - -
13792R.Cid Subervi - S.Agabigun - - - -
13793B.Kavcic - N.Kuhn - - - -
13794F.Mena - A.Pellegrino - - - -

CHALLENGER QUIMPER FRANCE MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13572E.Furness - R.Marcora 12-36-26-12-0
13573H.Gaston - G.Barrere 7-123-64-60-2
1827E.Gulbis - F.Gaio 10-134-66-70-2

ITF MEN 2021 ITF EGYPT F4 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2321A.Chepelev - L.Bouquet 18-161-67-62-1
2329A.Lingua Lavallen - B.Emesz 12-46-16-32-0
2331A.Skorilas - R.Kawakami 21-247-65-71-2
2332A.Thanos - L.Petrovic 12-46-26-22-0
2333K.Onishi - M.De Boes 27-266-43-62-1
2334M.Aranzabal - D.Sumizawa 7-123-64-60-2
2335M.Lorens - L.Tomasetto 3-120-63-60-2
2336N.Tajima - Y.Chaurasia 12-56-16-42-0
2337P.Matuszewski - A.Goveas 13-87-66-22-0
2340R.Bertola - L.Rottoli 13-97-66-32-0
2360S.Roncalli - S.Watanabe V-VV-VV-VV-V
2361Z.Stone - D.Sunish 3-120-63-60-2

ITF MEN 2021 ITF TURKEY F3 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13581J.Cerundolo - G.Fonio V-VV-VV-VV-V

ITF MEN 2021 ITF TURKEY F4 MEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1822A.Braynin - E.Noskin - - - -
1825A.Kalender - J.Hasson - - - -
1852A.Lazarov - C.Manda - - - -
1884G.Ayar - P.Woerner - - - -
1890G.Botezan - S.Gursoy - - - -
1891G.Kravchenko - L.Lopez Linquet - - - -
1951M.Sakellaridis - N.Turchetti - - - -
1984A.Basso - V.Dell Elba - - - -
2020A.Jones - C.Chaiyarin - - - -
2021D.Donders - S.Battaglino - - - -
2026D.Kos - M.Pucinelli De Almeida - - - -
2034E.Hubner - D.Gusev - - - -
2035F.Juarez - A.Azkara - - - -
2036G.Inoue - B.Harris - - - -
2037I.Snitari - K.Friberg - - - -
2042J.Mridha - V.Ivanov - - - -
2044J.Reis Da Silva - C.Minc - - - -
2045L.Zima - S.Ivanov - - - -
2047M.Arabaci - N.Oberleitner - - - -
2049M.Tryakshin - G.Den Heijer - - - -
2050N.Visker - S.Modica - - - -
2051S.Cacciapuoti - S.Gima - - - -
2052S.Ozdemir - P.Jovic - - - -
2053S.Pontjodikromo - G.Saritas - - - -
2054S.Popovic - F.Bergevi - - - -
2091T.Alazmeh - M.Minakov - - - -
2092T.Cigarran - L.Castagnola - - - -
2094U.Sarifi - T.Kiyamov - - - -
2100V.Tasenkov - D.Galoppini - - - -

ITF SPANJOLSKA 02A ZENETENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
7162A.Lantigua De La Nuez - A.Ozerova - - - -
7163E.Audenaert - A.Karunaratne - - - -
7164E.Kalieva - V.Ryser - - - -
7186E.Ramirez - A.Monnot - - - -
7187E.Vedder - N.Ugrelidze - - - -
7195L.Pigato - O.Helmi - - - -
7201T.Sugnaux - L.Boisson - - - -
7205Y.Ku - A.Robbe - - - -
7208A.Fita Boluda - F.Gettwart - - - -
7209I.Primorac - M.Szostak - - - -
7210J.Anger - S.Visscher - - - -
7211L.Jeanjean - D.Krasnova - - - -
7212L.Kareisova - F.Rossi - - - -
7213L.Papadakis - N.Schunk - - - -
7214M.Djakovic - R.Caballero Chica - - - -
7215S.Ambrosio - H.Scholsen - - - -

ITF WOMEN 2021 ITF EGYPT 04A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2302A.Pantelic - Z.Shaaban 3-121-62-60-2
2313G.Mujan - E.Shebekina 6-122-64-60-2
2319S.Bhasin - E.Grekul 4-122-62-60-2
2320S.Zund - M.Hedrzak 12-26-16-12-0

ITF WOMEN 2021 ITF FRANCE 01A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1451E.Semenenko - B.Turati 0-120-60-60-2
1651J.Grabher - S.Djoubri 8-136-72-60-2
1652L.Salden - J.Pieri 7-123-64-60-2
1653M.Benoit - S.Rubini 12-36-16-22-0
1657M.Yerolymos - D.Marcinkevica 13-212-67-51-2
1692N.Parrizas Diaz - F.Di Sarra 5-122-63-60-2
1695A.Konjuh - V.Grammatikopoulou 13-77-66-12-0
1767C.Monnet - N.Dascalu V-V3-6V-VV-V
1779D.Seguel - U.Radwanska 18-206-33-61-2
1789J.Fett - A.Rame 13-77-56-22-0
1790M.Bassols Ribera - S.Bandecchi 3-122-61-60-2
1791R.Jani - G.Desperrier 15-206-43-61-2
1792A.Albie - T.Andrianjafitrimo 12-217-52-61-2
1793R.Sramkova - Q.Zheng 18-136-12-62-1

ITF WOMEN 2021 ITF TURKEY 03A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
13583S.Sakellaridi - J.Avdeeva - - - -

ITF WOMEN 2021 ITF TURKEY 04A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
2101A.Vasilyeva - J.Aney - - - -
2102E.Ovcharenko - G.Miccio - - - -
2105H.Ogata - H.Kobayashi - - - -
2107L.Glaude - A.Wildgruber - - - -
2109M.Manilova - D.Turkmen - - - -
2110M.Pislak - D.Soke - - - -
2111M.Viriant - N.Ruseva - - - -
2117Y.Lizarazo - P.Colak - - - -
2120A.Iordache - N.Brancaccio - - - -
2127A.Kovaleva - V.Gaggini - - - -
2132A.Mozgaleva - M.Yapici - - - -
2134A.Schmidt - D.Demidova - - - -
2142A.Zantedeschi - D.Lavrichenko - - - -
2147B.Spasova - E.Welker - - - -
2148B.Yaniklar - L.Putz - - - -
2152C.Dinu - A.Rusova - - - -
2154C.Sauvant - S.Suchankova - - - -
2155D.Paykoc - S.Sama - - - -
2181E.Mandlik - A.Ayaz - - - -
2184E.Shalimova - G.Pedone - - - -
2186H.Inoue - J.Kimmelmann - - - -
2191J.Mikulskyte - M.Konar - - - -
2207K.Koldobski - C.Martinez Cirez - - - -
2210L.Karatancheva - C.Naef - - - -
2215L.Petretic - I.Nikitina - - - -
2236M.Senli - M.Kato - - - -
2275M.Yamaguchi - Z.Yavuz - - - -
2277N.Kawagishi - D.Guclu - - - -
2278S.Aksu - A.Bertoloni - - - -
2295S.Anane - A.Vasilescu - - - -
2297V.Petrovskaia - T.Wurth - - - -
2298V.Van De Peer - K.Milenkovic - - - -

ITF WOMEN 2021 ITF USA 01A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
1006A.Glatch - E.Routliffe 25-265-76-31-2
1009K.Jokic - R.Montgomery 16-206-43-61-2
1091K.Kozarov - T.Moore 3-121-62-60-2
1099K.Volynets - E.Coleman 12-26-16-12-0
1107A.Sanchez - R.Newborn 12-16-16-02-0
1113F.Abanda - J.Kissell 13-77-66-12-0
1114K.Hance - S.Whittle 12-16-06-12-0
1116A.Okuno - M.Sanchez 4-122-62-60-2
1137I.Burillo Escorihuela - A.Zamarripa - - - -
1194M.Osaka - S.Hamner - - - -
1198A.Anshba - R.Brantmeier - - - -
1261G.Price - E.Bektas - - - -
1318R.Mcadoo - M.Mateas - - - -

ITF WOMEN ITF USA 01A WOMEN SINGLESTENIS

Br. Susret Gemovi1. set2. setKraj
3868L.Dekmeijere - M.Partaud 3-122-61-60-2

ISLAND 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
13148Valur - Thor Akureyri -

SP 2019RUKOMET

Br. Susret Kraj
3589Bahrein - Japan 25-29
3806Brazil - Urugvaj 37-17
3810Argentina - Katar 25-26
3831Spanjolska - Madjarska 36-28
3832Tunis - Angola 34-29
3833Danska - Hrvatska 38-26
5055Poljska - Njemacka 23-23

ŠVEDSKA 1. LIGARUKOMET

Br. Susret Kraj
5056Ifk Ystad - If Hallby 33-37
5062Redbergslids - Malmo 18-20

ŠVEDSKA 1. LIGA (ŽENE)RUKOMET

Br. Susret Kraj
13150Ik Savehof - Skovde Hf -

ARGENTINA 1. LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
9842Once Unidos - Union Vecinal De Trinidad San Juan 1-01-13-2
9843Ciudad De Buenos Aires - Obras San Juan - - -
9844Paracao - Upcn San Juan Voley - - -

POLJSKA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
3433Radomka Radom - Legionovia Legionowo 0-11-13-1
3434Mks Kalisz - Chemik Police 1-02-02-3

RUSIJA 1. LIGA (ŽENE)ODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
6661Krasnodar - Lokomotiv Kaliningrad Region 0-11-11-3
6662Tulitsa Tula - Zarechie Odintsovo 1-02-03-0

RUSIJA PRO LIGAODBOJKA

Br. Susret 1. set2 setaKraj
10472Berkut - Feniks Tver - - -
10475Molot - Vityaz - - -
3395Lions - Legion 1-01-11-3
3397Alliance - Payp 1-01-13-1
3398Empire - Enerdzhi 0-11-11-3

LOTOLOTO

    Loto Brojevi
arrow BL Belgija Keno 20/70 29101319202327343639424953565862646670
arrow CB Kanada Atlantic Bucko 5/41 - - - - -
arrow CC Colorado Cash 5 5/32 - - - - -
arrow DA Multi-Daily A 6/99 51031616577
arrow DB Multi-Daily B 6/99 232940476780
arrow DC Multi-Daily C 6/99 163048556588
arrow FA Francuska Keno 1 20/70 16141620212329374041424450535462636467
arrow FB Francuska Keno 2 20/70 711121827283031364142434445525356575960
arrow FF Florida Fantasy 5 5/36 - - - - -
arrow FK Finska Keno D 20/70 17141617202132343941435455566263676869
arrow FQ Finska Keno V 20/70 1691012131718202127284647565859646567
arrow FR Francuska 5/49 37133149
arrow FT Finska Keno T 20/70 7891017212223242833374243474854585961
arrow GO Njemačka Keno 20/70 2781112212527343542435053565760626869
arrow IL Illinois 6/52 - - - - - -
arrow LD Latvija Keno D 20/62 912141619222325333438404445515355565860
arrow LE Latvija Keno E 20/62 2681011172125313335374244474851555657
arrow LM Latvija Keno M 20/62 15111315182124252629313233424853566061
arrow MF Michigan Fantasy 5 5/39 - - - - -
arrow NJ New Jersey Pick Six 6/49 - - - - - -
arrow NP New York Pick 10 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
arrow OH Ohio Classic 6/49 - - - - - -
arrow OR Oregon Megabucks 6/48 - - - - - -
arrow PA Poljska Multi Multi 1 20/80 4671016223031384042434551536264737478
arrow PB Poljska Multi Multi 2 20/80 913141723273034374145485859666869757677
arrow PE Pennsylvania Treasure Hunt 5/30 1617232530
arrow SB Španjolska Bono 6/49 41114193148
arrow SI Singapur 6/49 8912173339
arrow TK Tennessee Cash 5/35 - - - - -
arrow TU Turska Sayisal 6/90 151861707490
arrow WA Washington 6/49 - - - - - -
arrow WB Wisconsin Badger 5 5/31 - - - - -
arrow WS Washington Daily Keno 20/80 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -